Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Fotograf.

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Hej!
Szukam dobrego fotografa w okolicy. Niestety 'redzki' rynek usług fotograficznych, a raczej monopol jednej firmy. Nie zadowala mnie jakość usług chodzi tu szczegolnie o zdjęcia legitymacyjno-dowodowe jest mierna. Za każdym razem moje zdjęcia są fatalne...3 zdjęcie dokumentowe jest... ekhem okropne;/ Dlatego od dzisiaj czekam na Wasze opinie i adresy dobrych fotografów.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

kiedyś w wejherowie był (nie wiem czy jeszcze jest) przy ulicy klasztornej między klasztorem a budynkiem UM

drugi w weju byłby na deptaku, gdzieś między placem wejhera a hotelem Marmułowski ...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Mira Żak w Rumi.

Dąbrowskiego 6e
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja robiłam zdjęcia u takiego starszego pana w Gdyni. Ma swój zakład na Starowiejskiej na przeciwko Rossmana. Zrobiłam sobie czarnobiałe i powiem Wam, że pyło tak ostre, tak piękne, że w życiu mi jeszcze nikt piekniejszego zdjęcia nie zrobił.
ivanus
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Sluchajcie mam pytanko szukam fotografa na chrzciny czy jedyny w tym miescie to ten na gdanskiej.Z gory dzieki za pomoc.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

To nie jest jedyny....służę kontaktem do osoby fotografującej i/albo filmującej profesjonalnie uroczystości.
videoas.prv.pl
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

jedyny "słuszny" jeśli chodzi o obsługę kościelną...

żaden inny oficjalnie nie ma wstępu na chrzciny - przynajmniej do kościoła na Fenikowskiego.

odbitka potem kosztuje 2-3 PLN.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

W Redzie chyba będzie ciężko z zakładami, ale może prywane osoby jakies by się znalazły.

Swoją drogą super pomysł z taką sesją. Może i ktoś nawet by się znalazł kto poprostu mie robić zdjęcia i lubi to. Dla wprawy zrobiłby to za darmo.
Ja gdybym miała trochę więcej praktyki i lepszy aparat sama bym to zrobiła z chęcią
Ostatnio zmieniony |20 Mar 2010|, o 13:22 przez Dorma, łącznie zmieniany 2 razy.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

wysłałem wiadomosc na priv, nie wiem czy bez czyjejś wiedzy wypada mi tu zamieszczać komentarze nt. danej osoby:)
AgaK,
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Reda ma ok. 20 000 mieszkańców, temat miał ponad 100 osłon a dostałam tylko trzy propozycje... Za oferty dziękuję, na tą chwilę faworyta sobie "wygoglowałam".
Swoja drogą ciekawa sytuacja z ta małą ilością rekomendowanych i znanych Wam fotografów.
Albo się ukrywają albo nie odwiedzają forum. A może po prostu forumowiczów temat nie interesuje?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Myślę raczej, że wizyta u fotografa to dzisiaj temat offowy ;) Znany głównie nowożeńcom i modelkom :) Być może są w Redzie jacyś dobrze fotografowie... Ja znam Artura Łastowskiego (bodajże z Gdańska)... Podobno w Gdyni są ze dwa dobre studia, ale nazwy sobie teraz nie przypomnę... Radzę jednak zobaczyć portfolio przed wyborem fotografa, bo umiejętności techniczne to jedno, a kreatywność i poczucie stylu to drugie.
Agamtb

14 lat temu

Właśnie osiedliliśmy się w Redzie, to przy okazji polecę nasze usługi:
am-studio.eu
Fotografia wszelakiej maści... :-)

również w zakresie fot. ślubnej:
am-studio.eu/kategoria.php?sekcja=1&idk=4767
AgaK,
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Dziękuję Fotomoko, ale już wybrałam.
Pozdrawiam
Angelika
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wejdz na strone maxmodels.pl .Wpisz w wyszukiwarke miasto : Reda. Tam zobaczysz liste fotografow i prezentacje ich prac.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Kiedyś był na Mickiewicza, ale szybko padł, nie wiem czym to spowodowane.
Ja też doświadczenia z fotolusią mam średnio ciekawe, na zdjęciach wyglądam koszmarnie - więc najnowsze zdjęcie do dowodu robiłem w zakładzie w Rumi Foto Mira Żak - mają tam drożej, ale za każdym razem(a byłem już dwa razy robić zdjęcia) jakość, efekt - świetny;) Zdjęcie do dyplomu mam zamiar robić na dniach na wzgórzu przy SKM, tam ponoć jest najtaniej i jakościowo dobrze;)
ODPOWIEDZ