Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

kafelkarz

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

dzieki wszystkim za pomoc:) łazienka gotowa i od miesiaca już sie nią cieszę ... :)
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Wiekszosc (nie wszyscy) budowlancow dziala "na dzis i może jutro". Robią najczęsciej z polecenia i wtedy się starają. Na roboty zewnętrzne, przypadkowe chodzą jak im się chce, tzw wypałniacze. Jak znajomy zadzwoni ze jest inna robota, to czesto sa wymówki, choroba, auto się popsuło lub inne problemy, a buraki porzucają i więcej nie wracają. Trochę się naobserwowałem z boku tych ludzi przez dłuższy czas. Jednak zawsze potrafi się znaleźć uczciwy, który zrobi ładnie i w miarę nie drogo. Przesadnie niskie ceny trzeba dobrze ocenic, bo moze byc robota nieskonczona, albo bardzo duzo materiału "idzie", czasem nie wiadomo nawet gdzie?!
jacek1
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Szykuje mi się mały remont łazienki - jeśli ktoś może polecić dobrego fachowca będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

jacek1 pisze:Szykuje mi się mały remont łazienki - jeśli ktoś może polecić dobrego fachowca będę wdzięczny.
Oj, dużo było na ten temat. Wystarczy przeszukać forum ;)

http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=884
Awatar użytkownika
amela
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Szczerze mogę polecić mojego kolegę. Remont łazienki przeprowadził kompleksowo, od położenia nowej kanalizacji, po silikony.... Jeśli jest pan zainteresowany mogę podać nr tel
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Czy możecie polecić jakiegoś sprawdzonego i dobrego kafelkarza z okolic? Mam do zrobienia łazienkę i nie chcę brać kogoś z ulicy
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Ponoawiam pytanie o kafelakrza do zrobienia podlogi kuchnia łazienka-możecie kogoś polecic?
Smerfetka
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

podbijam pytanie.
jakiś dobry kafelkarz godny polecenie?
nr tel może być na priv
celina1972
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ja mogę zaoferować
Emilia
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam. Mogę polecić kafelkarza, który wykonywał u mnie łazienkę i kuchnię ( kafelki). Bardzo profesjonalne wykonanie, i przystępne ceny. Z polecenia otrzymałam kontakt więc polecam dalej.
Nr tel do kafelkarza to 798 980 771- P. Marcin
lukaszpl1
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

zajmuje sie kafelkarstwem od osmiu lat.Naleze do polskiego zrzeszenia plytkarzy.Posiadam wlasna strone z wykonannymi pracami jak rowniez referencje od klientow.http://atlasfachowca.pl/user/11200/realizations.
ODPOWIEDZ