Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Fryzjer

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
pigusia13
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

nie wiem gdzie pracuje p. * z biedronki, ale dobrze, że już jej tam nie ma. Była beznadziejna. Tak stwierdził mój syn oraz mąż.
Kwazor
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

A ja byłam ostatnio w Claudii i jestem bardzo nie zadowolona z obcięcia. Pani FRYZJERKA strasznie się motała i nie wiedziała gdzie ma włożyć grzebień a gdzie nożyczki w moje kręcone włosy. Totalna porażka.

Znajoma była w salonie na Obwodowej i jest bardzo zadowolona, następnym razem też odwiedzę ten salon:)
Nightmare
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

sloneczko84 chodziło mi o szkołę zawodową, zaraz przy ul. Gdańskiej (właściwie to nie wiem czy salon jest na Gdańskiej czy już na Poniatowskiego). Istnieje już chyba z 15 lat

udało mi się znaleźć wizytówkę Studio HAIRDREAMS ul. Gdańska 31
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Na Derdowskiego mi się nie chce chodzić, bo mam nie po drodze. Ale jak pójdę gdzie indziej, to i tak tam ląduję na poprawki. W Claudii to już w ogóle porażka totalna - jeszcze tak fatalnie nie byłam ostrzyżona nigdy w życiu. I już nigdy w życiu tam nie pójdę. Teraz byłam znowu gdzie indziej i też jestem niezadowolona.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Rzeczywiście - Claudia ostatnio naprawdę się pogorszyła. Mój mąż chciał trochę skrócić włosy, a wyszedł z fryzurą a'la wojskowy.. Na pytanie dlaczego Pani tak krótko tnie (w czasie strzyzenia) odpowiedź była: bo muszę wyrównać, a na koniec na pyt. czemu tak krótko: "tak wyszło" - czy coś w tym stylu.. tego salonu zdecydowanie nie polecam. Za to na Obwodowej Pani tnie całkiem całkiem, a do tego jest miła i sympatyczna :)
tika8
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

A czy ktoś wie jaki jest ten salon fryzjerski Maja na łąkowej?
atos78
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Czy wiecie gdzie pracuje fryzjerka z salonu przy Gdańskiej? Teraz ktoś inny przejął ten salon.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

teraz będziecie sie prześcigać w reklamowaniu wszystkich salonów fryzjerskich w Redzie?
Kto wiecej..!!
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

A ja strzygę się sam - zawsze jestem zadowolony, bo wychodzi idealnie tak samo, a do tego oszczędzam na wizytach u fryzjera :wink: /kto mnie zna wie o co chodzi/
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

mysle że avatar też pokazuje:D
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

No to adam - otwieraj autorski salon fryzjerski, daj dampingowe ceny, zareklamuj się na forum - a fryzura "na adama" będzie znakiem rozpoznawczym forumowiczówObrazek
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

tylko chyba Adaś by za dużo na tym nie zarobił :)
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

czy ten salon na gdańskiej to nie nazywa sie teraz Sterling? a nie hairdreams studio?
tika8
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ja chciałabym iść do jakiegoś fajnego fryzjera bo nie dawno przeprowadzilam sie i zastanawiam sie gdzie warto zaryzykowac....ostatnio chciałam iść do tego salonu na łąkowej "MAJA" ale laska nie miała czasu a w tym salonie kolo pizzeri na jana pawla mialam godzine czekac i jak babka strzygła kobiete to mi sie odechcialo zobacze nastepnym razem....
Nightmare
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

sloneczko84 pisze:czy ten salon na gdańskiej to nie nazywa sie teraz Sterling? a nie hairdreams studio?
hmmm pomimo, że mieszkam niedaleko to szczerze mówiąc nie mam pojęcia bo rzadko chodzę tamtą stroną. Przed sylwestrem na pewno będę musiała odwiedzić fryzjera więc zajrzę i wybadam dokładnie jak się salon nazywa i czy cały czas strzyże tam moja ulubiona (i właściwie jedyna jaka tam była damska fryzjerka) kobitka ;)
ODPOWIEDZ