Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pytanko o drogę

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Luke
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam serdecznie forumowiczów. Nie jestem z Waszych stron, więc tą drogą chciałem spytać o stan drogi ze Zbychowa do Redy. Na mapie widnieje jako leśna powiedzmy to ścieżka. Chciałem skrócić sobie drogę jadąc na urlop i spytać czy jest to droga asfaltowa? Da się spokojnie tamtędy samochodem przejechać? Z góry dziękuję za wszelkie porady :)
Pozdrawiam!
Łukasz :D
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

... ze Zbychowa do Redy to chyba jest ta lokalna - TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW- ale mogę się mylić...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ania ma rację, jest to droga tylko dla mieszkańców. Możesz pojechać do Zbychowa w drugim kierunku przy wjeździe do lasu są dwie drogi - w lewo konkretnie na Zbychowo, a w prawo też do jakiejś wioski, ale można dojechać do Zbychowa, ale droga jest w stanie nieciekawym 1/3 to kocie łby, 1/3 dziurawa droga gruntowa, a 1/3 to "droga plażowa" jeżeli by chciał przejeżdżać obok jeź. Wyspowa. Droga dla mieszkańców nie jest wcale dużo lepsza :P
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

przed wjazdem na nią stoją znaki mówiące o tym, że mogą się nią poruszać mieszkańcy Redy,Reszek, Zbychowa, Nowego Dworu Wejherowskiego. Jest ona asfaltowa, czy nadal jest przejezdna?Nie wiem
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Nie jedzie się tam komfortowo, a bywa bardzo niebezpiecznie kiedy z naprzeciwka jedzie mało rozgarnięty kierowca. Droga tylko dla mieszkańców Redy i wymienionych wyżej miejscowości.
Luke
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

A z Nw. Dworu Wejherowskiego przez Nowiny, Gniewowo jak to wygląda ?
Baster
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Spokojnie uderzaj tą drogą "tylko dla mieszkańców" ze Zbychowa, przed zimą była remontowana, stan drogi moim zdaniem dobry możesz bez obaw jechać, można też z Nowego Dworu do Wejherowa ale tam teraz remont, ruch wahadłowy. Nie ma co wydziwiać jedz tą drogą o którą pytasz, zdecydowanie najlepsza opcja.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

radze spuścić nogę z gazu bo wiele zakrętów , dziur oraz dosyć wąska droga ale przejezdna ;)
NomenOmen
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Przedwczoraj jechałem. Właściwie od zeszłego roku niewiele się zmieniło (ze dwie-trzy najgorsze dziury pod Zbychowem są załatane). Stoi znak objazd, co nie znaczy, że nie da się przejechać ;-) byle powoli i uważnie na zakrętach.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Nie wiem, jak ze Zbychowa bezpośrednio do Redy, ale przez Nowiny nie polecam, to tylko leśna droga, choć względnie przejezdna.
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Słuchajcie, czy ktoś się orientuje czy nawierzchnia drogi asfaltowej przez las do Zbychowa od zeszłych wakacji
uległa jakiejś poprawie ??
podobno robili jakieś pobocza, ale nie mogę wyszukać żadnych informacji
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

droga jest wąska i miejscami są dziury, ale jeśli się jedzie spokojnie to przejezdna - trzeba tylko sobie nawzajem ustępować drogi i jechać poboczem podczas wymijania - odradzam drogę jeśli się nie jest upoważnionym (zakaz wjazdu z obu stron) ponieważ w lesie czasem stoi Straż Leśna sama lub z Policją i to może być bardzo kosztowny skrócik
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

RECIECH pisze:odradzam drogę jeśli się nie jest upoważnionym (zakaz wjazdu z obu stron) ponieważ w lesie czasem stoi Straż Leśna sama lub z Policją i to może być bardzo kosztowny skrócik
Przecież jakiś czas temu ta droga była udostępniona dla wszystkich (żadnych znaków).
Coś się znów zmieniło??
Swoją drogą (nomen omen) w jaki inny sposób dojechać z Redy do Wyspowa?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Ta droga jest dostępna dla mieszkańców Redy i Zbychowa i nie trzeba mieć żadnych upoważnień
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

To że droga jest wąska i miejscami są dziury oraz że jest wyłącznie dla mieszkańców Zbychowa i Redy
to wszystko wiem,
... ale ja pytałem czy ta nawierzchnia drogi asfaltowej uległa jakiejś zmianie od zeszłych wakacji ?
mimo wszystko dzięki za info
ODPOWIEDZ