Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Punkt Toto Lotka przy Biedronce na Jana Pawła II

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Chciałem spytać co sądzicie o tym punkcie,bo ja osobiście jestem zbulwersowany zachowaniem
pana tam siedzącego,sam byłem wielokrotnie świadkiem jak darł się na dzieci jeżdżące w samochodzikach w holu,rugał ich matki używając niewybrednego słownictwa.Zachowanie?-no coment,s.Nawet gdybym miał jechac do Wejherowa czy Rumi zagrać w lotka to ten punkt dla mnie jest ostatecznością. :evil:
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A wiesz,że wcześniej też widziałam takie zachowania ,nawet opierniczanie klienta,a póżniej był odpowiedni komentarz o tym kliencie do innych osób.oczywiście nie wybredny w słowach.
shanimenIam
Forumowicz
63 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

facet z tandetnego kiosku jest niby spoko,miły i kulturalny jak sie u niego kupuje,bo to jego kasa,wiadomo,ale ja osobiscie i tak uwazam ze jest sztucznie miły... i ma smieszna fryzure :)
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Teraz nie ma żadnej fryzury tylko czapeczkę,ciągle tą samą. Jak wysłałam córkę po pisemko,to pan najpierw niemile jej powiedział,że ma nie grzebać mu po gazetach,bo robi się bałagan.Dziecko tylko chciało sprawdzić czy pisemko jest z aktualną datą,żeby nie zdublować egzemplarza.
shanimenIam
Forumowicz
63 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

trzeba mu powiedzieć parę słów do mikrofonu przy takiej okazji... :)
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Eee tam, jakoś nie zauważyłem, a też mam małe dzieci i korzystam z CH Biedronka.
Wprawdzie z Totolotka już się wyleczyłem i mniej już mnie łączy z tym punktem ale ze starych czasów nie pamiętam nic niepokojącego a wręcz przeciwnie. Moim zdaniem, jakiś wypadek przy pracy albo nadinterpretacja.
facer
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Pan jest po prostu dziwny, wybrał sobie prace z ludźmi, kompletnie nie umiejąc z nimi współpracować.
pal sześć
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja do tego Pana nic nie mam. Zawsze był dla mnie miły. Nie wiem jakie podejście ma do dzieci w każdym razie nigdy nie słyszałam. Już bardziej denerwuje mnie Pani obok z warzywniaka. jest niemiła i często ją słychać na całym terenie budynku.

A co do fryzury tego Pana to on nosił przez długi czas perukę, teraz nosi czapeczkę. Może jest łysy, a może jest chory na raka i wypadły mu włosy. Więc zastanówcie sie zanim coś napiszecie i zanim się zaczniecie z kogoś wyśmiewać
Ostatnio zmieniony |29 Lip 2011|, o 17:53 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
shanimenIam
Forumowicz
63 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

przecież nie chodzi o wyśmiewanie,a jego kulturę osobista...
z reszta ilu ludzi tyle opinii...
a pani z warzywniaka?po prostu wszędzie jej pełno,ma taki styl bycia,i owszem jest nie miła ale kiedy musi i na pewno nie do dzieci :p
i nie rozumiem co ma bycie głośnym do bycia właścicielem??
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

no to ja również dorzucę co mnie się wydarzyło.Ów Pan wystawił kiedyś przed kiosk plastikowa ławeczkę.Pewnego razu przystanęłam z dzieckiem ,żeby zawiązać mu buta.Dziecko przysiadło na sekundę na tejże ławeczce,ale nie trwało to długo ,bo Pan wyleciał i opitolił nas,że ławka jest tylko dla klientów Totka :))Więcej mnie tam nie zobaczył,ale ławka też nie stała tam długo.Pewnie więcej było chętnych na skorzystanie z ławki i Panu było ciężko to zaakceptować i zabrał do domu ;))
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Babka z warzywniaka jest przemiła,otwarta i uśmiechnięta,ja mam jak najlepsze wrażenia z kontaktów z tą panią.Inna rzecz,że niektórzy klienci są opryskliwi i nie potrafią odwdzięczyć uśmiechu ,o słowie-dzień dobry nie wspomnę. Ale odbiegamy od tematu-moje doświadczenia z Toto-loto są nie miłe,wieczorami często jestem tam w holu,bo mój syn lubi pojeżdzić w autku.Dzieciarnia często dokazuje samopas,bo mama w Biedronce-pan często "ryczy" o ciszę-kościół czy co?
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Mój ostatni incydent ,związany z tym panem miał miejsce niedawno.Byłam kupować buty w sklepie obok,a dziecko zostawiłam przy lokomotywce,było tam z dwoje innych maluchów.Po chwili słyszałam teksty o rozwydrzonych bachorach i ich mamusiach.Na tyle głośno,ze usłyszałam,nie wiem jak inne mamy,ale poczułam się jak by mi kto strzelił w twarz,przez to butów nie kupiłam tylko migiem zawinęłam się z tego miejsca.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Myślę, że dobrym pomysłem jest, aby wszyscy niezadowoleni z zachowania osoby prowadzącej punkt lotto skrzyknęli się i to, o czym piszą powiedzieli temu panu wprost. Wszyscy razem albo każde z osobna.
Co o tym myślicie?
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wiesz ja już próbowałem powiedzieć ,niestety niektórymi trzeba wstrząsnąć,aby dotarło.Prosty przykład,poszedłem do niego,było mi po drodze,sprawdzić kupon nadany w innym punkcie.Okazało się,że wygrałem kaskę i myślałem ,że gość mi wypłaci.Gdzie tam!Kazał iść po wygraną tam,gdzie wysłałem kupon.Dzwoniłem do Gdańska do Toto Lotka z zapytaniem,czy mam obowiązek realizowania wygranej tam ,gdzie został kupo nadany.Okazało się,że nie,że mogę żądać wypłacenia w każdym punkcie w kraju,nawet w Pcimiu dolnym.Złośliwość i nic więcej,pan jest miły tylko dla stałych klientów,przypadkowi nabywcy to zło konieczne i jak nie ma humoru to potrafi być mało subtelny.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Artur75 pisze:Myślę, że dobrym pomysłem jest, aby wszyscy niezadowoleni z zachowania osoby prowadzącej punkt lotto skrzyknęli się i to, o czym piszą powiedzieli temu panu wprost. Wszyscy razem albo każde z osobna.
Co o tym myślicie?
Może jakiegoś flashmoba w punkcie lotto?
ODPOWIEDZ