Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Fryzjer

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Nie ma ul. Dredowskiego
Ewa
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Derdowskiego oczywiście
Awatar użytkownika
amela
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Polecam studio fryzjerskie Żaneta na Jana Pawła, wczoraj sprawdziłam na własnej głowie... ;-) Jest tanio i profesjonalnie
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Pani Magda z Derdowskiego świetnie strzyże, robi nowoczesne fryzurki, zawsze maja w sobie to "coś".
nicola
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

czesc dziewczyny:)znalazlam w koncu Salon w Redzie ktory profesjonalnie przedluza wlosy za male pieniadze...sama z niego juz korzystalam i jestem bardzo zadowolona...sa tam mile fryzjerki ktore doradza i swietnie wykonuja swoja profesje...mam teraz wloski do pasa:)i to nie sa jakies oszukane wlosy tylko naturalne..wiec jak chcecie fajnie wygladac i poprawic sobie humorek to polecam Wam Salon * przy ul.Mickiewicza...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

widać nicola nie traci sił.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

a przy mickiewicza to przypadkiem są 3 salony... więc dla kogo ta reklama? he he
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Artur pisze:widać nicola nie traci sił.
O tak, nie próżnuje, zwłaszcza we włosach do pasa, ciekawe kogo oskalpowała? :lol:
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ryszard pisze:a przy mickiewicza to przypadkiem są 3 salony... więc dla kogo ta reklama? he he
Nazwa była wpisana w innym poście, który nicola opublikowała w ogłoszeniach drobnych. Wykropkowałem tą nazwę, a nicola skopiowała ten post (zmodyfikowany już przeze mnie) tutaj :) Trudno się mówi ;)
gugula
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

witam, zna ktos moze namiary do p. magdy na derdowskiego?i jaki jest koszt np strzyzenie + modelowanie?
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

gugula pisze:witam, zna ktos moze namiary do p. magdy na derdowskiego?i jaki jest koszt np strzyzenie + modelowanie?
Ja mam nr telefonu: 888 236 102
O koszty to najlepiej się jednak zapytać samemu.
Karolin
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

A ja jestem bardzo zadowolona z pani Asi-fryzjerki w salonie Ty i Ja.Fryzurkę mam piękną,a mój portfel też nie ucierpiał :D
Nightmare
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Jak dla mnie to najlepsza fryzjerka na świecie (a przynajmniej w Redzie :D) jest na ul. Poniatowskiego (na przeciwko szkoły). Co prawda w salonie tym tanio nie jest (za mycie+ścięcie, bez układania, 35 zł) ale jak kiedyś poszłam do jednego z zakładów fryzjerskich na ul. Mickiewicza to myślałam, że się popłaczę. Nawet grzywki nie potrafią tam równo podciąć.
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

a możesz napisac dokładnie gdzie to? słabo znam rede, jakiej szkoły?
bo ja jak poszłam do tego salonu w biedronce koło polo to wyszłam załamana :( prośba o nieużywanie lakieru poskutkowała wylaniem na moje własy całej butelki chyba :(
Awatar użytkownika
kalski
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ja jako facet to raczej nie powinienem być wymagający ale... Niegdyś byłem w zakładzie na Derdowskiego i jak ja byłem załamany efektem strzyżenia to co dopiero kobiety.Załamka. Na Mickiewicza było dobrze w zakładzie koło zoologicznego, w tej wnęce , ale fryzjerka , która mnie strzygła już nie pracuje. Obecnie strzygę sie w zakładzie na Kazimierskiej i jestem zadowolony. Dla wyjaśnienia -dawno temu jako nastolatek brałem udział w zawodach fryzjerskich na światowym poziomie- jako model oczywiście i do dziś coś jeszcze pamiętam.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ