Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

czy ktoś wie może gdzie szyją tanio????

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ines
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Konkretnie chodzi mi o firany!!! Potrzebuję firanki bo się przeprowadziłam właśnie no i mam mało pieniążków już na te rzeczy czy wiecie może czy tu gdzieś szyją dobrze i tanio??? słyszałam że w tym nowym przy głównej ale może gdzieś jest jeszcze taniej????? :lol:
Ines
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Wiem że szyje tanio i bardzo ładnie krawcowa na ul. Szkolnej, szyłam i przerabiałam u niej ubrania. Jest nie droga zakład mieści się na ul. Szkolnej w domku jedno rodzinnym, ale nie wiem jaki numer chyba 17 ale pewna nie jestem ;-)
Ines
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

konkretnie chodzi o FIRANY a nie ubrania choć słyszałam że tam na gdańskiej chyba 48 obok ciastek, też szyją oprócz firan także ubrania :) podejdę do nich jak znajde chwilke po pracy i popytam sobie co i jak. pozdrawiam
Ines
Ines
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Byłam i jestem bardzo zadowolona tanio i nawet mają bardzo krótkie terminy na szycie.... :) :P A z efektu jestem zachwycona ...za tak małe pieniążki bym się nie spodziewała że kupie taką extra firanke :)
Ines
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A możesz podać dokładniej, gdzie?
Ines
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

na gdańskiej obok Cistkarni Malczeskich
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Firany zamawiałem i kupowałem w Castoramie. W zeszłym roku zapłaciłem jakieś 400 zł za okno. Nie wiem, czy to tanio, czy drogo?
DarKow
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jakieś pół roku temu kupowaliśmy wraz z żoną firanki w małym sklepie na Gniewowskiej, tuż przed przejazdem kolejowym. Bardzo miła właścicelka - szyje i zarazem sprzedaje firanki, pomogła nam wybrać odpowiednie, poza tym wybór wzorów dosyć duży a cena, uważam, korzystna. Sądzę że warto się tam przejść.

pozdrawiam
Ines
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

tego sklepiku na gniewowskiej juz niema.......

jak ktoś chciałby uszyć garnitur to wiem gdzie szyją.....

Proszę korzystać z opcji edycji swoich postów!
aisne
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

a ja kojarzę krawcową na ul. Lipowej mniej więcej na wysokości Rekowa Dolnego w prywatnym domku, jeżeli nie jest za daleko ...
Ines
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Czy możecie powiedzieć coś o zakładzie krawieckim na szkolnej 9 koło Prixa???

jeśli chodzi o garnitury to wiem że na gdańskiej też szyją i mają tanio.... garsonki też i sukienki bo sama tam szyłam...i jak ktoś chce to wyśle zdjęcie....

Proszę korzystać z opcji edycji swoich postów!
aisne
lola
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

witam ja przerabiam mnóstwo rzeczy w tym zakładzie na szkolnej 9 koło prixsa no i jestem zachwycona nawet ostatnio uszylam se tam sukienke i super a co do ceny można się dogadać więc polecam gorąco pozdrawiam ;)
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ja też bardzo polecam panią ze szkolnej- wprawdzie robiłam u niej drobne przeróbki, ale zawsze doradzi itp :) Do tego bardzo tanio w porównaniu np. do tego zakładu, który chyba był jako pierwszy w Redzie w tym "centrum" koło pralni chemicznej na Mickiewicza? chyba :)
lola
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Polecam tą panią na szkolnej koło prixsa oferuje nawet nową odzież damską ma przeróżne golfiki tuniki i w atrakcyjnych cenach boskie sukienki w razie czego na miejscu można zawsze dopasować czy coś poprawić POLECAM
Ines
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

:D słyszałam że obok Malczewskich szyją już też suknie balowe. pani tam nawet jest w stanie zaprojektować coś fajnego.... może poza tym co szyłam dam się skusić na coś extra bo idę niedługo na wesele.... no i chcę cos oryginalnego

Proszę nie umieszczać jednego postu w dwóch różnych miejscach! (A przede wszystkim nie tworzyć niepotrzebnie nowego wątku.)
aisne
Ines
ODPOWIEDZ