Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Szkoły podstawowe w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dzięki :) Nareszcie wiem, o czym dyskusja ;)
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witajcie. Przymierzam sie do wyboru szkoły dla mojego 6-latka. Chciałabym poznać opinie "co sądzicie o szkołach podstawowych w Redzie?"
Poprosze o zamieszczenie Waszych doświadczeń z chodzeniem Waszych dzieci do danych szkół. Interesuje mnie wszystko.. jakosc nauczania, zaplecze naukowe, rowiesnicy z klasy Waszych pociech itd itp etc :)
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Czy ktoś posłał 5-latka do zerówki w szkole podstawowej nr 2 (tej blisko semeko)? Czy dziecko może korzystać ze świetlicy? Jakie są warunki? Poproszę o opinie.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Z tego co wiem zerówka pracuje w tym roku na dwie zmiany! Ale świetlica jest.
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Tak, owszem świetlica jest ale tylko dla uczniów I klasy, co się tyczy zerówek to trzeba napisać specjalne podanie, że oboje rodziców pracują wtedy ewentualnie dziecko zostanie przyjęte do świetlicy.
Zmiany są tak ustalone, że dziecko nie będzie mogło korzystać z obiadów (czyli kolejny minus).
Ja osobiście uważam, że nasze szkoły nie są kompletnie przystosowane na przyjęcie pięciolatków,są przepełnione,na korytarzach jest gwarno,starsze dzieci nie uważają na te małe dzieci,biegają co nie łatwo o wypadek.
Szkoda, że zostały zlikwidowane państwowe przedszkola,tam powinny uczęszczać dzieci do zerówki.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Popieram
panama
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam, czy ktoś posłał roku szkolnym 12/13 dziecko do pierwszej klasy w SP2 na zawadzkiego? Jak wyglądaja lekcje? Czy klasy są mocno pomieszane rocznikowo? Jak wygląda tam zerówka?
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Odświeżam temat. Czy możecie napisać, jaka jest według Was SP6. Jak się w niej czują Wasze dzieci, czy jesteście zadowoleni. Z góry dziękuję za opinie.
ODPOWIEDZ