Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Poszukuję Sali do Wynajęcia

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam
Szukam sali do wynajęcia by móc zorganizować urodziny , najlepiej gdyby to była sala do ok.60 osób. z możliwością podgrzania potraw (coś podobnego do Remizy OSP.ale mniejsze )
wiem że kiedyś na początku ulicy 12 marca był tzw. GOŁĘBNIK ale nie mam pojęcia czy to jeszcze istnieje i ewentualnie z kim się kontaktować. NAJLEPIEJ REDA i OKOLICE.
Proszę o pomoc Forumowiczów. :roll:
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

no to Verona przy Kazimierskiej:) wczoraj liczna delegacja z forum oceniła lokal, i na 60 os. jest jak znalazł:)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

lokal jak najbardziej by się "nadawał", tylko ciekawe czy kuchnia umożliwi podgrzewanie potraw.. A co do delegacji - mogła być liczniejsza.. :)
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Nie ważna ilość a jakość :-)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Dokładnie. Było więcej osób niż w poprzednich latach jest się więc z czego cieszyć.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Dzięki za pomysł z Veroną ale Małżonka upiera się że sama przygotuje całe jedzonko , więc wolałbym coś w rodzaju sali Straży Pożarnej ale mniejsze bo na tak wielką sale to mnie nie stać.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

...a czy to musi być blisko? Mogę podać namiary na fajne miejsce ale we Władysławowie!
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

wolałbym nieco bliżej ale jeżeli nic nie znajdę to może daj te namiary na e-maila icc2009@interia.pl. dzięki
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam! Byłam na imprezie organizowanej przez moja firmę w Modrzewiowej Chacie przy ulicy Puckiej. Nie wiem na ile osób ale wiem, że jedzonko jest pyszne! Pozdrawiam Didi
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

jeśli szukacie nie drogiej sali to można zawsze spróbować w Redzkiej OSP. Sala na 120 osób, z dobrze wyposażoną kuchnią.
ODPOWIEDZ