Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pytanko o drogę

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Agamtb

8 lat temu

Od zeszłych wakacji nic się nie zmieniło - dziura na dziurze, dziurą pogania...trzeba uważać
Zrobione pobocze? Hahahaha, dobre sobie....
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Salamandra pisze:
RECIECH pisze:odradzam drogę jeśli się nie jest upoważnionym (zakaz wjazdu z obu stron) ponieważ w lesie czasem stoi Straż Leśna sama lub z Policją i to może być bardzo kosztowny skrócik
Przecież jakiś czas temu ta droga była udostępniona dla wszystkich (żadnych znaków).
Coś się znów zmieniło??
Swoją drogą (nomen omen) w jaki inny sposób dojechać z Redy do Wyspowa?
znowu ktoś napisze, że się czepiam - ale skąd Ty masz takie informacje ? "żadnych znaków" ? - od lat "na wlocie" od Redy i Zbychowa stoją znaki zakazu wjazdu
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

redziaczki pisze:Ta droga jest dostępna dla mieszkańców Redy i Zbychowa i nie trzeba mieć żadnych upoważnień
a czy ja pisałem, że trzeba mieć "upoważnienie" ?? - być upoważnionym to troszkę inna sprawa..... bycie mieszkańcem Redy lub Zbychowa upoważnia cię do przejazdu i nie musisz do tego mieć żadnego "upoważnienia".....
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Major pisze:To że droga jest wąska i miejscami są dziury oraz że jest wyłącznie dla mieszkańców Zbychowa i Redy
to wszystko wiem,
... ale ja pytałem czy ta nawierzchnia drogi asfaltowej uległa jakiejś zmianie od zeszłych wakacji ?
mimo wszystko dzięki za info
droga jest ok, nie ma dziur na dziurach - trzeba jednak zwalniać wymijając się nawzajem bo pobocza są strome
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

swoją drogą, ten post pokazuje jak bardzo kierowcy w tym kraju mają w d..pie przepisy, jeśli tylko im nie pasują - widać to na przykładzie tej drogi, jak również odcinka w Ciechocinie pomiędzy al. Lipową, a Brzozową, gdzie jest zakaz wjazdu - a śmigają tam wszyscy - choć mogą tylko mieszkańcy
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

RECIECH pisze: znowu ktoś napisze, że się czepiam - ale skąd Ty masz takie informacje ? "żadnych znaków" ? - od lat "na wlocie" od Redy i Zbychowa stoją znaki zakazu wjazdu
Skąd informacje? Z autopsji, że tak powiem Jakiś czas temu jeździłam tamtędy i znaków nie było, a znajomi mi powiedzieli, że po jakimś tam remoncie nawierzchni zniesiono ograniczenia co do przejazdu.
Nie jechałam tamtędy dobrze ponad rok, stąd moje pytanie, czy coś się zmieniło.

No i kolejne - w jaki inny sposób można się dostać z Redy w tamte okolice?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

RECIECH pisze: jak również odcinka w Ciechocinie pomiędzy al. Lipową, a Brzozową, gdzie jest zakaz wjazdu - a śmigają tam wszyscy - choć mogą tylko mieszkańcy
Nie znam tych okolic. Dlaczego jest tam zakaz wjazdu?
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Salamandra pisze:
RECIECH pisze: jak również odcinka w Ciechocinie pomiędzy al. Lipową, a Brzozową, gdzie jest zakaz wjazdu - a śmigają tam wszyscy - choć mogą tylko mieszkańcy
Nie znam tych okolic. Dlaczego jest tam zakaz wjazdu?
Zakaz wjazdu jest ponieważ droga należy do Lasów Państwowych i była rozjeżdżana m.in. przez ciężarówki i samochody dostawcze, które jeździły z zaopatrzeniem do Zbychowa i Nowego Dworu Wejherowskiego (ale nie tylko oczywiście) - stan tej drogi dzisiaj to bajka, kiedyś to był dramat. Dlatego w lesie stoi czasem Straż Leśna i "kroją" za przejazd.
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Salamandra zdaje się, pyta w swoim poście o drogę w Ciechocinie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalk
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Marcin pisze:Salamandra zdaje się, pyta w swoim poście o drogę w Ciechocinie.
Dokładnie I tak czytam, czytam i oczy coraz większe, co mają Lasy Państwowe do ul. Brzozowej
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

RECIECH pisze: Zakaz wjazdu jest ponieważ droga należy do Lasów Państwowych i była rozjeżdżana m.in. przez ciężarówki i samochody dostawcze, które jeździły z zaopatrzeniem do Zbychowa i Nowego Dworu Wejherowskiego (ale nie tylko oczywiście) - stan tej drogi dzisiaj to bajka, kiedyś to był dramat. Dlatego w lesie stoi czasem Straż Leśna i "kroją" za przejazd.
Pytałam o Ciechocino

A w przypadku drogi gniewowskiej nadal nie doczekałam się odpowiedzi w jaki sposób można tam dojechać z Redy? Zakładając, że ktoś mieszka w Pucku, nie ma upoważnienia, chce się dostać do Wyspowa. I którędy ma jechać? Naokoło przez Rumię?
Bez sensu są te ograniczenia tylko i wyłącznie bazując na argumentacji, że "należy do Lasów Państwowych". Skoro jest to jedyny dojazd z Redy, skoro mieszkańcy niby mogą jeździć bez przeszkód, to nie powinno mieć to żadnego znaczenia, a dostępność powinna być dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Wjeżdżając do lasu nie skręcasz na tę zamkniętą drogę do Zbychowa tylko skręcasz w prawo na kocie łby i do Wyspowa dojeżdżasz ulicą jakbyś jechała od Wejherowa.
ulica.jpg
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Reciechowi chyba chodziło o przejazd ul.Brzozową od Wiejskiej do Lipowej gdzie jest zakaz ruchu dla mieszkańców spoza Redy .
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

nie, no bo skoro należy do lasów, to na pewno chodziło mu o tę drogę. A ten kawałek Brzozowej jest zamknięty dla wszystkich, nawet dla mieszkańców Redy, chyba że są mieszkańcami posesji na tym kawałku ulicy.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Salamandra pisze:
RECIECH pisze: Zakaz wjazdu jest ponieważ droga należy do Lasów Państwowych i była rozjeżdżana m.in. przez ciężarówki i samochody dostawcze, które jeździły z zaopatrzeniem do Zbychowa i Nowego Dworu Wejherowskiego (ale nie tylko oczywiście) - stan tej drogi dzisiaj to bajka, kiedyś to był dramat. Dlatego w lesie stoi czasem Straż Leśna i "kroją" za przejazd.
Pytałam o Ciechocino

A w przypadku drogi gniewowskiej nadal nie doczekałam się odpowiedzi w jaki sposób można tam dojechać z Redy? Zakładając, że ktoś mieszka w Pucku, nie ma upoważnienia, chce się dostać do Wyspowa. I którędy ma jechać? Naokoło przez Rumię?
Bez sensu są te ograniczenia tylko i wyłącznie bazując na argumentacji, że "należy do Lasów Państwowych". Skoro jest to jedyny dojazd z Redy, skoro mieszkańcy niby mogą jeździć bez przeszkód, to nie powinno mieć to żadnego znaczenia, a dostępność powinna być dla wszystkich.
PRZEPRASZAM !! - gamoń ze mnie i nie doczytałem, że nowy wątek dotyczy Ciechocina, a nie ul.Gniewowskiej - sorry

jeśli chodzi o Brzozową to zapewne inicjatywa mieszkańców - ale martwa, bo pomimo zakazu jeździ tam każdy kto chce, a patrolu nie widziałem nigdy
ODPOWIEDZ