Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Opinie o Molino

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Jak dla mnie obsługa miła, asortyment też ok (naprawdę smaczne ciasta). Mam uwagę do pakowania ciast tortowych - tekturowe tacki słabo się sprawdzają, przydałyby się kartoniki (takie jak w normalnych cukierniach). W kwestii info o cukierni - warto byłoby roznieść ulotki po osiedlu, bo duże grono osób może w tamte okolice wogóle nie zachodzić (ani na plac zabaw, ani na fitness), więc nie mają pojęcia o Waszym istnieniu.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Anika1708 dobrze prawi warto zainwestować w ulotki i roznieść po Redzie, po pierwsze tak jak napisała Anika1708 nie każdy tam pójdzie, po 2 mało ludzi przeczyta ten temat a po 3 po lekkiej reklamie i dobrych wrażeniach reklama sama się rozniesie "po ludziach"
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja również uważam, że obsługa jest miła, dobrze doradza w kwestii pieczywa. Chleb na liściu kapusty jest pyszny. Mi osobiście brakuje pieczywa od Skierki z Rumi - chleb razowy jest nie do pobicia. Ale nie wiem, czy można na niego u Was liczyć, pewnie macie dostawcę i drugi nie wchodzi w rachubę? Pytałam w Rumskiej piekarni i właściciel powiedział mi, że nie ma obecnie w Redzie żadnego odbiorcy, więc może warto?
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Również dołączam się do pozytywnej opini nt. tej piekarni...obsługa bardzo miła, a i asortyment smaczny. Przydałaby sie tylko lepsza reklama, bo ja sam trafiłem tam dopiero ostatnimi czasy. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja nie byłam, bo mieszkam na innym osiedlu ( póki co) i jest mi tam nie po drodze. Wydaje mi się, że gdyby sklep mieścił by się bardziej w środkowej częsci Redy to więcęj osób miałoby okazję odwiedzi. Np. wracając z pracy. A tak to wyłącznie mieszkańcy osiedla Przy Młynie ( no chyba, że komuś bardzo zasmakowało i będzie odwiedzał nawet mieszkając daleko)
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

W "środkowej części" Redy zaczęliby się nawzajem wyniszczać z "Sabinką"
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Do Sabinki nie ma porównania.Nie ma żadnego wyboru.A i lokalizacja jest kiepska.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Sabinka ma dobre ciasta lecz po pewnym czasie wszystko się przeje. Z Sową było podobnie, kiedyś piej zachwyt teraz ot, takie sobie. To samo z Domem Czekolady. Dzisiaj ciasta z tych miejsc smakują mi podobnie. Będzie miło posmakować innego spojrzenia na słodycze. Jutro do was podjadę.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Rzeczywiście dużo racji jest w tym, co mówi Artur75. DLatego ja osobiście cieszę się, że w okolicy jest coś nowego - mam tylko nadzieję, że się "utrzyma" :)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Wczoraj gnany ciekawością pojechałem.Nie było gdzie zaparkować.Samo dojscie po schodach uciążliwe .Chciałem kupić parę drożdzówek a tam tylko jedna.Innych ciast też śladowe ilości.Tak samo jak przy Puckiej . Więc uważam ze napewno nowa cukiernia jest dobra dla mieszkających w pobliżu .Dla przyjezdnych pozostają inne.Oby to się zmieniło.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

I ja się skusiłem na ciasto tam - obsługa i doradztwo bardzo miłe, wypieki dobre, ceny całkiem przystępne;) Polecam
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Wgl, nawet nie mam pojęcia gdzie jest ul. Osadnicza :P chciałem to znaleźć na targeo ale nigdzie taka ulica nie widnieje...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Równoległa do Obwodowej, prostopadła do Młyńskiej.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Aaa, jeśli chodzi o mapy lub plany tamtej części Redy to jakoś biedą zalatuje, ktoś mógłby zaktualizować tego typu dane, bo ta ulica tam od pół roku nie jest chyba ...
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Osadnicza to zdaje sie przedłużenie Norwida w stronę Rumi...
ODPOWIEDZ