Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kebab w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Widziałam,że na budynku po byłym lumpeksie ( na przeciwko Prixa )jest napis Kebab.Wiecie kiedy otwarcie?
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A gdzie to jest ?
Prix ?
Co to ?
Za mało chyba spaceruje po Redzie. :)
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

prix- swego czasu najdluzej otwarty sklep w redzie chyba nawet do 24 na ulicy mickiewicza miedzy ulicami szkolna a poniatowskiego;]
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Póki co to z tego co widziałam trwają tam dopiero prace remontowe :). Ale jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie. Kiedyś już jeden Kebab w Redzie powstał, niedaleko stadionu, ale chyba właścicielom interes nie do końca wyszedł i go zwinęli.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jakoś w Redzie niewiele interesów wychodzi,szybko się wszystko zawija. :wink: Jak patrze na te puste boksy u góry w Biedronce,to się zastanawiam czy nie można by tam otworzyć jakiegoś sklepu z firmową odzieżą,a nie tylko z chińszczyzną.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

partagas pisze:prix- swego czasu najdluzej otwarty sklep w redzie chyba nawet do 24 na ulicy mickiewicza miedzy ulicami szkolna a poniatowskiego;]
A, to wiem gdzie to jest.
Co do sklepów w Redzie, to niestety nie mam zbyt dobrej opinii. Przykro mi. Ekspedientki w sklepach na I pietrze Biedronki nie sa zbyt miłe. Przeważnie przesiadują na korytarzu i z wyraźnym niezadowoleniem traktują klienta, który przeszkadza im w dyskusji. Wyjatkiem jest Ormianin (na końcu korytarza), który doradza, namawia. Widać, że zależy mu na kliencie.
Dwukrotnie próbowałem kupić w Redzie buty (zwykłe półbuty). Wybór -nędza. Już teraz nie próbuje, od razu jeżdżę albo do Wejherowa, albo do Rumi.
Kiedyś był sklep z rowerami- nie ma.
Nikogo sie nie zmusi, aby rozkrecał jakis interes w Redzie. Obojetnie co to bedzie. Kebab, czy klub nocny. decydują prawa rynku. Dobry towar w dobrej cenie zawsze znajdzie nabywców
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To fakt,ja jeszcze też niczego dobrego nie kupiłam w Redzie.Co do pań w Biedronce to klient dla nich jest jak intruz.Tylko siedzą i plotkują,a kolejne sklepy są zamykane.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To fakt, ciężko w Redzie na coś fajnego trafić. Co jakiś czas przechodzę się po sklepach z ciuchami, ale kicz tam gorszy niż w niektórych boksach na hali w Gdyni. No ale co zrobić. Mam tylko nadzieję, żę kebab będzie dobry :P
Awatar użytkownika
Grusztof
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Kebab- spoko pomysł, ale żeby był tani i dobry :D
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Grusztof nie łudż się, że będzie taki dobry jak we Władku :lol: -chociaż robią go ludzie z Redy!!!!!!
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

we wladku jest dobry tak samo jak na dworcu na zaspie;]
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Kebab jest niezły,ale golonka z chrupiacą skórka i do tego zimny browarek...pycha :lol:
Kebab jak wiadomo jest potrawa arabską, ale kiedyś słyszałem rozmowę z Arabami (w RMF), którzy powiedzieli, żo coś co my nazywamy kebabem u nich nie istnieje.
W sumie nie szkodzi. jeśli my jemy fasolkę po bretońsku, której nie znaja we Francji, czy tez rybę po grecku nie znaną w Grecji...
Jak sie zwał, tak sie zwał...jak smakuje to zajadac. :)
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Kebaba kojarzyłem zawsze z Turkami, a nie Arabami. ;)
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Mike El pisze:Kebaba kojarzyłem zawsze z Turkami, a nie Arabami. ;)
W zasadzie masz rację.
W zasadzie. Ponieważ kebab jest potrawą orientalna. Jest przyrządzany na ponad 20 różnych sposobów w takich krajach Iran, Armenia, Izrael i krajach arabskich. Głównie jednak w Turcji
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Turecki kebap - pierwsza klasa! A ten we Władku też niczego, tylko w kolejce trzeba się nastać. Na temat interesów prowadzonych w naszym mieście pisałem już wiele i generalna konkluzja jest taka - towar marny, obsługa marna (od czasu spadku bezrobocia - o dzięki wam kaczory ;), to jeszcze gorsza), a wszystko to tłumaczy się marnością klienta w Redzie, czyli chodzi o to, że ponoć tu szuka się głównie tanich rzeczy a nie dobrych. Tak naprawdę podać jednak można kilka przykładów biznesów kręconych w sposób profesjonalny, a co za tym idzie, rozwijających się. Przykład - kilka redzkich kwiaciarni. Dla równowagi dodam, że w Wejherowie zazdroszczą nam tych kwiaciarni, bo tam kupić porządne kwiaty to cud.
ODPOWIEDZ