Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Fotograf.

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

No właśnie słyszałam, że w Rumi ładnie robią zdjęcia- a co więcej widziałam efekty u kilku koleżanek ze studiów. Następnym razem trzeba będzie się przejechać tam :) Wszystkie zdjęcia, które robiłam w ciągu ostatnich kilku lat w FotoLusi- jak dowód, legitymacja mam straszne ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Niestety oni mają w Redzie monopol i może dlatego czują sie tak pewnie. Ale też nie mam z nimi miłych doświadczen. Nie zrobiłabym już sobie tam zdjęc. Wyszły okropnie. Tak samo mojej mamie kiedys. Najlepsze zdjęcia jakie miałam robiłam u starszego pana w starym zakładzie na starym sprzęcie w Gdyni na Starowiejskiej. Było to parę lat temu, mam nadzieje, że ten zakład jeszcze istnieje. Na początku sie trochę obawiałam bo zakład wyglądał na stary, pan był już w podeszłym wieku i miał ogromne okulary, ale zdjęcia wyszły piękne, ostre, najlepsze jakie miałam, byłam bardzo zadowolona. Poleciłabym ten zakład, ale niestety nie pamietam nazwy
Agamtb

13 lat temu

Monopol to raz, a dwa, że klienta mają w nosie tak naprawdę. Zresztą te ich "fotki" to ciężko by było określić jako profesjonalną fotografię hehe. Dobrze, że chociaż w Rumi jest coś sensownego. Jeśli zaś chodzi o Gdynię, to mogę polecić www.odbitki24.pl - często korzystam jeśli chodzi o wywoływanie zdjęć, legitymacyjne, itp. wychodzą spoko. Cenowo są super :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dorma, chyba jeszcze istnieje ten zakład o którym piszesz, na rogu Starowiejskiej i Abrahama:)
Ja robiłem zdjęcia do dyplomu w Gdyni na Wzgórzu SKM punkt nazywa się Flash, obsługa bardzo miła i profesjonalna - cena za 6 zdjęć do dyplomu 39 złoty, więc moim zdaniem nie dużo. Polecam;)
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

zdjęcia poza dokumentowymi też mogę chętnym zrobić i wywołać - nie w FotoLusi ;)
chociaż, przyznaję mają tanio
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Z tego co wiem, jest tylko na Gdańskiej. Pozdrawiam Didi
Wiliwiana
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Potrzebuję zdjęć legitymacyjnych i nie wiem gdzie je zrobić bo foto lusie mi odradzano ze stanowczością
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

no chyba w Redzie nie ma specjalnego wyboru,jeśli chodzi o fotografów.Jak chcesz mieć ładne,profesjonalnie zrobione zdjęcie to podjedż do Rumi do Foto Miry.
Ale jeżeli nie masz czasu,albo Ci się nie chce ,no to nie wiem czy foto lusia taka tragiczna ,ja robiłam zdjęcia do dokumentów i mój mąż robił i nie były takie najgorsze.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

hmm nie wiem czemu takie jest nastawienie do Foto Lusi, kilka razy robilismy tam zdjęcia i było ok
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Co do jakości to jest średnia - wywoływałam te same zdjęcia wcześniej w Lusi, a potem u fotografa w Lęborku (pakiet zakupiony przez allegro) i nawet laik zauważy różnicę w jakości, niestety na niekorzyść Lusi (o cenie nie wspomnę 22gr, a w Lusi ponad 50gr za takie same materiały).
Co bardziej mnie zniechęciło to postawa obsługi. Młoda dziewczyna, która z miną, jakby tam była za karę, półsłówkami odpowiadała na moje pytania, termin realizacji odległy i na pytanie, czy nie można usługi exspresowej zamówić, zawołała z łaską pana z zaplecza. Odniosłam wrażenie, że robią mi łaskę wykonując moje zlecenie na następny dzień. A cena jak w Foto Mirze, która jakość ma o niebo lepszą, o traktowaniu klient anie wspomnę.

W sumie to chyba nie mają czym zachęcić klienta- ani jakość ani cena ani podejście do klienta. A szkoda, bo zamiast zamawiać w odległych punktach, wolałabym mieć dobrego fotografa na miejscu, zwłaszcza, ze często korzystam z takich usług.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja wywołać zdjęcia jeżdżę do Auchan.Jakościowo zdjęcia bardzo ładne i szybko robią.Nieraz zrobię zakupy i już mogę zdjęcia odebrać.Ale też żałuję ,że jedyny fotograf w mieście ,a taki niespecjalny.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

A na jakim papierze robią zdjęcia w Auchan? I jak to wygląda cenowo?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Też wywołuję w Auchan. Ostatnie zdjęcia wywołane/wydrukowane były na Fujicolor Crystal Archive Paper. Jestem zadowolona z jakości.
Koszt od 0,29 gr.Od jakiegoś czasu można wysyłać przez internet
http://www.rumia-fotolab.auchan.pl/zdjecia.html
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Hmm to odpada, zdecydowanie wolę papier kodaka.
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

jeśli chodzi o zrobienie zdjęć do legitymacji szkolnej to nie ma wybrzydzać. taka legitymacja i tak w portfelu się wyciera i zdjęcie niszczeje. jeśli maiłbym specjalnie do Rumi czy Weja jechać a cena nie jest znacząco rózna to nie ma nad czym się zastanawiać.
ODPOWIEDZ