Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kebab w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Na Morskiej- na dole- POLECAM!!!! - najlepszy kebab na wybrzeżu!!!!
(tam się kręci kilka więc mięsa nie brakuje)- a robią to ludzie z REDY!!!!!
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Już po sezonie. Nie zwijają tego interesu ?
Kebab chyba istotnie dobry, poniewaz kolejki tam stały (latem) nawet późno w nocy.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Kolejki (troche mniejsze) są do tej pory :lol:
Myslę, że jeszcze ten tydzień będzie czynne- potem urlop!!!
kangurek
Forumowicz
42 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

[Co do sklepów w Redzie, to niestety nie mam zbyt dobrej opinii. Przykro mi. Ekspedientki w sklepach na I pietrze Biedronki nie sa zbyt miłe. Przeważnie przesiadują na korytarzu i z wyraźnym niezadowoleniem traktują klienta, który przeszkadza im w dyskusji. Wyjatkiem jest Ormianin (na końcu korytarza), który doradza, namawia. Widać, że zależy mu na kliencie.
Dwukrotnie próbowałem kupić w Redzie buty (zwykłe półbuty). Wybór -nędza. Już teraz nie próbuje, od razu jeżdżę albo do Wejherowa, albo do Rumi.
Kiedyś był sklep z rowerami- nie ma.
Nikogo sie nie zmusi, aby rozkrecał jakis interes w Redzie. Obojetnie co to bedzie. Kebab, czy klub nocny. decydują prawa rynku. Dobry towar w dobrej cenie zawsze znajdzie nabywców
Święta racja z tym przesiadywaniem na korytarzu, mnie też to nie odpowiada tym bardziej, że od 2 tygodni wynajmuję tam box. Myśle, że
sprawcą takiej sytuacji jest po prostu nuda, a nie niechęć do klienta. Panie nie są wcale niesympatyczne - może spróbuję delikatnie z nimi porozmawiać ?
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Fakt, galeria Pań na ławce skutecznie zniechęca do wejścia na górę!!!
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Sporo czasu minęło, a one wciąż tam siedzą. Siedzą, ponieważ nie ma klientów. Nie ma klientów, poniewaz one tam siedzą.
Gdybym był włascicielem takiego sklepu i zatrudniałbym taką ekspedientke, to zakazałbym jej udziału w tych "naradach"
Ja juz tam nie pójde.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja jeszcze lubię Panią z optyka;) Też zawsze doradzi, pomoze;) Jest miła i sympatyczna. A tak to oprócz tego sklepu z ciuchami i optyka to unikam biedronkowej góry.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Zabrać ławkę , a klienci napłyną jak za sprawą czarodziejskiej różdżki :D .
Mnie to akurat nie przeszkadza, odwiedzam tam sklep obuwniczy, który jednak jakoś prosperuje i od długiego czasu nie było w tym punkcie przebranżowienia.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Prosta sprawa jeśli zginęłyby Panie z ławeczki i przeszły do sklepu ja bym tam częściej zajrzała.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Muszę jeszcze coś od siebie dorzucić:odstrasza mnie pan siedzący u jubilera na rogu Łąkowej.Ilekroć tam byłam to ten pan siedział nieopodal wejścia i robił kanapki , jadł je na gazecie.Pod stolikiem na widoku same art.spożywcze łącznie z musztardą.Takie rzeczy to się chyba robi zapleczu.Tym bardziej ,że ten pan tam nie obsługuje klientów.Moja koleżanka też tam chciała skorzystać z usług złotniczych,ale gdy ujrzała pana dłubiącego w nosie przy jedzeniu to już nie weszła.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

od tych ludzi u złotnika jedzie alkoholem. Byłam tam 2 razy i za każdym razem to czułąm. Ale jeśli chodzi o ich ceny to nie jest najgorzej, choć np. srebro już ciemnieje bo za długo leży na wystawie
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Może nie ma zbytu ,dlatego tak długo leży.;)
Ostatnio zmieniony |3 Gru 2007|, o 19:26 przez malinka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jakość kiepska-pierścionek się "rozkleił", od tamtej pory omijam szerokim łukiem
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

malinka pisze:Prosta sprawa jeśli zginęłyby Panie z ławeczki i przeszły do sklepu ja bym tam częściej zajrzała.
A może przy ławeczce powiesić kartkę "ławka tylko dla klientów"... :)
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

dobry pomysł;)
ODPOWIEDZ