Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

dermatolog dziecięcy

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

poszukuję dobrego dermatologa do 2 miesięcznego dziecka, czy ktoś może kogoś polecić?
frania
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Najlepszy dermatolog jest w Gdyni na ul. Warszawskiej 57 prywatny gabinet Leszek Roter przyjmuje dorosłych i dzieciaczki. Jestem z niego zadowolona leczyłam córkę na atopowe zapalenie skóry, a sama ma łuszczycę. Jeden minus to jest drogi ale wart tej kasy- wiedza i sprzęt niesamowity, no i rejestracja telefoniczna 586614652.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

W Rumi na Janowie jest bardzo fajna Pani Dermatolog nie wiem czy leczy dzieci ale można przedzwonić i spytać no i przyjmuje państwowo, gabinet mieści się za restauracją Jaga czy jakoś tak w Rumi Janowo tel. 58 6717775. Natomiast nie polecam dermatologa w Rumi na Derdowskiego kobieta nie zna się na niczym a zapisuje strasznie drogie leki.
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Chyba ,ze dermatolog w Rumi na ul. Derdowskiego,ktora przyjmuje tylko w czwartki, jest bardzo dobra-dorota karpińska
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Lub też dr Teresa Małaszyńska , przyjmuje w Gdańsku na Polankach, jest rewelecyjna, ja mam starsza córkę z atopowym zapaleniem skóry, i z tego powodu juz nie chciala się podjąc leczenia,
podejmuje się leczenia małych dzieci, można do niej również państwowo się dostać
ma bardzo dobra opinie, widziałam wyleczone dzieci przez nią, polecam
ODPOWIEDZ