Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

kafelkarz

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

jeśli ten temat już sie wcześniej pojawił z góry przepraszam, nie zauważyłam...

mam pytanie - ile teraz fachowcy biorą za wykafelkowanie łazienki? kafelkarz powiedział mi ze bierze 50 zł za metr od położenia płytek. to dużo czy mało jak na chwilę obecną?
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Jestem na bieżąco(dopiero co po remoncie łazienki) więc może coś napiszę.
50zł to standardowa cena za 1 m2 pod warunkiem że ściany są równe jeśli nie to dodatkowo 15-20 zł za równanie ścian. Jeżeli chcesz narożniki nie z plastykowych listw tylko szlifowane to ok 30 zł za mb. każde udziwnienie półka,dekor w kaflach) jest dodatkowo wyceniane. Oczywiście ceny te dotyczą kafli o wymiarach standardowych (bardzo małe kafle i bardzo duże są wyceniane inaczej). Pamiętać jednak trzeba że po pierwsze mamy kryzys, po drugie jest jeszcze sezon martwy w budownictwie więc warto się targować. Można wyliczyć sobie cenę za całą łazienkę a potem próbować utargować jakieś 10-15% albo nawet VAT.
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

dzieki za info. jednym słowem zdzierają pieniądze za wszystko co się da:P ale racja mamy kryzys wiec można się targować: )
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Potargować się zawsze można. Co najwyżej nie opuści.
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

okazuje się ze 50 zł/m2 za kafelkarza to jednak nie tak duzo... kolejny fachowiec zaspiewal 60 zł/m2 za położenie kafelek... do tego położenie podłogi 20zl/m2. zrobilam sobie symulacje i wyszło mi ze muszę mu dac 5000 zl za robocizne :( co za czasy.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

5000?? Musisz mieć sporo do wykafelkowania.
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Oglądałem ostatnio w jakiejś TV program w którym podawali ceny robocizny w różnych rejonach kraju i wyszło że teraz 50 zł to tylko w Warszawie można żądać a są tam ludzie którzy kafelkują za 30zł. Ja za równanie ścian (dużo tego było) + kafelkowanie + szpachlowanie i malowanie sufitu zapłaciłem 1300zł. łazienka niecałe 5m2 .
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

wydawałoby się ze mam duża lazienke skoro tyle za robocizne żadają. tymczasem ona jest malutka - 3,6 m2 !!! ale udziwnień stopięćdziesiąt... mówiąc o 5000 myślalam już o calości - łazienka (szpachla kafelkowanie budowa scianki itp) + kafelki przedpokoj + panele w calym prawie 70 m2 mieskzaniu. i sie uzbierało...

cinol chciałabym aby bylo jak mowisz jednak realia pokazują oś innego :(
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Powiedz, że znalazłaś tańszego. To czasami działa.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

mam namiary na dobrego kafelkarza jeśli ktoś potrzebuje dajcie znać .
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

diorka - to ja poprosze. :) dobrym kafelkarzem nie pogardze.
kacelek1
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

JAK KTOŚ CHCE TO PODAJE NAMIAR NA DOBREGO KAFELKARZA I JEST Z REDY ...POLECAM tel ***

Moderator: Numer telefonu dostępny po skontaktowaniu się z użytkownikiem po wysłaniu Prywatnej Wiadomości (o ile odpisze ;-) )
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Czy to nie przypadkiem autoreklama??
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Hmm. wydaje mi się, że nie raz podawaliśmy tu sobie różne elefony do specjalistów , fryzjerów, rzemieślników itd.. dlaczego tym razem nie moze byc podanby na forum?
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

diorka jeszcze raz dzieki za tel do kafelkarza. kacelek - moglbys tez wysłać mi Prywatną Wiadość i podac mi numer?
ODPOWIEDZ