Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

zajęcia dla dzieci, kobiet, terapia par - od września

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
majamk
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Od września planuję otworzyć w Redzie na tym osiedlu pracownię dla dzieci i młodzieży - gdzie prowadzone byłyby zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku 6-12 lat (np. plastyczne, decoupage, malarstwo, rysunek, logopedia, angielski, francuski, zajęcia ruchowe- wspomagające rozwój dla maluszków 0-3 lata, kółko teatralne dla dzieci szkolnych, literackie i inne), a także poradnia zaburzeń psychosomatycznych u dzieci i młodzieży, zajęcia rozwojowe dla kobiet (Klub Kobiet, grupy wsparcia, zajęcia dla mam z dziećmi (0-3 lata, rozwój dziecka, wspomaganie w rozwoju, wspieranie mam), zajęcia dla rodziców, grupa wsparcia dla rodziców nastolatków, grupa wsparcia dla osób opiekujących się starszymi rodzicami, osobami przewlekle chorymi, grupa dla osób w żałobie, grupa dla młodzieży z problemami odżywiania się, mediacje rodzinne i cywilne, grupa pogłębiająca relacje dla par, terapia małżeństw i par, warsztaty grupowe, warsztaty tworzenia biżuterii i inne.

Jak Państwo sądzicie - czy bylibyście zainteresowani skorzystaniem z usług takiej placówki? Czy poślecie dziecko na zajęcia dodatkowe blisko domu? Czy zajrzycie czasem na jakieś warsztaty? Potrzebuję odpowiedzi, żeby odpowiednio zmodyfikować profil placówki, być może mogłabym zaprosić do współpracy np. doradcę laktacyjnego, położną, inne osoby, gdybym wiedziała, że brak takiej oferty na osiedlu czy w Redzie.

Pozdrawiam, proszę o uwagi, również na mail: egocentrum@op.pl
_________________
pomoc psychologiczna, warsztaty samorozwoju, warsztaty dla dzieci i dla rodziców
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja bym się chętnie wybrała na takie zajęcia dla kobiet.. ale niestety pewnie nie będzie mnie stać
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a ja z chęcią uczestniczyłabym wraz z dzieckiem na zajęcia z decoupage,plastyczne,angielski ,ale również jestem ciekawa ile to będzie kosztowało.Jest tu bardzo wiele ciekawych propozycji,na pewno wielu by się to przydało,tylko czy będą mogli sobie na to pozwolić finansowo?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

majamk pisze:Od września planuję otworzyć w Redzie na tym osiedlu pracownię dla dzieci i młodzieży - gdzie prowadzone byłyby zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku 6-12 lat
Sugeruję rozszerzenie oferty również na młodzież powyżej 12 lat, bo taka niestety jest najczęściej pomijana we wszelkiego rodzaju inicjatywach kulturalno-oświatowych. Moja córa pewnie z chęcią skorzystałaby z kilku propozycji, ale co z tego, gdy jest za stara na dziecko i za młoda na osobę dorosłą :)
majamk
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zajęcia dla dzieci 6-12 to takie szkolne dodatkowe, np. w ramach koła plastycznego... Zajęcia decoupage, malarstwo, witraże, biżuterii itp. to zajęcia i dla dorosłych i dla młodzieży, w Gdańsku w swoim gabinecie na takie zajęcia zapraszam np. mamy z córkami z okazji dnia kobiet (były mamy z dziewczynkami w wieku 6-19 lat) :-)), więc starsze dzieci, powyżej 12 lat traktuję już jak pełnoprawną młodzież, mogącą uczestniczyć w zajęciach plastycznych itp. na normalnych zasadach.
Przychodziły też dziewczyny razem z koleżankami, po 12-13 lat.
Koszt- różny, ale nie sądzę, żeby przekraczał możliwości pozwolenia sobie raz na jakiś czas w jednorazowych zajęciach. Przykładowo: decoupage - 20 PLN za osobę plus koszty materiałów, np. ramka z ikea za 8 pln plus 6 pln za farby, lakiery it. Warsztaty biżuterii - 30 PLN za osobę plus koszty materiałów w cenach hurtowych, np. kolczyki (srebro plus kamienie szlachetne) za ok. 15 PLN. Zajęcia plastyczne dla dzieci - ok. 25 PLN/ 45 min. Warsztaty dla kobiet- grupa rozwojowa, zajęcia cykliczne co 3 tyg. 40 PLN (2 godz., ćwiczenia, dyskusje, samorozwój). Grupy wsparcia - spotkania co 3 tyg. 20 PLN/ os. Konsultacje psychologiczne - do uzgodnienia, zależnie od terapii. Zajęcia dla mam z dziećmi 0-3 - 45 PLN/ mama(plus tata w tej samej cenie, propagujemy wspólne zaangażowane rodzicielstwo :-))) i dziecko; zajęcia dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym 35PLN/ spotkanie (mama i tata, lub 1 rodzic ta sama cena)... Tak ogólnie kształtują się ceny... Nie jest to droga oferta na rynku, mam nadzieję, że potwierdzą Panie moje szacunki.
Pozdrawiam, Maja MK
majamk
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Są już zapisy na zajęcia dla dzieci i młodzieży, oraz dla kobiet, zapraszam. Wkrótce tu reklama.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

A jakieś szczegóły? Co, gdzie, jak, kiedy?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

W Redzie też są bezpłatne takie zajęcia: robótek recznych , decoupage , malowania itp.dla dzieci i dorosłych
alutka pisze:Po wakacyjnej przerwie zapraszam wszystkich chętnych chcących spędzić mile czas z robótkami w ręku w miłym towarzystwie na nasze cykliczne spotkania.
Zapraszamy osoby już umiejące dziergać, haftowac ,tkać itp. jak również pragnące nauczyć się nowych rzeczy.
Zajęcia są zarówno dla dzieci jak i dorosłych

Pierwsze spotkanie odbędzie się 5 października

Spotkania będą się odbywały w każdą środę w godzinach od 17 do 20 w siedzibie "Kunsztu", która to znajduje się w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Łąkowej (wejście od "małej szkoły" w dół do szatni)
ODPOWIEDZ