Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Textilmarket w CH Reda ("Biedronka")

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

mi tez sie nic takiego nie rzuciło w oczy ale moze kiedys....:)
Kwazor
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Również twierdzę że nic ciekawego tam nie ma, wolę dołożyć kilka groszy i kupić w C&A.
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Tani ciuszek ot co.Nie ma co za wiele wymagać.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A ja się cieszę, że tam cokolwiek w ogóle otworzyli i ta cała góra nie świeci już totalna pustką. Zobaczymy jak się utrzymają. Rewelacji co do wyboru i jakości to tam nie ma, no ale zawsze lepsze coś niż nic.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Moja żona kupiła trochę drobiazgów dla dzieci, między innymi kurtkę która się bardzo córce podobała a kosztowała .... ok 13 zł
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

z tego co słyszałem ponoć zwijają interes, to prawda ?
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
słoneczko
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

To by było szkoda mi się udało tam "upolować" sporo fajnych rzeczy dobrych firm.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Troche dziwne bo taka firma powinna wliczyć sobie dłuższy okres na dokładanie do biznesu a nie zwijać się po tym jak włożyli kasę w remont. Ale może znaleźli lepszą lokalizację bo przez to że byli na pietrze tracili starszych ludzi i kobiety z wózkami jako klientów.
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Może zrobią tam u góry rossmanna, ale by było fajnie
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Michał pisze:z tego co słyszałem ponoć zwijają interes, to prawda ?
Jeszcze tam nie zdążyłem pójść, a już zwijają......a może właśnie dlatego ?
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Romku niestety masz rację - wcale nie wspieramy naszego redzkiego handlu! Jak już to idziemy do Lidla lub Biedronki a o małych sklepikach zupełnie zapominamy! A robienie zakupów raz na pół roku to trochę za mało aby taka przedsiębiorczość miała jakąkolwiek szansę na przetrwanie!!! Czy nie możemy jak np. Włosi wspierać swoich przedsiębiorców ?! Z czego właściciele małych sklepów mają zapłacić podatki, czynsz i inne opłaty jeżeli zaglądamy tam okazjonalnie i kupujemy tam np. kilogram soli lub jednego lizaka ?
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Polskie społeczeństwo coraz bardziej biednieje, ceny rosną w górę a podwyżek w wynagrodzeniach brak!! Przeciętnego Kowalskiego nie stać na kupowanie produktów w osiedlowych sklepikach no chyba, że zarabia 10 tysięcy miesięcznie to rozumiem!
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Nie wspieramy ,bo w Redzie jest drogo.Ciuchy kosztują tyle co w Galeriach handlowych,a jakość taka jak z rynku.Na ryneczku w Chyloni czy Rumi to samo o wiele taniej.niech przystopują z cenami to zacznę zaopatrywać się w Redzie.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

ja tam wspieram lokalnych przedsiębiorców... ale bez przesady
Jeśli mam przykładowo do wyboru sklep z ciuchami, gdzie jest mały wybór i ciasna przymierzalnia, a ceny wyższe niż w sklepach w Porcie Handlowym Rumia, czy Batorym w Gdyni... to takie wspieranie na siłe jest bez sensu...

Zasada jest prosta... jeśli lokalni przedsiębiorcy będą dbali o klienta... to klient będzie wracał, jeśli natomiast lokalni przedsiębiorcy będą traktowali klienta jak frajera, który ma przyjść i zrobić zakupy u Niego tylko dlatego, że jest pod blokiem/domem... to chyba coś nie tak
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

dorka04 pisze:Jak już to idziemy do Lidla lub Biedronki a o małych sklepikach zupełnie zapominamy!
Z chęcią kupowałabym w małym sklepie gdyby:
- był tam parking
- ceny nie odstraszały
- wybór towaru był taki, że nie musiałabym zaliczać kilku takich sklepów po drodze i to położonych w różnych miejscach
- towar był zawsze świeży
- sklep był samoobsługowy (nie lubię stać w kolejce przy ladzie i znosić humorów ekspedientki)
Nie znam żadnego małego sklepu, który spełniałby wszystkie te wymagania. W związu z czym na zakupy jeżdżę do Lidla, Biedronki czy Auchana. Niekiedy bywam w Rumi w sklepie 34, ale jest tam tak pieruńsko drogo, że na dłuższą metę się nie opłaca. Gdyby istniała polska sieć, ale na miarę naszych kieszeni, to z pewnością porzuciłabym i Lidla i Biedronkę.
ODPOWIEDZ