Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Fryzjer

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

AgMa pisze:... Nie widze nic złego w tych cenach. Materiały też nie są tanie a hałturzyć to można w domu. A jeżeli komuś nie pasują ceny jest masa innych fryzjerek w Redzie które napweno wykonają usługę taniej... Pytanie tylko czy napewno będziecie zadowolone...

P.S. Skożystałam również z usług kosmetyczki, dziewczyna jest super, aczkolwiek też nie jest tania. W końcu za czyjąś wiedzę ,umiejętności i doświadczenie, które się zdobywa latami trzeba płacić. A jeśli komuś to nie odpowiada to zawsze może iść na kurs " ZRÓB TO SAM " :)
Na mnie takie teksty zadziałały jak wspaniała antyreklama. A gadanie w stylu "za czyjąś wiedzę ,umiejętności i doświadczenie, które się zdobywa latami trzeba płacić" oczywiscie jest OK, tylko że trzeba pamietać, że jest wolny rynek i to jest nalepsze co może być.

Hehe, mniej nawet zapłaciłem za wiedzę ,umiejętności i doświadczenie za zrobienie włosów mojej pani w znanym i szanowanym Gdańskim salonie fryzjerskim. Racją jest też, że znam conajmniej dwie fryzjerki w Redzie, które wszędzie mogę polecic i ze względu na umiejetności i cenę.


I
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Byłam ostatnio w zakładzie u p.Wioletty /salon ma wejście od strony zaplecza poczty/.Polecam mycie i ścięcie -krótkie włosy 12 zł.Byłam bardzo niezdecydowana bo generalnie mam ,,swojego,, fryzjera ,ale chciałam zmiany no i jestem zadowolona.Polecam!!
AgMa
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ja osobiście polecam salon Easy na Jana Brzechwy. Obie fryzjerki są super. POtrafią doradzić i naprawdę dbają o szczegóły.
AgMa
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Harry - napisałam co uważam. A jeżeli dla Ciebie jest to antyreklama.... cóż..... Dla mnie prawdziwą antyreklamą jest to, kiedy dzwoni się do fryzjera i słyszy się w słuchawce głos kobiety : "Nie mogę teraz rozmawiać. Do widzenia" albo jak dzwoni się do kosmetyczki, nagrywa się wiadomość z prośbą o kontakt ( bo nie odbiera telefonu wielokrotnie ) i DUPA - Łaskawa Pani nie raczy oddwonić.... I są to Panie pracujące w jednym z tych POLECANYCH salonów...... Cóż - żenujące.......
aldrade
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam. Od niedawna mieszkam w Redzie i szukałam dobrej fryzjerki i dobrej kosmetyczki. Zwiedziłam parę salonów tutejszych między innymi i Claudia. Niestety ani jakość proponowanych usług mi nie odpowiadała, ani obsługa. Za każdym razem coś było nie tak i to zarówno z kolorem jak i strzyżeniem. To samo dotyczy kosmetyki. Poza tym ogólnie rzecz biorąc kosmetyczka poprostu zwyczajnie nie odbierala telefonów a kilkakrotne pozostawienie wiadomości na poczcie głosowej nie przyniosło nawet próby skontaktowania sie pani kosmetyczki ze mną. O ile wiem, kosmetyczka przyjeżdża do wybranych klientek, wiec trudno sie umówić bezposrednio, bo nie zawsze można ją tam spotkać. Mieszkam dość blisko i często przechodzę obok. Pani Magda fryzjerka zdaje się już zjadła własny ogon, bo to co wyprawiała na mojej głowie poprostu przechodziło ludzkie pojęcie. Dotyczy to również strzyżenia mojego męża - żenada. Najlepsza była pani Klaudia, która w niedługim czasie założyła własny salon na Fikakowie - niestety dla mnie niewygodny dojazd i strata czasu przy ogromie zajęć.
Aktualnie korzystam z usług salonu Easy. Obie fryzjerki są profesjonalnie przygotowane do zawodu i wykonują go z perfekcyjną wręcz dokładnością nie ujmując żadnej, korzystam z usług fryzjerskich Pani Izy.
Jest tam również kosmetyczka zajmująca się manicure, pedicure oraz drobnymi zabiegami kosmetycznymi jak również przedłużaniem paznokci akrylem i żelem. Uważam, że pani Agata jest fachowcem w swoim zawodzie.Polecam.

Moderator: Nowych użytkowników zapraszamy do przedstawienia się w wątku: http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=152
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

No każdy ma swoje preferencje - mnie Easy nie oczarował. Jest tam bardzo sympatycznie i ładnie - ten wieszak na ubrania jest rewelacyjny!, ale nie byłam zadowolona z efektów ani strzyżenia ani manicure. I nie chcę nikogo oczerniać - po prostu to nie mój typ. Dlatego bardzo fajnie, że jest ten wątek, bo można sobie poczytać o różnych miejscach. Ja najbardziej lubię chodzić do Pani Magdy na Derdowskiego - pani Magda albo pani Kasia, teraz trochę tam skromnie, ale cieszy mnie, że wróciły do pracy po pożarze.
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

a czy przy gdańskiej 31 ten fryzjer(hair dream to zmienił właściciela? bo dostałam ostatnio wizytówke i teraz to Salon patronacki firmy MATRIX, ktoś może korzystał z usług?
justynka
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Witam
Złamał mi się bardzo brzydko paznokiec palucha więc czytając forum postanowiłam zadzwonic do polecanych salonów.Cóż..W Hawai pani kosmetyczka bedzie dopiero w poniedziałek, w Easy oczywiście można się umówić ale pedicure kosztuje 75 zł a rekonstrukcja paznokcia ok 15-to dla mnie troszke za duzo, na obwodowej cena to 60 zł ale jak usłyszałam rekonstrukcji nie bedzie bo pani "się nie chce".Cóż począć może faktycznie zrób to sam to nie taki kiepski pomysł..
AgMa
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Justynko ! W easy Kosmetyczka też robi i żel i akryl i napewno nie omówiłaby rekonstrucji. A co do ceny pedicure.... cóż, za pedicure przy którym się można autentycznie zrelaksować warto tyle zapłacić. Ta kobieta robi to rewelacyjnie.... Wiem bo korzystałam.
kiziach
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Byłam w easy u fryzjerki jak i u kosmetyczki.POLECAM !
deyna_88
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja chce tylko uprzedzić was dziewczyny przed salonem viva w wejherowie - koszmar poszłam pofarbowac blond odrosty a miałam całe włosy w cimnym ciężkim do okreslenia kolorze w dodatku mega dużo zapłaciłam. Szukam osoby która mogłaby mi pomóc znowu być blondynka :(:(:( Po przeczytaniu forum chyba udam się do P. Magdy na ul. Derdowskiego. Czesze super, zobaczymy czy poradzi sobie z moimi włosami. Smutno...
glucha
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

w przyszłym miesiącu wybieram się na ślub, będę świadkową, czy ktoś doradzi miejsce gdzie fajnie czeszą, zależy mi na nowoczesnym upięciu i jednocześnie skromnym, czekam na info a.
Ewa
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

w salonie Magda Panie mają album ze zdjęciami fryzur, można podejść i zobaczyć
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

salon Easy - gdzie? ? ?
cofnęłam się wstecz z postami, ale nie znalazłam :(

znalazłam w postach, że na ulicy Brzechwy - ale gdzie to jest?? ? nie mam pojęcia :(

byłam u fryzjera na Semeko - mam mieszane uczucia po pofarbowaniu odrostów...
spinny
Forumowicz
51 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A ja polecam Panią Izę z salonu Easy na Brzechwy w tych nowych budynkach - pełen profesjonalizm
ODPOWIEDZ