Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Żłobek

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
g.ziuta
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Polecam "Dzidziusiowo" na Olchowej. Moja córka chodzi tam już przeszło rok- domowa atmosfera, pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych i "ciocie", które mają morze cierpliwości do maluchów (a te potrafią dać dorosłym "w kość", dają radę nawet z moim niejadkiem:) ). Wielkim plusem jest również to, że na początku można przychodzić z dzieckiem, żeby oswoiło się z nową sytuacją.

jakby ktoś potrzebował więcej info to służę pomocą :)
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Interesuje mnie koszt 8 godz. pobytu dziecka w żłobku oraz od ilu miesięcu przyjmują dzieci.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

g.ziuta pisze:Polecam "Dzidziusiowo" na Olchowej. Moja córka chodzi tam już przeszło rok- domowa atmosfera, pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych i "ciocie", które mają morze cierpliwości do maluchów (a te potrafią dać dorosłym "w kość", dają radę nawet z moim niejadkiem:) ). Wielkim plusem jest również to, że na początku można przychodzić z dzieckiem, żeby oswoiło się z nową sytuacją.

jakby ktoś potrzebował więcej info to służę pomocą :)
a to nie jest darmowa reklama?
erewina
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja również polecam Dzidziusiowo. Od roku oddaję synka, ma teraz 2 lata i wygląda na zadowolonego. Atmosfera rzeczywiście domowa i dobry kontakt z opiekunkami. Można w każdej chwili tam zajrzeć i sprawdzić co robią Dzieci.
KarlaJ
Forumowicz
43 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

od kwietnia tego roku oddaję do żłobka Dzidziusiowo (na Olchowej) syna i na dzień dzisiejszy jestem zadowolona, fakt jest taki, że moje dziecko nie płacze jak go tam zostawiam i jak wracam po niego po pracy to jest zadowolony :) jest tam około 16 dzieciaczków i 4 panie do opieki, czy ktoś na forum też tam oddaje swojego dzieciaczka ?? pozdrawiam
mada_zu
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Potwierdzam to co wyżej, synka też oddawałam do Dzidziusiowa - polecam
mira12
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Od maja oddaję małego do DZIDZIUSIOWA i z czystym sumieniem bardzo ale to bardzo polecam ;O)

W maju gdy go oddawałam byłam pełna obaw, jak to będzie. Czy jednak niania nie byłaby lepsza, czy mu tam będzie dobrze, czy się nim zajmą etc. 1000 pytań, wątpliwości . . .

Dziś kiedy już "oddaję" go 4-ty miesiąc, zostawiam go wiedząc że jest mu tam dobrze.

Pani Alicjo BARDZO dziękujemy :)

m&w&a
mira12
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dorma pisze:
g.ziuta pisze:Polecam "Dzidziusiowo" na Olchowej. Moja córka chodzi tam już przeszło rok- domowa atmosfera, pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych i "ciocie", które mają morze cierpliwości do maluchów (a te potrafią dać dorosłym "w kość", dają radę nawet z moim niejadkiem:) ). Wielkim plusem jest również to, że na początku można przychodzić z dzieckiem, żeby oswoiło się z nową sytuacją.

jakby ktoś potrzebował więcej info to służę pomocą :)
a to nie jest darmowa reklama?

myślę, że nie jest to auto reklama, tam po prostu tak jest. Dziwne ? Czy zawsze kiedy się dobrze pisze musi to być darmowa reklama?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

mira12 pisze:
Dorma pisze:
g.ziuta pisze:Polecam "Dzidziusiowo" na Olchowej. Moja córka chodzi tam już przeszło rok- domowa atmosfera, pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych i "ciocie", które mają morze cierpliwości do maluchów (a te potrafią dać dorosłym "w kość", dają radę nawet z moim niejadkiem:) ). Wielkim plusem jest również to, że na początku można przychodzić z dzieckiem, żeby oswoiło się z nową sytuacją.

jakby ktoś potrzebował więcej info to służę pomocą :)
a to nie jest darmowa reklama?

myślę, że nie jest to auto reklama, tam po prostu tak jest. Dziwne ? Czy zawsze kiedy się dobrze pisze musi to być darmowa reklama?
Nie zawsze, ale jak ktoś jak cytowana tu osoba, ale i inna na poprzedniej stronie wyraża od razu w pierwszym poście ochy i achy i na tym kończy się jej wypowiadanie na forum to wiadomo o co chodzi. ;)
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Od 2013 roku w całym województwie pomorskim mają powstać bezpłatne żłobki sfinansowane z budżetu Unii Europejskiej i co ciekawe czynne 10 godzin od 7 do 17-stej. Więcej w tym artykule http://www.powszechnaedukacja.pl/aktualnosci/1/view/385
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Może nasze miasto też się załapie!
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Są jeszcze wolne miejsca do bezpłatnego żłobka!
5 wolnych miejsc– Żłobek nr 55 Pozytywnych Inicjatyw w Redzie (ul. Poprzeczna 3)
8 wolnych miejsc- Żłobek nr 56 Pozytywnych Inicjatyw w Redzie (ul. Wiejska 72)
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Już tylko 1 wolne miejsce.
kacha
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Szkoda tylko,że wszystkie żłobki są praktycznie w tym samym obszarze Redy.Nie ma żadnego dobrego żłobka np. na osiedlu przy młynie, gdzie byłoby duże zapotrzebowanie, bo wiadomo,że są tu same młode małżeństwa z dziećmi.A tak daleko trzeba znowu jechać.Wielka szkoda!!!
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Mamy brak odpowiednich lokali w centrum miasta, co związane jest z licznymi procedurami jakie obowiązują, aby powstał żłobek.
ODPOWIEDZ