Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Punkt Toto Lotka przy Biedronce na Jana Pawła II

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Eryk, mnie spotkało dokładnie to samo. Pewnego dnia postanowiłam będąc przy okazji w banku sprawdzić kupon i okazało się, że wygrałam:-). Poprosiłam Pana o wypłacenie pieniędzy,a ten zaczął na mnie krzyczeć. No ale się nie dałam i tez ode mnie usłyszał i pieniądze wypłacił. Facet jest niewychowany, bezczelny i odstrasza klientów. Ja już tam nigdy nie pójdę!
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja tam wogóle nie chodzę,gość jakiś dziwny.Ile razy tam przechodzę to stoi z kimś i dziko się zaśmiewa, jakby się krztusił i miał niewydolność oddechową.Parę razy też słyszałam jego odzywki do koleżanek tam pracujących-zbyt wyszukanego słownictwa to nie ma.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

No, jakby ostatnio poprawa jest,skończyły się uwagi w stronę dzieci ,ich wychowania i mało wyszukane karcenie ich za zachowanie.Za to pan znalazł sobie inne zajęcie-antyreklama punktów w centrum,komentowanie do klientów i uwagi na temat innych sklepików,sam tego doświadczyłem,zniesmaczyło mnie to,to nie przystoi do prawdziwego handlowca,odebrałem to jak plotkarstwo.Człowiek idzie po tytoń a ma serwowane jakieś "dziwne" informacje i komentarze. :shock:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Może Pan czyta forum ;)

Ja tam nie wiem. Z mężem co 2 dzień tam chodzimy i jeszcze nic nie słyszałam. Pan jest bardzo miły i nikogo nie krytykuje. Czy to tylko ja mam takie doświadczenie. wydaje mi sie to trochę dziwne, że jeszcze nie słyszałam ani nie widziałam czegos takiego jak wy
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja też nie niczego podobnego póki co nie zaobserwowałem. A bywam w tam albo w warzywniaku obok 2-3 razy w tygodniu.
NomenOmen
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja również nie mam żadnych spostrzeżeń dotyczących niewłaściwego zachowania Pana prowadzącego kiosk wobec klienta (mnie). Widocznie niektórzy forumowicze trafili na jego "słabszy" dzień.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Może tylko ja i co poniektórzy mamy pecha do złych dni sprzedającego?
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

:wink: Może wina leży również po Waszej stronie.Sama pracuję w podobnej branży i na niektórych klientów już na sam ich widok,,nóż mi się w kieszeni otwiera"".Tylko bez urazy :)
DIORKA
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

diorka pisze::wink: Może wina leży również po Waszej stronie.Sama pracuję w podobnej branży i na niektórych klientów już na sam ich widok,,nóż mi się w kieszeni otwiera"".Tylko bez urazy :)
Gdyby tak było jak piszesz to gość nie byłby wyluzowany-dyskusja,komentarz czy śmiech-tylko szybko by obsłużył i wypad z baru.A jednak ma chęć pobrechtać czy pogadać,tyle,że tematy nie wybredne. :wink:
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

diorka pisze::wink: Może wina leży również po Waszej stronie.Sama pracuję w podobnej branży i na niektórych klientów już na sam ich widok,,nóż mi się w kieszeni otwiera"".Tylko bez urazy :)
Tak masz rację, już na sam mój widok trzeba strzelać. Mnie nie bawią małomiasteczkowe gwiazdy i ich repertuar.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Po długim czasie zawitałem do CH ,zaszedłem do Toto i miłe zaskoczenie zamiast pana, przesympatyczna pani,od razu lepszy klimat zakupów.Zostałem pozytywnie zaskoczony. jeśli to trwała zmiana to dla mnie super.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ta Pani jest żona tego Pana. Jest już od jakiegoś czasu. Miejmy nadzieję, że nic złego sie temu Panu nie stało.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jestem chyba tradycjonalistą,za ladą wolę kobitki.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

A ja tam wole być fachowo obsłużona, nie ważne czy przez kobietę czy przez mężczyznę
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:Ta Pani jest żona tego Pana. Jest już od jakiegoś czasu. Miejmy nadzieję, że nic złego sie temu Panu nie stało.
Pewnie na urlop się wybrał.Dla mnie również płeć sprzedawcy nie ma znaczenia.
ODPOWIEDZ