Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kebab w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

UWAGA!!! Nie wiem czyja to zasługa ale opisywana wyżej ławka w Biedronce zniknęła!!

Może nie tak do końca bo została schowana za rogiem ale już nie straszy :)
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

To, gdzie sie teraz odbywaja "zebrania" ekspedientek? No teraz, przed swietami, to pewnie jest troche wiecej klientów, ale po świetach, to w sklepach beda pustki...będą miały czas pogadać :)
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zgadza się czatują za rogiem :wink:
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ania Frania pisze:Nie wiem czyja to zasługa...
8) Forumowczów, Aniu Franiu, Forumowiczów 8) - przynajmniej miło jest trzymać się takiej wersji. Następny cel - bankomat i jak się jeszcze rozkręcimy, to OPAT, droga za Auchan itd. :P
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Wiesz adam- ten bankomat jako kolejny cel- może okazać się całkiem realny :wink: - byłam dziś na zwiadach w m_kiosku JEST NADZIEJA!!!!! :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

no to i ja się tam wybiore:) popytam jak zobaczą, że więcej chętnych to może bedzie jakiś efekt:)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

ooo to ja rowniez.... a nie, ze teraz dzieki lasce..... Bog wie kogo moge korzystac z bankomatow...w auchan...bo najblizej....:)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

dla zainteresowanych: ceny w kebabie równiez wzrosly, zapiekanki z 5 do 5,5
kebabów o 1 zł.....
kama_reda
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Niestety ten redzki kebab to porażka. Raz tam zagościłem i mi starczy. Czasami tamtędy przechodzę i nie dziwie się, że klientów w sumie brak (owszem jacyś się zdarzają). Jak sama nazwa wskazuje - kebab - powinno być dużoooo mięsa (nie oczekuję już baraniny, choć to byłoby dopiero coś!), nie zaś tyle co kot napłakał.

Chociaż paradoksalnie informacja o podwyżce cen być może skusi mnie do ponownego zawitania w redzkim kebabie. Z nadzieją, że tym razem to właśnie mięso będzie głównym składnikiem owego dania.

A swoją drogą serdecznie polecam kebab w Naszym Centrum w Wejherowie (tam obok dworca głównego). Jest wyśmienity, jedyną wadą jest jedynie duża liczba chętnych, przez co czasami trzeba czekać nawet pół godziny.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

A jakie mięso serwują w naszym Kebabie?
rekin
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A JA WIDZIALEM JAK SZCZUR IM PO ZAPLECZU BIEGAL, NIEPOLECAM JEDZENIA TAM SYF KONKRETNY!
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

eeee....najlepszy jest we Władku!
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

W naszym codziennie widać klientów, a co do tego szczura ocenię to jako nadinterpretację niezadowolonego klienta.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

rekin pisze:A JA WIDZIALEM JAK SZCZUR IM PO ZAPLECZU BIEGAL, NIEPOLECAM JEDZENIA TAM SYF KONKRETNY!
Jedyny post na forum użytkownika rekin. Można nie lubić baru Kebab, ale to albo załatwianie prywatnych porachunków, albo działanie konkurencji.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

rekin pisze:A JA WIDZIALEM JAK SZCZUR IM PO ZAPLECZU BIEGAL, NIEPOLECAM JEDZENIA TAM SYF KONKRETNY!
A co Pan tam jest szefem i czy ekspedientką, że Pan im na zaplecze wchodzi?
ODPOWIEDZ