Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

AUTO GAZ - gdzie najlepiej

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Tylko "Auto-Atut" z Gdyni.
Kontakt:
ul. Wrocławska 93, tel. 58 6685777.
Popytaj w Trójmieście a dowiesz się dlaczego.
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Też polecam warsztat z Bolszewa - może nie zakładałem tam gazu ale robiłem paru napraw i za każdym razem byłem zadowolony bo szuka prostych rozwiązań a nie wymienia wszystkiego jak leci...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nie dziwie się, że potem u Pana Marcina takie kolejki;) Też polecam:)
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A ja jeżdżę do www.antonidolega.pl na Żwirowej w Gdyni i mogę polecić. No chyba że są jakieś większe problemy i inni gazownicy nie są w stanie znaleźć rozwiązania to http://www.warsztatlpg.pl/ Wprawdzie we Wrzeszczu i zapisy na dwa tygodnie w przód, ale naprawdę świetny fachowiec.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Zakładałem gaz w Bolszewie u P. Czappa, jak na razie bardzo ok, więc polecam
lukasz79
Forumowicz
58 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

kiedys jezdziłem z regulacją do warsztatu jakies 100m za przejazdem kolejowym, nie pamietam ulicy, bylem zadowolony, ale zmieniłem wóz i teraz jezdzę na ON, niestety....
łuki79
kornik25
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

tak potwierdzam KIEDYŚ w tym warsztacie była sodoma i gomora- ale to był czas starej ekipy. teraz zmienił sie właściciel, dziś rządzi tam dwóch braci, są ogarnięci i mogę śmiało rzec najlepsi w tym co robią, robota jest wykonana perfekt, koles sprawdza wszystko dwa razy za nim odda auto, nic na odp...dol. zakładali Mi gaz jakiś czas temu, poleciłem tez kilku znajomym, wszyscy są zadowoleni, wszystko jest zgrabnie złożone, poprzykręcane nic nie wisi na silniku jak u poprzedników. A najważniejsze uwijają sie w ciągu kilku godzin. Ogólnie - SPRAWNIE, W DOBREJ CENIE, PORZĄDNIE.
POLECAM TEN WARSZTAT.:)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Hmm.. znów mistrzostwa jednego postu? ;)
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

suria pisze:Hmm.. znów mistrzostwa jednego postu? ;)
...do gazu z nim!!!! :-) :-) :-)
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Podmiejski pisze:
suria pisze:Hmm.. znów mistrzostwa jednego postu? ;)
...do gazu z nim!!!! :-) :-) :-)
No nie bądźmy tak radykalni :)
Bawi mnie, jak właściciele tak reklamowanych zakładów, mają nas za jakąś bezrefleksyjną i niemyślącą masę ;)
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

nie wiem czy to ten sam warsztat ale kilka lat temu byłem wymienić zwykły filterek gazu to jak wszędzie był to koszt ok 15-20 zł a u nich 30 zł plus włożyli analizator spalin bez pytania czy mam na to pieniądze i czy chce i też wykasowali ale już nie pamiętam ile
DAVIDOFF
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Auto Gaz w Redzie w podwórzu Poczty to ściema,kompletnie nie znają się na montażu gazu!
Zostawiłem auto na prosty montaż stało 3dni nie potrafił sobie gościu poradzić,totalna tragedia auto
po montażu spala 13lpg silnik 1.0 nie ma mocy,instalator nawet nie potrafił zamontować reduktora nawet to spieprzył montując go równolegle do komory silnika, a nie jak powinien prostopadle,efekt jest taki że auto przy hamowaniu gasnie.Na domiar tego intalator w Redzie nie ma nawet analizatora spalin a wszystkie regulacje dokonuje w Pucku,jeżdząc klienta autem tam i z powrotem to jest kpina!!.
Oszukują na podzespołach montując co innego niż klient zapłacił.Totalna zlewka szefa i jego pracowników nie wierzcie tej ulotce co dostaliście to wszytko to bajki,tylko niszczą samochody!!
Czasem tu bywam
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

jak czytam takie posty, to się cieszę że mam swojego zaufanego "gazownika" ... Czy takich firm nikt nie kontroluje?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Dark
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

kurcze a chcialem tam dac auto mam do wymiany parownik dzieki za post
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Odnośnie warsztatu pana Dołęgi post z forum o LPG :
Witam minął rok a w raz z nim gwarancja więc mogę się podzielić NEGATYWNĄ opinia na temat zakładu LPG Antoni Dołęga ul.Żwirowa 63 Gdynia.
Przyjechałem tam w październiku zupełnie przypadkowo mówię że auto doładowane czy będą problemy, oczywiście odp że nie takie auta robili itd. Umawiam się na cenę 2700 zł zostawiam auto i tu pierwszy problem trzeba przenieść filtr węglowy bo butla nie wejdzie (wersja USA), koszt 400 zł ale razem powinno wyjść 3000 zł a dokładnie "dogadamy się". No to się zgodziłem. Pytam się jakie wtryski montują oni że tylko Valteki najlepsze są, no ta po doczytaniu na forum VW poprosiłem o zmianę na Magicy, niestety o reduktorze zapomniałem bo jeszcze wtedy mało wiedziałem o LPG. przyjechałem kolejnego dnia auto zrobione w ciągu jednego dnia, odbieram płacę i cena 3100 zł. No cóż zapłaciłem ale niesmak pozostał że znaleźli jelenia niech płaci. A to był dopiero początek.
Po 2 tys km wróciłem bo auto paliło 17l gazu i czasami przerzucało na Pb plus Check za uboga mieszanka. Doczytałem na forum że to wina reduktora bo nie wyrabia termicznie, niemal wybłagałem wymianę reduktora na EG 150 KW bo poprzednie regulacje nic nie dawały (regulacje auta na postoju bez jazdy). Pani Alicja mówi że chyba będę musiał dopłacić różnicę w cenie reduktorów, a ja że ten reduktor który ja chcę jest nawet tańszy a to wtedy nie. W trakcie wymiany reduktora zmieniono też oba filtry o czym dowiedziałem się przy odbiorze auta. W książke wpisano "wymiana reduktora na życzenie klienta" i skasowano mnie: 130 zł wymiana reduktora która miała być za darmo bo trzeba było jakieś przewody zmienić i 120 zł filtry (które kosztują 20 zł) razem 250 zł. Normalnie rozbój w biały w dzień ze sztucznym uśmiechem na twarzy.
Co zrobić jako kulturalny człowiek zapłaciłem i pożegnałem się. Nie chcę tu nikogo obrażać bo mogły by paść ciężkie słowa, każdy wnioski wyciągnie sobie sam.
P/S Na forum LPG jednym z moderatorów jest człowiek który tam pracował i mi mówił co Pani Alicja wraz pracownikami o mnie mówili za moimi plecami. To się nie nadaje do cytowania. Ale to już świadczy o nich samych.
ODPOWIEDZ