Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Fryzjer

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Kass
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Pytanie do dziewczyn: czy jest w Redzie jakis fryzjer godny polecenia?
Wiem, ze to pojecie wzgledne i jeden bedzie zadowolony,a inny nie..
ale mimo to bede wdzieczna za odpowiedzi :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Co prawda nie jestem dziewczyną, ale moja małżonka ostatnio (przynajmniej od roku) odwiedzała salon(?) Claudia na osiedlu Semeko. Była zadowolona, dla mnie też OK. W tym miesiącu dla próby przerzuciła się na Wejherowo do fryzjerki koleżanki.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ty i Ja na Mickiewicza, pani Magda.Cztery lata chodzę do niej, wcześniej pracowała w Olimpii na Jana PawłaII, i jestem bardzo zadowolona. :lol:
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Również TY i Ja na Mickiewicza.
Kass
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

dzieki dziewczyny ;)
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zależy, czy potrzebujesz na stale, czy na konkretna okazję. Na okazję polecam salon "Krystyna" w Rumi-Janowie, może troche drogo, ale pełny profesjonalizm, nowinki stosowane, obie panie :matka i córka utytułowane, nawet mistrzostwa swiata we fryzjerstwie mają zaliczone i to z sukcesami.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Zgadza się, był nawet o nich kiedyś program w TV.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Wilma pisze:Zależy, czy potrzebujesz na stale, czy na konkretna okazję. Na okazję polecam salon "Krystyna" w Rumi-Janowie, może troche drogo, ale pełny profesjonalizm, nowinki stosowane, obie panie :matka i córka utytułowane, nawet mistrzostwa swiata we fryzjerstwie mają zaliczone i to z sukcesami.
Córka Asia to moja bardzo dobra koleżanka. Jest super. Ciagle jeżdzi na jakies konkursy i ma pełno odznaczeń. Jest bardzo dobra. Sama u niej robie włosy, bo robi świetnie, a mam dosc orginalny kolor. Cały miesiąc muszę zbierać, żeby tam iść, ale warto odmówić sobie, zeby mieć to bezpieczeństwo.

Muszę niedługo poważnie pomyślec o fryzjerce i fryzurze bo ślub się zbliża a kasy nie ma. Nie wiem czy mnie bedzie na nią stać.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze:Córka Asia to moja bardzo dobra koleżanka.
To może z okazji ślubu potraktuje Cię przy płaceniu po koleżeńsku (w ramach prezentu) :sunny:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

No właśnie tego nie wiem, za prezent to chyba nie da aż tyle:)
A głupio się pytać :)
kama_reda
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A tak z czystej ciekawości. Ile kosztuje wizyta w tym renomowanym rumskim punkcie fryzjerskim? [wiem, wiem. Zależy co się chce itp. itd. ale tak średnio]
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Z pewnością ktoś zaraz odpowie, ale najpełniej to Ci powiedzą bezpośrednio w salonie - to powinien być telefon do nich 058 6712470
madziaa
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Witam ,wszystkich zainteresowanych. Pani Magda z salonu "TY i JA" przeniosła się na ul. Derdowskiego 12. wcześniej był tam salon "AFRODYTA". Polecam, będziecie zadowoleni! :P
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

madziaa pisze:Witam ,wszystkich zainteresowanych. Pani Magda z salonu "TY i JA" przeniosła się na ul. Derdowskiego 12. wcześniej był tam salon "AFRODYTA". Polecam, będziecie zadowoleni! :P
- czy ktoś zna tam numer telefonu jakiś kontaktowy, bo chcę się umówić a nie mogę się z domu wyrwać :?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

jesli nadal go potrzebujesz to dzisiaj sie tam przejdę:) i zapytam..mam całe 50 metrów
ODPOWIEDZ