Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Fryzjer

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

A ja jeżdze do fryzjera do CK Kaszuby - Studio Fryzjerskie Kaszuby. Bardzo miła obsługa, zdobywaja nagrody na różnych konkursach, ceny przystępne. Męzczyźni maja na czym zawiesić oko :)
Alica
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam wszystkich niedawno wprowadziłam się do Redy znajoma poleciła mi salon fryzjerski na ul wiejskiej korzystał już ktoś z jego usług ,proszę o podpowiedzi.
karolina
józinek
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

ja polecam fryzjera w Rumi pan MAURYCY
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Znam tego Pana osobiście. Bardzo sympatyczny. O usługach nic nie powiem, bo u niego nie korzystałam :)
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

A ja skorzystałem ostatnio z usług salonu "Klaudia" w Redzie i byłem bardzo mile zaskoczony. W porównaniu do usług salonów na mazurach skąd pochodzę byłem mile zaskoczony. Nie mogłem zdecydować się na fryzurę i jedna z Pań pokazała mi jakieś szablony, później doradziła no i ścięła tak jak ustaliliśmy. Do tego była bardzo miła atmosfera i co mnie zdziwiło pytanie o chęć wypicia kawy, o uśmiechu Pani fryzjerki nie wspominając:) Czytałem na forum jakieś niepochlebne opinie nt. tego salonu, ja się z tym nie spotkałem. Zajrzę tam zapewne jeszcze nie raz
Anka
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam :)
Jestem tu nowa i proszę o pomoc. Szukam fryzjerki z salonu na ul.
Gdańskiej w redzie. Salon znajduje się blisko szkoły zawodowej na rogu Poniatowskiego. Fryzjerka, której szukam juz tam nie pracuje, blondynka, długie włosy-uważam najlepsza fryzjerka jaka kiedykolwielk pojawiła sie w redzie.
Zmienił sie własciciel, pracownicy, uważam, że na gorsze-masakra! Jesli ktoś ma tel. do tej Pani,zdaje sie, ze ma na imie Iwona to błagam please o numer, tutaj pozdrawiam wszystkie załamane kobiety korzystające z usług pożal się Boże salonów redzkich. Pozdrawiam :)
Marta
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Mogę polecić zakład fryzjerski, który otworzył się pod koniec listopada na łąkowej pomiędzy agencją pko a terwitem.Prowadzi go właśnie Pani Iwona ale nie wiem czy to ta osoba, której szukasz.W każdym razie mogę szczerze polecić ten zakład chodzę do Pani Iwony 3 lata i jestem zadowolona.
Anka
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Dzięki Marto!:)Czy mogę prosić o numer telefonu jeśli to nie będzie problem?:)Pozdrawiam:)
Habibi
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Byłam w salonie Easy na Brzechwy.
Pani Iza przemiła osoba, fachowo pomoże w dobraniu fryzury i kolorku.
Bardzo podobało mi się jej podejście do klienta.
Zalezało mi przede wszystkim abym nie wyszła z wypracowana fryzura od szablonu (wszyscy ścieci na jedno kopyto :wink: )...i udało się!!!

Efekty świetny. Polecam wszystkim.
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ja polecam salon Euforia na Obwodowej:-))))
czeki
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

polecam Studio Fryzjerskie "ŻANETA" ul Jana pawła II reda
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

czeki pisze:polecam Studio Fryzjerskie "ŻANETA" ul Jana pawła II reda
A może byś się najpierw przywitała a nie w swoim pierwszym poście coś reklamujesz.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

czeki pisze:polecam Studio Fryzjerskie "ŻANETA" ul Jana pawła II reda
trochę ruszyć głową polecam.... :) :) :)
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Habibi pisze:Byłam w salonie Easy na Brzechwy.
Pani Iza przemiła osoba, fachowo pomoże w dobraniu fryzury i kolorku.
Bardzo podobało mi się jej podejście do klienta.
Zalezało mi przede wszystkim abym nie wyszła z wypracowana fryzura od szablonu (wszyscy ścieci na jedno kopyto :wink: )...i udało się!!!

Efekty świetny. Polecam wszystkim.
- a to jest w tych nowym budynku na rogu Brzechwy i Obwodowej? Może masz jakiś tel do niej?
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Fryzjerka Magda, której salon spłonął niedawno na Derdowskiego, przeniosła się do budynku na rogu Derdowskiego i Bielawy. Zaczyna od nowa.
ODPOWIEDZ