Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

AUTO GAZ - gdzie najlepiej

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dark pisze:kurcze a chcialem tam dac auto mam do wymiany parownik dzieki za post
Dobrych gazowników w 3city jak na lekarstwo.
Polecany jest Pan z Bolszewa ale sam nie sprawdzałem.
Ja korzystam z warsztatu na Puckiej w Gdyni przy ulicy Hutniczej.
Jak do tej pory nie mogę powiedzieć złego słowa.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ja Pana MArcina Czappa z Bolszewa też polecam. Serwis nazywa się Marol-gaz (chyba), ulica Ogińskiego, ale numeru nie pamiętam.
Ostatnio byłem wymienić u niego butlę, zawór i parownik. potrwało to może ze dwa dni, koszt części był dosyć wysoki więc obniżyli trochę koszty obsługi, po przejechaniu 1000 km przyjechałem na kontrolę (za free). Z tego co widzę jakie różne modele i roczniki tam przyjeżdżają do tego serwisu to śmiało stwierdzić mogę że nie jest to jakaś stara trupiarnia, gdzie do wraków montuje się instalacje gazowe by trupy pochodziły jeszcze kilka lat na LPG, ale zajeżdżają tam nowe wypaśne bryki, ja ze swoim małym ferrari mogłem się schować za płotem
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
piotr115
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja zagazowałem mojego leonka w SUNCAR rumia. Byłem zadowolony, znajomy mówił że gdzieś w gdyni chyba żwirowa nr nie pamietam jest bardzo dobry zakłoad. W redzie przy poczcie i polo też wstawiają gaz dostałem niedawno ulotkę
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

piotr115 pisze:Ja zagazowałem mojego leonka w SUNCAR rumia. Byłem zadowolony, znajomy mówił że gdzieś w gdyni chyba żwirowa nr nie pamietam jest bardzo dobry zakłoad. W redzie przy poczcie i polo też wstawiają gaz dostałem niedawno ulotkę
Żwirowa to Dołęga - resztę przeczytaj sobie parę postów wyżej.
Majas
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Marol-Gaz na Glińskiego się mieści kolego
Orlęta Reda !
jurek87
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ja polecam zakład Auto Atut mieszczący się w Gdyni Orłowie przy ulicy Wrocławskiej 93. Zakładałem tam instalacje w swoim samochodzie, a znajoma naprawiała skopaną instalacje zakładaną w Redzie za torami. Samochód fiat Panda palił jej ponad 11 litrów gazu, i po kilku wizytach na gwarancji poddała się. Po regulacji u Pana Witka ma spalanie znacząco niższe.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Majas faktycznie Nazwa podobna i pomyliłem
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Wrocławską też polecam. Większość taksiarzy u nich gazuje. Są chyba na rynku od samego początku. Ja nie założyłem u nich gazu bo nie pasowała mi cena i rodzaj instalacji BRC a tylko taką zaproponowali. Teraz z perspektywy czasu może trochę żałuję bo trochę mi inni "druciarze" krwi napsuli.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dziś pierwsza wizyta w Marol-gaz i szczerze polecam, długo walczyłem by instalacja działała prawidłowo i pojechałem tam bo tutaj na forum polecaliście i faktycznie. Tanio i profesjonalnie
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ