Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rozrywka dla dzieci - czy oby trafiony pomysł?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
kangurek
Forumowicz
42 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Niedawno otworzyłam salę zabaw dla dzieci. Jest tam też specjalna sala urodzinowa i dyskotekowa dla maluchów. W założeniu firma ma być miejscem rozrywki dla dzieci i ich opiekunów (choć szczerze mówiąc część odwiedzających traktuje to miejsce jak przechowalnię dla pociech). Mam nadzieję, że spodoba się małym mieszkańcom naszego miasteczka i chociaż na chwilę oderwie ich od telewizorów, komputerów i zwykłej nudy .
Jeżeli ktoś już odwiedził to miejsce, to super - może macie jakieś sugestie, uwagi, pomysły na dogodniejsze funkcjonowanie sali. :)

*** zmieniony przez administratora - zmiana treści o charakterze reklamowym ***
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Kangurek ,a jak cenowo przedstawia się ta rozrywka?
kangurek
Forumowicz
42 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ceny wydaje mi się są przystępne: od poniedziałku do piątku za 30 min. - 4,00 zł, za godz. 6,00 zł, w soboty, niedziele i święta 30 min. 5,00, godz. - 7,00 zł. Oczywiście jest to koszt zabawy jednego dzieciaczka. Inny jest cennik przy organizacji urodzin( ale też inny zakres usług). Wszystkie informacje są wywieszone w witrynach sali, więc bez wchodzenia do środka można się zorientować co i jak ...
koga

17 lat temu

Czy to prawda,że podczas zabawy dzieci trzeba przebywać razem z nimi.Czy można zostawić je pod Pani opieką?
Gość

17 lat temu

Dzieci w czasie zabawy pozostają pod opieką rodziców, którzy sami dbają o bezpieczeństwo pociech (jeden rodzic może przyjść z kilkorgiem dzieci) Jeżeli opiekunowie ważą mniej niż 100 kg mogą również korzystać gratis z klatki zabawowej. Zawsze zachęcam do uczestnictwa w zabawie, bo ma to nieocenione znaczenie dla rozwoju dziecka i pogłębiania więzi dziecko - rodzic. Oczywiście chodzi tu szczególnie o dzieci małe, starsze nie potrzebują inspiracji do zabawy, ale z radością przyjmują od mamy pochwały i każdą oznakę zainteresowania. Długo by pisać o tym dlaczego warto spędzić w sali czas z dzieckiem, nie jestem w stanie tego wyjaśnić w kilku słowach. Oczywiście jeżeli opiekunowie wolą chwilkę odpocząć, to mogą w tym czasie usiąść, wypić kawę czy herbatę, porozmawiać czy po prostu poczytać gazetę.

Mniej więcej taki był zamysł tworzenia mojej firmy, ale na prośby rodziców zaoferowałam od niedawna usługi opiekuńcze dla dzieci 4-letnich i starszych.
Są one droższe niż zabawa z rodzicem, bo kosztują 30 min. - 9,00 zł, 1 godz. - 20 zł, 1,5 godz. - 35,00 zł. Czemu tak drogo ? Po pierwsze chyba nie aż tak bardzo, a po drugie osoba opiekująca się dzieckiem bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność za bezpieczeństwo maluszka, przejmuje obowiązki rodzica, przez cały czas opiekuje się tylko jednym - dwojgiem dzieci. Wiem, że w innych salach zabaw można zostawić malucha, a w dodatku za niższą cenę. Nie mam jednak 100% pewności, co do tego czy nic się nikomu nie stanie jeżeli jedna osoba pilnuje gromady skaczących dzieci, w dodatku w różnym wieku. Z moją córką również chodziłyśmy do takich sal, było świetnie jednak nigdy jej nie zostawiłam tam samej.
Oj trochę się rozgadałam ...
Pozdrawiam.
Gość

17 lat temu

"Są one droższe niż zabawa z rodzicem, bo kosztują 30 min. - 9,00 zł, 1 godz. - 20 zł, 1,5 godz. - 35,00 zł. "

Tzn. pierwsze pół godziny 9 zł, drugie 10 zł, trzecie 15 zł. To trochę dziwne, bo wydaje się, że w hurcie powinno być coraz taniej. Ale to pewnie dlatego, że na początku można jeszcze dziecko zainteresować nowymi zobawkami :) . Po pewnym czasie zaczyna się nudzić i marudzi :( . Jeszcze po kolejnym czasie trudno z takim "bachorem" wytrzymać :evil: .

Tylko skoro opiekunki w ten sposób podchodzą do tej pracy, to może lepiej zająć się czymś innym. A co mają powiedzieć rodzice, zajmujący się się dziećmi nie godziny, ale dni, miesiące, lata ?

Pozdrawiam.
Gość

16 lat temu

Dla mnie ten plac to porazka. Szczerze po 20 min dziecko sie nudzi bo mało w nim atrakcji. Przy 5 dzieci jest już tłok. Ze zjeżdzalni do basenu jest dość spory spad, a jak mało kulek to i może być nieszczęście...
Awatar użytkownika
anqe
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Anonymous pisze: Jeżeli opiekunowie ważą mniej niż 100 kg mogą również korzystać gratis z klatki zabawowej.
To jest bardzo dobry pomysł !
Życzę sukcesu.
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja również życzę sukcesów!! Nie odrazu Kraków zbudowano! Ceny jak ceny każdy ustala indywidulanie, jak komuś nie pasuje nie musi korzystać!!
Myślę że warto się zarejestrować i wydawać opinie jako użytkownik a nie jako Gość.
Pozdrawiam
Jacek
kangurek
Forumowicz
42 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jeżeli jest gdzieś w pobliżu centrum naszego miasta fajny obiekt do wynajęcia (ok. 200m na parterze za rozsądną cenę) to bardzo proszę o informacje.
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Witam
Odświeżę trochę temat. Byłem i skorzystałem z usług Kangurka (urodzinki synka) było super !!! Mogę spokojnie polecić wszystkim. Ceny spokojnie do przyjęcia.!!! Bardzo miła obsługa i fajnie zorganizowane.
Pozdrawiam
Jacek
kangurek
Forumowicz
42 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Drodzy forumowicze - od 12 listopada zapraszam do nowego "Kangurka", dużo więcej miejsca do biegania i skakania, nowe zabawki, stare ceny. :D
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Witam
Tylko proszę przybliżyć dokładniej lokalizację.
Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Tylko proszę ostrożnie i zgodnie z Regulaminem Forum. W zakresie postów o charakterze reklamowym nie mogę robić wyjątków i takie posty będę bezwzględnie usuwał. Regulamin jasno precyzuje jak napisać poprawny post reklamowy (i w jakim dziale).
kangurek
Forumowicz
42 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Przymierzam się do umieszczenia reklamy na naszym redzkim forum. Uczynię to gdy sprawy związane z przeprowadzką będą dopięte na ostatni guzik i wtedy poinformuję o dokładnej lokalizacji i innych ważnych sprawach.
Dzięki za zainteresowanie . Kangurek.
ODPOWIEDZ