Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

AUTO GAZ - gdzie najlepiej

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Niedzwiad pisze:Proszę się zastanowić zanim coś pan napiszę. Pochopnie pan osądza i oskarża o oszustwo nie potrafiąc tego dobrze sprawdzić.
Po pierwsze, proszę się zapoznać z Regulaminem Forum.
A może to Pan/Pani prowadzi firmę konkurencyjną? A kto to sprawdzi? Na razie widzę, że powstało kilka nicków tylko po to, by napisać posty w tym jednym wątku, z czego co najmniej dwa posty były napisane z tego samego komputera, a pozostałe zostały napisane w zadziwiająco podobnym tonie.
Nie osądzam - osąd pozostawiam pozostałym użytkownikom forum.
Awatar użytkownika
kalski
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Witam! Na temat zakładu na Gniewowskiej można powiedzieć ,że jest OK.
Mam samochód z gazem od 5 lat i w ubiegłym roku miałem z nim kłopoty.
Serwis z Gdyni, gdzie była zakładana instalacja stwierdził że nic nie da się zrobić. Należy wymienić instalację.
Autogaz serwis wymienił mi tylko jedną część i do dzisiaj wszystko działa bardzo dobrze , mało tego obecnie pali mniej gazu niż po założeniu nowej instalacji w renomowanym serwisie w Gdyni.
Polecam Autogaz Serwis z Gniewowskiej.
PS. Naprawa trwała tylko jeden dzień.
klepka
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Zigi pisze:Ważny sygnał. Ale jedna opinia niewiele mówi o samej firmie. Czy ktoś jeszcze miał do czynienia z tą firmą i może potwierdzić to, co napisał arkapone?
I takie podejście do sprawy mnie się podoba. Bo fakt faktem, że raczej piszą ci niezadowoleni, którzy płoną rządzą zemsty, nie zawsze zresztą uzasadnioną.
klepka
klepka
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Ps też jestem zadowolony z tego serwisu
vwgarb
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

POPIERAM W 100%
Ja więcej też nie polecam tego warsztatu, lepiej założyć w innym warsztacie. A powiem szczerze że połowa awarii tych instalacji jest przez prostą prozaiczną rzecz: ONI NIE UŻYWAJĄ LUTOWNICY wszystkie połączenia są na skrętkę i owinięte parcianką żeby lepiej trzymało. A więc lepiej posprawdzać połączenia kto ma problemy z instalacją montowaną w tym warsztacie.
Sam to przeszedłem na własnym aucie i na aucie znajomych którzy też tam zakładali instalacje.
Więc życzę powodzenia i osobiście NIE POLECAM.
kaszub
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Niestety i ja miałem problemy z tym fachowcem. Zainstalował mi gaz w Passacie a kiedy silnik nie chciał dobrze pracować pan W. skwitował, że już w czasie montażu miał wątpliwości co do silnika. Przy pierwszej wizycie (kilka dni wcześniej)zachwycał się "hydrauliką" .Na pytanie co teraz? ,powiedział krótko:-sprzedać ,to szrot!Gotowało się we mnie! 3000 zł za instalację do lipnego silnika. Dziwne jednak było,że wcześniej 2-u litrowy silnik chodził bez zarzutów. Kupiłem drugi silnik a ten trefny postanowiłem sprawdzić. I co się okazało?... Miał walniętą uszczelkę pod głowicą. Szczęka opada.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja nie polecam za to serwisu w Rumi kawałek za Auchan taki zółty budynek na Grunwaldzkiej. Jako, żem młody to naciągneli mnie na coś czego jak sie okazuje wcale nie musiałem robić;/ Problem nadal pozostał - sorawdzanie szczelności gazowej przynajmniej w moim wypadku wyglądało tak że Pan powąchał i stwierdził że jest wszystko ok.
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jak chcesz to napisz mi na priv co się dzieje, może będę mógł pomóc albo przynajmniej polecę ci kogoś kto to zrobi.
dario1
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ja również nie polecam tego warsztatu, instalację zakładałem kilka lat temu, gwarancja na LPG 2 lata, warsztat kiedyś mieścił się w Gdyni na Hutniczej. Przy podpisywaniu umowy wszystko było ok. samochód, silnik itp. Problemy zaczęły się już pierwszego dnia, regulowali mi cały dzień a ja jeździłem jak wariat po estakadzie Kwiatkowskiego, na test samochodu, w końcu odpuściłem (mój błąd) i uznałem że jest ok. po miesiącu jadę na regulację a warsztat zamknięty i info że przenieśli się do Redy. Jadę do Redy i już tak jeździłem 2 lata z Gdyni do Redy min. raz w miesiącu wymieniłem na ich polecenie silniczek krokowy. sondę lambda w końcu silnik. Jak skończyła się gwarancja to już mieli mnie zupełnie gdzieś. Wcześniej zdarzało że się umawiałem na konkretną godz. przyjeżdżam a oni czasu nie mają i "proszę jutro podjechać". a tydzień po gwarancji polecili mi warsztat konkurencji w Gdyni pojechałem tam i jestem :D . Pan z tego warsztatu kręci z nich beke, a oni mu klientów przysyłają jak sobie nie radzą. NIE POLECAM W 100%.
dario1
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

To pewnie ten sam serwis w Rumi. Kiedyś podjechałem z czymś, co okazało się baaaardzo banalne. Pan dosłownie (jak ten lekarz z kabaretu) - wziął i dotknął instalacji, po czym orzekł diagnozę i .... wziął 2 dychy ;) Wyjeżdżając śmiałem się ...... sam z siebie :lol:
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Zigi pisze:Ważny sygnał. Ale jedna opinia niewiele mówi o samej firmie. Czy ktoś jeszcze miał do czynienia z tą firmą i może potwierdzić to, co napisał arkapone?
.

Ja robiłam instalację gazową u tych Panów. Minęło 5 lat i odpukać nic się nie dzieje:)
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Witam
Zastanawiam się nad założeniem gazu w swoim samochodzie i nie wiem gdzie najlepiej to zrobić. Możecie mi coś polecić ?
Hagrid
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

W Bolszewie jest Pan Marcin Czapp, którego firma wykonuje bardzo dobrze instalację gazową i nie słyszałem by ktoś z nim miał jakikolwiek problem:)
Hagrid
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

potwierdzam i też polecam pana z Bolszewa.
rasemene
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

O, dzięki za info, ja też na pewno tego Pana poszukam.
ODPOWIEDZ