Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Fryzjer

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

A gdzie dokładnie jest ten Merlin? Może i ja się skuszę? :) Czy również można mieć zaufanie jeśli chodzi o farbowanie włosów?
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Wczoraj byłam w tym salonie podciąć włosy i jestem bardzo zadowolona. Niestety nie znam imienia sympatycznej pani fryzjerki ale sądząc po poprzednim opisie to może być Pani Asia. Co do farbowania to jeszcze nie próbowałam więc nie będę się wypowiadać.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

lena pisze:Tak! Ja również - z polecenia - byłam w ubiegłym tygodniu w salonie Merlin...podziwiam talent i profesjonalizm fryzjerki - pani Asi, która mimo młodego wieku potrafi perfekcyjnie strzyc, gdy ma się wątpliwości- bardzo trafnie doradzi... Nie znam osoby, która wyszłaby niezadowolona z tego salonu :).
Warto też wspomnieć o- coraz częściej pomijanych w innych salonach - wszelkich usługach umilających pobyt :D - kawka, czasopisma kobiece, mycie głowy z masażem itp. Rewelacja! :D
Oj tak...kawka. gazetki...super :) Pani Asia to drobniutka blondynka z długimi kręconymi włosami, jak byłam w bu tyg to miała je upiete w koczek. Mistrzyni nożyczek! Mam bardzo krótkie włosy i stworzenie fryzury która układa się sama to wyzwanie dla fryzjera. Pani Asia poradziła sobie bez zająknięcia. Fryzura bomba!
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Proxima pisze:A gdzie dokładnie jest ten Merlin? Może i ja się skuszę? :) Czy również można mieć zaufanie jeśli chodzi o farbowanie włosów?

Farbuję sama w domu, nigdy nie robiłam tego w salonie, więc nie wypowiem się.
Salon mieści się na osiedlu Przy Młynie, trzeba na rondzie przy Aquasferze skręcić tak jak do Lidla i spojrzeć na pierwszy blok po prawej stronie, salonu nie sposób nie zauważyć :)
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dziekuję za wskazówki :)
torgal
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

misia36 pisze:ja chodze do pani ani na ciechocinie na poprzecznej kiedys byla tam piwialnia hehe ale obcina genialnie chodz salon wyfiokowany nie jest powiedziala bym ze taka buda z nedza ale czesala mnie na wesele i obcina do dzis i nie poszla bym do nikogo innego .
Mogę prosić o namiary do tej Pani Ani? :idea:
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

torgal pisze:
misia36 pisze:ja chodze do pani ani na ciechocinie na poprzecznej kiedys byla tam piwialnia hehe ale obcina genialnie chodz salon wyfiokowany nie jest powiedziala bym ze taka buda z nedza ale czesala mnie na wesele i obcina do dzis i nie poszla bym do nikogo innego .
Mogę prosić o namiary do tej Pani Ani? :idea:
Pani Asia :)
tel do zakładu 693 624 828
58/740 55 97
celina1972
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

też polecam ten zakład
pawelsi222
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

• Poniedziałek i Środa od 12 – 20
• Wtorek, Czwartek, Pątek od 9-18
• Sobota od 8-14
REDA UL. GDAŃSKA 70 ( OBOK DWORCA SKM) TEL 721-476-818
Ostatnio zmieniony |3 Paź 2012|, o 13:30 przez pawelsi222, łącznie zmieniany 1 raz.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

pawelsi222 pisze:JA BARDZO POLECAM SALON FRYZJERSKI "KAROLINA" (PRZY DWORCU SKM) BARDZO MIŁA OBSŁUGA FACHOWE DORADZTWO I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE WIELE KASUJĄ , MOJA DZIEWCZYNA TAM CHODZI I JEST BARDZO ZADOWOLONA Z ICH USŁUG .. JEST TAM TEŻ BARDZO DOBRA KOSMETYCZKA .. NAPRAWDĘ POLECAM !!
Kolego zdecyduj się czy do tego zakładu chodzi twoja dziewczyna czy zapraszasz do swojego zakładu bo czytając twoje posty mam spore wątpliwości ....
misia36
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Podam numer do Pani Ani 502993479 mam ten to jej prywatny i do salonu 678-43-35
Awatar użytkownika
słoneczko
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Mała poprawka numer do pani Ani to 678 44 35. Ja także ją bardzo polecam Salon niekoniecznie musi super wyglądać aby mieć dobrą fryzjerkę która nie zrobi nam "krzywdy".
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
Dark
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja znam bardzo dobra fryzjerke ale przyjmyje tylko na zamowienia w wejherowie cena ta sama ale trzeba dojechac
Aleksandra
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ostatnio nie było wolnych terminów w Merlin więc wybrałam się do******. Chodziłam tam jeszcze za czasów poprzedniej właścicielki.Sposób obsłużenia w tym salonie to porażka.Fryzjerka,właścicielka,właściciel i pies właścicieli.Czułam się jakbym przyszła w odwiedziny do jakiś rodzinki a nie do fryzjera.W dodatku panie przepytały mnie gruntownie o moje życie prywatne.Bałam się,że w końcu spytaj o rozmiar stanika...Fryzura nie zachwyca,wogóle nie widać,że byłam u fryzjera. W porównaniu z Merlin czy Atelie to ta usługa powinna kosztować 15 zł.Nie polecam.

Osoba pisząca 2 post na forum z antyreklamą! Wykasowałem nazwę Lokalu.
Moderator
Aleksandra
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Przepraszam Moderatora.Pisałam z nowego konta bo zapomniałam hasła do starego.Faktycznie wygląda to podejrzanie.Podałam jednak dwa inne salony na tym osiedlu więc widać że nie jestem za konkurencji.Napiszę więc w ten sposób polecam bardzo Merlin,Atelie, ewentualnie Claudie,nie inne.
ODPOWIEDZ