Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Drzewko Bożonarodzeniowe - gdzie kupić w Redzie??

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
DarKow
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dla mnie, odkąd tylko pamiętam, liczyło się przede wszystkim to, aby drzewko było, abyśmy je wspólnie z rodziną ubierali, aby potem było jak najbardziej roziskrzone i radośnie wyglądało:) Zawsze mieliśmy jedno, to samo sztuczne drzewko, przez wiele lat - i każdego roku było równie cudownie :)
Karpia nie kupuję, raz że żal mi zwierzęcia, dla którego święta są masowym wyrokiem, a dwa - że nie przepadam za jego smakiem. Ryba będzie, ale raczej łosoś. W Łodzi często jadaliśmy pangę, przyjemny maślany smak, chociaż trzeba uważać aby była mocno zamrożona.

Mogli byście polecić mi miejsce, gdzie mógłbym kupić po korzystnej cenie, małą sztuczną, ładnie wyglądającą choinkę, taką w sam raz na biurko? Byłem w Auchan, ale tamte choinki jakoś nie przypadły mi do gustu.

pozdrowionka:)
PaweL
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

No i kupiłem przy polo markecie ~2m za 40zł ładne grube igły. Jestem bardzo zadowolony :) Dzięki za pomoc. Jeszcze raz Wesołych Świąt :) Oczekiwanych prezentów i ciepłej atmosfery rodzinnej...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Gdzie w Redzie kupuje się choinki na Boże Narodzenie?
To będą nasze pierwsze święta tutaj, więc jeszcze jestem nieobyta, a nie uśmiecha mi się wożenie drzewka z Gdyni ;-)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

ja znam np. przed polo, koło sieci 34 no i na pewno w miejscach o których nie wiem a inni mnie oświecą :D
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dzięki za info :) A gdzie jest "Sieć 34" w Redzie?
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Na parkingu polo zawsze jest 2-3 sprzedawców, którzy mają spory wybór.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

hmm koło przystanku autobusowego " centrum " , stadionu , pepco na ul . Łąkowej ? już coś wiadomo bliżej ?:)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Michał pisze:hmm koło przystanku autobusowego " centrum " , stadionu , pepco na ul . Łąkowej ? już coś wiadomo bliżej ?:)
Tak, już sobie wyguglałam i nawet tam dzisiaj byłam :) Ale nie bardzo widzę, w którym miejscu mieliby sprzedawać choinki, jeśli tam nawet zaparkować nie ma za bardzo gdzie.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=1919&highlight=choinka pisaliśmy o tym w tamtym roku
Masz rację, faktycznie powinnam była sprawdzić archiwum.
Ale widzę, że admini czuwają i wątki połączono :)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

dla chcącego nic trudnego ;)
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

za to w leśniczówce w Rumi idziemy do szkółki z piła od pana leśniczego i wybieramy swoją "naturystkę" po czym ucinamy ją własnoręcznie i jest o wiele tańsza za "małą" jak to ocenił leśniczy 1,8m zapłaciłem 18 zł a za duże (pewnie ponad 2m) 25zł
ODPOWIEDZ