Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Staja Kontroli Pojazdów na ul. Obwodowej

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Kazimierczak
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

nie polecam!!!!

nie dal mi przeglądu ponieważ paliła mi sie kontrolka poduszki..... jak dla mnie zryty łe... ma ,pojechalem gdzies indziej i dostałem przegląd

NIE CHCESZ ZAROBIC TWOJ PROBLEM
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Widać poznał się na Panu, skoro chciał się Pan pochwalić nielegalnie zdobytym przeglądem na publicznym forum Szacun dla stacji kontroli z ul. Obwodowej.
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Niektórym forum służy leczeniu własnej frustracji ..... Szkoda, że kosztem innych.
Kazimierczak
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

chodzi o to ze czepia sie wszystkiego kontrolka to nie koniec swiata znaczy ze co samochod na złom? zreszta nie jestem jedyny rozczarowany ..... nikt nie ma idealnego samochodu A tak nie frustracja tylko wyrażam swoja opinie na temat Stacji chyba wy macie problem ze swoja wypowiedzią nie potraficie zaakceptować innych którzy sie wypowiadają SPECE
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Diagnosta na Obwodowej bardzo dobrze zrobił, że nie podbił przeglądu. Skoro pali się kontrolka, to poduszka nie działa, a co bardziej prawdopodobne jej nie ma. Auto jest po dzwonie, poduszki wybuchły i nie zostały wymienione. Jeżeli poduszki były, to jest to wyposażenie obowiązkowe więc nie dziw się, że nie podbił przeglądu.

A z drugiej strony, diagnosta który podbił jest niezłym durniem. Nie dość, że popełnił przestępstwo ścigane z paragrafu, to jeżeli będziesz miał stłuczkę/wypadek (czego Ci nie życzę, żeby nie było) i rąbniesz łbem o kierownice i sobie ten łeb rozwalisz (czego też Ci nie życzę) to Policja zapyta.... "no tak, a gdzie poduszka? nie ma? a przegląd podbity?" i Pan diagnosta potłumaczy się przed prokuratorem.

Ale co tam, nie? To taka nasza cecha narodowa, SPEC zawsze wie lepiej, co tam poduszki, ważne że pieczątka jest... Normalnie ręce opadają.
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

A ja specjalnie jezdze na obwodowa bo przyjamniej wiem ze po przegladzie auto nadaje sie do ruchu jest sprawne i bezpiecznee, ostatnio tez nie przeszedl przegladu ze wzgledu na luzy w zawieszniu, wymienilem i jest ok polecam te stacje
Puka72
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Ford Mondeo.
Wystarczyło, że butelka z wodą, która była za przednim siedzeniem przetoczyła się po podłodze i uderzyła w kostki od airbagow. A na desce rozdzielczej zapalała się kontrolka Airbag. Zatem pierdu pierdu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Żona robiła tam ostatnio przegląd naszej 8-letniej Octavii i nie było żadnych problemów, mimo wykrycia jednej drobnej usterki (która jest już wyeliminowana).
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

A ja nie byłem zadowolony.
Kiedyś nie podbił bo był mały ( ale naprawdę mały ) luz na sworzniu. Okej wymieniony mechanik się dziwił że przy tak małym luzie już nie podbił ale okej to zawieszenie.
Innym razem nie podbił bo nie było tabliczki na haku. Akurat to nie stwarzało dla nikogo żadnego niebezpieczeństwa. Od tamtego czasu wszystkie nasze samochody robią przeglądy w Rumi na przeciwko Orlenu.
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Szczerze odradzam ten punkt kontroli pojazdów. Zostałem zmuszony do wymiany tarcz hamulcowych (pomimo tego iż nie były jeszcze do wymiany wg specjalisty od marki auta) przy prawie nowych klockach hamulcowych. A wymiana tarcz wymaga wymiany klocków (tak jest zalecane). Dobrze że specjaliści dopasowali klocki do nowych tarcz. Na prośbę że wymienię tarcze przy okazji zmiany klocków ten pseudo warsztat zatrzymał mi dowód. Omijać szerokim łukiem. Rozumiem dbanie o bezpieczeństwo ale to nie miało nic z tym wspólnego.
P.S Mój znajomy jeździ do nich przed przeglądem, płaci 30 zł żeby się dowiedzieć co jest ewentualnie do wymiany wtedy dopiero jedzie na przegląd. Chyba taka polityka tego warsztatu ażeby tak wszyscy robili.
ODPOWIEDZ