Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Fryzjer

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Inus89 pisze:Nie wiem czy już pisałam ale ja też polecam panią Iwonkę koło terwitu :) Daleko mam bo daleko, ale się opłaca przejść :) Bardzo tanio- ostatnio za obcięcie z myciem, ale bez modelowania zapłaciłam 15 zł ;) Muszę się wybrać teraz na podcięcie grzywki :)

Oj z Iwonką to mam złe spomnienia nigdy juz do niej nie pujdę byle jak zrobiła mi pasemka i obcieła tak jak nie chciałam
mat2000
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witaj!Ja chodzę do p.Magdy już 9 lat i mam zawsze super zrobioną fryzurę! P.Magda zasze mnie czesze na rożne okoliczności i nie mogę nażekać,że kiedykolwiek popsuła mi się fryzura.Moze to p. Kasia Cię czesała?Z tego co widzę to jest kiepską fryzjerką a jej wygląd mówi sam za siebie.W życiu nie usiadłabym do niej na fotel!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Aga85 pisze:ja byłam u tej Magdy i nie jestem zadowolona byłam umówiona na godzinę na uczesanie wieczorowe. Po pierwsze się spóźniła, uczesała mnie o ile tak to można nazwać bo tylko podtapirowała włosy zresztą fryzura długo nie trzymała i nie wyglądała jak by była zrobiona przez profesjonalną fryzjerkę musiałam sama w domu poprawiać sobie włosy. Czesanie trwało niecałe 15 minut widać było że się jej gdzieś spieszyło. Osobiście nie polecam.
Na kolejną imprezę jak szłam się uczesać poszłam do budki to jest chyba ulica Mickiewicza. Czesała mnie blondynka w kręconych włosach, przede wszystkim nie drogo ładnie i fryzura trzymała całą noc.
Jeśli chodzi o salon Żaneta byłam tam parę razy ściąć włosy i polecam fryzjerkę w długich czarnych włosach ma chyba na imię Patrycja, bardzo fajnie ścina;-)
Do budki na Mickiewicza chodzę od zawsze, znam wielu ludzi, którzy lubią ten salon. Miła obsługa, niedrogi i zawsze wg oczekiwań.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Przy ul. Gdańskiej, przy firankach też jest dobrze, miło i tanio :) Dobra jakość od kilku lat :)
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

W centrum przy Biedronce na JP II na piętrze jest salon fryzjerski,kosmetyczny i stylizacja paznokci.Korzystałam z usług wszystkich pań i jestem zadowolona,ceny w normie ,miły klimat i atmosfera swojska.
wazka
Forumowicz
72 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Tam Korzystam tylko z kosmetyczki i jestem zadowolona.Niestety z fryzjera mniej,dlatego chodze do Zanety ceny sa ok,efekty tez:)
pinia201
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Czy masz podstawy jakieś żeby twierdzić ,że p. Kasia jest złą fryzjerką? Ja jestem klientką p. Kasi od 15 lat i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, każda fryzura była taka jaką sobie życzyłam.P. Kasia ani razu sie nie spóźniła. Więc jeśli nie masz podstaw do krytykowania kogoś kogo nie znasz to lepiej swoje uwagi zostaw dla siebie gdyz moze to urazic inne osoby a przede wszystkim p. Kasię. A każdy niech patrzy na siebie, gdyż nie szata i wygląd zdobią człowieka lecz jego wnetrze. Nie wiem dlaczego p. Magda jest tak chwalona bo nie tylko ona ma swoich fanów i nie tylko ona jest SUPER FRYZJERKĄ;/;/;/;/;/
Agamtb

13 lat temu

pinia201 pisze:Czy masz podstawy jakieś żeby twierdzić ,że p. Kasia jest złą fryzjerką? ......... Więc jeśli nie masz podstaw do krytykowania kogoś kogo nie znasz to lepiej swoje uwagi zostaw dla siebie
Ale przecież tutaj skrytykowana jest usługa, a nie osoba... Nie rozumiem, czemu się unosisz i to w pierwszym poście...
Po to jest m. in. forum - aby wyrażać swoje pozytywne i negatywne opinie o danej usłudze.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Agamtb pisze:Ale przecież tutaj skrytykowana jest usługa, a nie osoba... Nie rozumiem, czemu się unosisz i to w pierwszym poście...
Może to sama pani Kasia tu pisze ;-)
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

mat2000 pisze: .Moze to p. Kasia Cię czesała?Z tego co widzę to jest kiepską fryzjerką a jej wygląd mówi sam za siebie.W życiu nie usiadłabym do niej na fotel!
powiem szczerze, że ten post i ta wypowiedz też nie spodobały mi się........ i na pewno nie jestem panią Kasią!!
jak można pisać coś takiego - "a jej wygląd mówi sam za siebie" ? ? ?! !
pisać o umiejętnościach i fryzjerstwie - i owszem - Twoja opinia i masz prawo do oceny....... ale w ten sposób publicznie o osobie ? ? ?
zgadzam się z pinią!
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja również zgadzam się z Pinią,nie podoba Wam się wygląd tej Pani,to zachowajcie to dla siebie ,nikt Was nie zmusza do czesania się u niej.A takie uwagi często są krzywdzące,bo jak widać P.Kasia ma swoje zadowolone klientki.
perelka27
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja również zgadzam się z Pinią; chodzę do p.Kasi już ok.2lat.i jestem bardzo zadowolona, jej czesania się super trzymają można całą noc się bawić i ani drgnie...Ten kto obraża i krytykuje innych niech lepiej spojrzy na siebie.A o p.Magdzie to słyszałam już różne opinie negatywne nawet w Gdyni i stwierdzam ze nigdy bym nie usiadła do niej na fotel bo szkoda by mi było swoich włosów!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

perelka27 pisze:Ten kto obraża i krytykuje innych niech lepiej spojrzy na siebie. A o p.Magdzie to słyszałam już różne opinie negatywne nawet w Gdyni i stwierdzam ze nigdy bym nie usiadła do niej na fotel bo szkoda by mi było swoich włosów!
Moralność Kalego w wydaniu wręcz modelowym :)
pinia201
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

witam poszukuje kontaktu do pań które miały na Derdowskiego salon "Magda" ponieważ byłam tam w piątek i spotkało mnie nie miłe zaskoczenie bo salonu już nie ma...proszę o pomoc jeśli ktoś wie gdzie się przeniosły?"
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jak to nie ma zakładu nie dawno tam byłam i pasemka robiłam
ODPOWIEDZ