Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Fryzjer

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

A ja tam mogę polecic Euforię na Obwodowej;) Muszę się jednocześnie pożalić, że do czego to doszlo żeby facet w piątek po południu nie mógł iść z bomby do fryzjera bo wszędzie trzeba czekać i się umawiać, ostatecznie po 4-5 salonach znalazłem miejsce w Euforii;D
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

pi pisze:Fryzjerka Magda, której salon spłonął niedawno na Derdowskiego, przeniosła się do budynku na rogu Derdowskiego i Bielawy. Zaczyna od nowa.
- O! To dobra wiadomość. Dziękuję :D
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Artur pisze:...ostatecznie po 4-5 salonach znalazłem miejsce w Euforii;D
- to chyba cię tam właśnie widziałam jak się pani wyżalałeś hehe :D
Agamtb

14 lat temu

Habibi pisze:Byłam w salonie Easy na Brzechwy.
.................
Efekty świetny. Polecam wszystkim.
Też słyszałam dobrą opinię o tym salonie. Pewnie wybiorę się, bo po przeprowadzce do Redy uciążliwe stało się odwiedzanie fryzjerki na Karwinach w Gdyni.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

magdaeska pisze:
Artur pisze:...ostatecznie po 4-5 salonach znalazłem miejsce w Euforii;D
- to chyba cię tam właśnie widziałam jak się pani wyżalałeś hehe :D
a to mozliwe;p nie mogę tego pojąć żeby na zwykle strzeżenie umawiac się trzeba było;P
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Nie ma co się dziwić, salonów jest mało jak na Redę, ja na razie czekam z obcięciem moich kudełków, aż "moja" fryzjerka wróci ze zwolnienia - Pani Monika z salonu Claudia - do innych jakoś zaufania nie mam:)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Salon Claudia gdzie to;>? W Redzie jest dość dużo salonów na moim osiedlu jest 3 potem Semeko i obwodowa to kolejnych 3 to juz masz 6;p
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Claudia jest na Semeko, koło młyna na rogu... - to chyba obwodowa...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Moim zdaniem salonów fryzjerskich jest bardzo dużo. Może nawet za dużo, choć dla klienta to dobrze.
Agamtb

14 lat temu

No dobra. Byłam dziś w salonie EASY na Brzechwy. Jestem zadowolona - miła i fajna atmosfera, fryzurkę mam taką, jak chciałam i dobrze się w niej czuję. Pani Iza doradza, ale co też ważne słucha klienta :) Ceny bardzo przystępne. Wyszłam bardzo zadowolona i raczej nie będę szukała innego salonu. No i mam "rzut beretem" do Pani Izy :-))
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

a ja chodzę do fryzjera na Gdańskiej i też jestem zadowolony ;)
kopapika
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Artur pisze:A ja tam mogę polecic Euforię na Obwodowej;) Muszę się jednocześnie pożalić, że do czego to doszlo żeby facet w piątek po południu nie mógł iść z bomby do fryzjera bo wszędzie trzeba czekać i się umawiać, ostatecznie po 4-5 salonach znalazłem miejsce w Euforii;D
W Eufori nie trzeba czekać, bo nie są oblegani. To chyba o czymś świadczy...... nikt tam nie chodzi.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja musiałem czekać - 2 godzinki;) ale w koncu się gdzieś dostalem;)
Kasia33
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

hej wam :) byłam ostatnio w nowo otwartym salonie Easy ładny lokal, miła obsluga :) fryzura bardzo mi sie podobała ale powiem szczerze 180zl za farbowanie i obciecie włosow to troche kosmos jak na rede, no ale moze mi sie wydaje :P
pozdrawiam
Kwazor
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

kopapika i tu się mylisz bo w euforii trzeba czekać nawet 2 dni...Chodzę tam co jakiś czas na podcięcie włosów, Pani Fryzjerka dobrze ścina włoski bynajmniej moje mocno kręcone...A ceny są przystępne samo ścięcie kosztuje 17 zł a w niektórych redzkich salonach za tą samą usługę płaciłam 30...
ODPOWIEDZ