Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Żłobek

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Hej , poszukuje dobrego żłobka w redzie możecie cos polecic?
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jeśli chodzi o redzkie żłobki to nic nie słyszałem. Za to jest kilka przedszkoli (dwa publiczne i cztery prywatne, całkiem dużo jak na 20 tys. miasto)
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jakiś czas temu moja koleżanka woziła dziecko do żłobka w Rumii. W Redzie chyba nie ma żłobka. Działają prywatne opiekunki.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

jest żłobek, na semeko, albo w tych budynkach przy obwodowej... a właściwie pomiędzy obwodową a Norwida...
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Wydawało mi się, że to jest przedszkole. Pewno chodzi o ten budynek koło szkoły kierowców. Dobrze myślę?
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

tzn. tam jest przedszkole, ale chyba tu na forum jakieś 2 mies. temu czytałem wlasnie o żłobku
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Dzieci od 2 lat można też zostawiać w punkcie opiekuńczym na ul. Wojciecha ( o ile on jeszcze funkcjonuje, bo nie sprawdzałam), ale słyszałam, że jest tam dość drogo
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

w przedszkolu Przygoda od maja ruszyla grupa dzieci urodzonych w 2008 roku, czyli są dzieciaczki nawet 1,5 roczne.
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ryszard pisze:jest żłobek, na semeko, albo w tych budynkach przy obwodowej... a właściwie pomiędzy obwodową a Norwida...
Do tego przedszkola posyłam swoją pociechę. Najmłodsza grupa 2,5 roku.

Można spróbować popytać w "Przygodzie" tak jak pisze Anika. Oni teraz się rozbudowali więc mają sporo miejsca na nowe grupy.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

długi pisze:
Ryszard pisze:jest żłobek, na semeko, albo w tych budynkach przy obwodowej... a właściwie pomiędzy obwodową a Norwida...
Do tego przedszkola posyłam swoją pociechę. Najmłodsza grupa 2,5 roku.

Można spróbować popytać w "Przygodzie" tak jak pisze Anika. Oni teraz się rozbudowali więc mają sporo miejsca na nowe grupy.
Długi, a dokąd konkretnie posyłasz swoją pociechę? Do Calineczki? Zadowolony jesteś?
Anika
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Do Calineczki idzie od września. Także jeszcze nie powiem o zadowoleniu. Na razie mogę powiedzieć że podoba mi się podejście właścicielki do rodzica. A jak będzie później, pożyjemy zobaczymy :-)
Alexis
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

mezo pisze:Hej , poszukuje dobrego żłobka w redzie możecie cos polecic?
polecam Ci Dzidziusiowo to mały Klubik na Wojciecha moja koleżanka prowadzi tam swojego synka panuje tam miła i ciepła atmosfera to najważniejsze w przypadku takich maluszków, ktoś napisał,że jest tam drogo myślę,że to pojęcie względne drogo porównując z przedszkolem ale to żłobek zawsze będzie droższy, przewijanie, spanie ząbkowanie itp i td.

ps:może jeszcze powinnam dodać,że to nie od 2 lat tylko od 6-miesiąca przyjmowane są dzieci w Klubie na Wojciecha
Ostatnio zmieniony |19 Maj 2010|, o 18:49 przez Alexis, łącznie zmieniany 1 raz.
Alexis
Kasia33
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam :) jak przechodzilam obwodowa to widziałam ze otworzylo sie cos nowego w takim temacie :lol: Kolo szkoly kierowcow Jankar ale nie przypatwywalam sie czy to żłobek czy przedszkole warto zobaczyc
pozdawiam
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Nie trudno chyba zauważyć napis na elewacji "Przedszkole Calineczka": :-)
http://www.calineczka_reda.republika.pl/page12409027664adc5eba22231.html
Icia
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

...............
Ostatnio zmieniony |15 Maj 2013|, o 12:26 przez Icia, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ