Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

adres strony Tygrysek

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Marianne
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Witam ! Z zadowoleniem zauważyłam (duży baner obok sklepu) ostatnio że sklep dla dzieci Tygrysek rozpoczął sprzedaż internetową. nie mogę jednak za żadne skarby przypomnieć sobie dokładnie adresu strony. Niestety wyszukiwarka nie pomogła. Mam prośbę jeśli ktoś będzie przechodził i zapamięta adres (mi niestety nie bardzo po drodze) to proszę o podanie.
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

etygrysek.pl
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Dobre.. Czego to już nie wymyślą by wyglądało naturalnie :)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Akurat Tygryska to specjalnie reklamować nie trzeba - za każdym razem gdy przechodzę obok, zawsze jest ktoś w sklepie :) więc jeśli miała to być reklama, to raczej średnia - zero informacji o tym jaki mają asortyment, ceny, itd ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

i właśnie o to chodzi.. Gdyby ktos tak bezposrednio to napisał post byłby usuniety. A tak.. nabite 3 posty.. i dawaj :)

Ale z drugiej strony wisi mi to już.. I tak już nie wierzę ludziom piszącym w poradniku ( no może tylko niektórym)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Chyba jesteś już przewrażliwiona.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Może.. Co nie zmienia faktu, że zmniejsza to moje zaufanie do postów z Poradnika.
Ale nieważne. Niech sobie jest post. Jak powiedziała Anika kto ma dzieci i korzysta ten ten sklep pewnie zna i nietrzeba go reklamowac
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

ja też uważa, że połowa tych postów to reklamy. mnie jak narazie takie posty tylko zrażają do sklepów, pizzerii i weterynarzy...
Awatar użytkownika
Marianne
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Bardzo dziękuję za szybką odp :). Mimo że i tak pewnie nie wszyscy uwierzą to nie miała być żadna reklama :oops:choć to naprawdę fajny sklep. Od paru dni jestem w Gdańsku i siłą rzeczy nie mogłam tego sama sprawdzić.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ja korzystam z Tygryska od dawna. Sklep jest świetny, doskonale zaopatrzony. Ceny bardzo atrakcyjne. Pani zawsze sympatycznie doradzi. Jedyne co mi trochę przeszkadza, to mała powierzchnia. Jesli jest więcej klientów na raz, to robi się bardzo ciasno. I to jest reklama, bo jak coś jest dobre to warto to reklamować.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Dajcie już spokój z tymi komentarzami na temat reklam. Sam nie wiem, co bardziej zaśmieca forum, czy potencjalne pseudo-reklamy, czy te całe dyskusje z tym związane :?
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Zigi pisze:Dajcie już spokój z tymi komentarzami na temat reklam. Sam nie wiem, co bardziej zaśmieca forum, czy potencjalne pseudo-reklamy, czy te całe dyskusje z tym związane :?
- no dokładnie!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

tatą jeszcze nie jestem, ale w Tygrysku redzkim czy wejherowskim byłem parokrotnie i zawsze znaleziono mi fajną zabawkę (tzn. nie mi, że bym się nią bawił, choć fajne są:D )
ODPOWIEDZ