Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Fryzjer

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
pinia201
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dziwne byłam w piątek i byłam zaskoczona ze go tam juz nie było, ze było zamkniete. Nie wiem co sie stało.
perelka27
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam!!! Pani K. fryzjerka z Salonu "Magda" z Derdowskiego przeniosła się na ul.Łąkową 18 Salon otwarty od piątku 8.04 tel.504-005-460 w salonie również można zrobić pazurki akrylowe ,manicure i pomalować pazurki na każdą okazje...
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A Pani Magda gdzie teraz przyjmuje?
mat2000
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Drogie zainteresowane! Mam tu na myśli zwłaszcza pinie i perełkę! Z tego co wiem to pani Magda nie przenosi swojego salonu ponieważ zostaje tam gdzie jest.

Na przyszłość prosiłbym o nieużywanie CL
Gajos
asiu_nia
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam, jestem zbulwersowana co panie piszą na temat p. Madzi:) jestem jej stała klientka od X...X lat i długo pozostanę! Te negatywne opinie są żałosne, na pewno piszą to osoby które jej czegoś zazdroszczą (a mają czego bo p. Magda posiada talent fryzjerski) jest to osoba kompetentna,solidna, robi fryzurki na każda okazje i robi je naprawdę dobrze! do tego to bardzo sympatyczna osoba której nie da sie nie lubić:):):)!!! myślę ze nie raz to udowodniła! a z tego co jest mi wiadome na pewno nie ma negatywnych opinii od klientek z Gdyni, tylko przyjeżdżają do p. Magdy klientki z Redy i nie tylko(trojmiasto) nie mile panie(perełka i pinia) pamiętajcie ze zawiść i zazdrość wraca z podwojona siłą a jad wypala człowieka od środka!!!
asiu_nia.n
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

O rety ale bzdety,o gustach się nie dyskutuje,co jednemu pasuje drugiemu nie musi.A w usługach tak jest,że łaska pańska na pstrym koniu jeżdzi.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Zuza pisze:o gustach się nie dyskutuje, co jednemu pasuje drugiemu nie musi
- no dokładnie, już skończcie tą jałową dyskusję. Wiadomo że każda z fryzjerek tu polecanych ma swoje stałe klientki. A i każda najlepsza może zwyczajnie komuś nie podpasować. Albo się znudzić. Ja bym np chciała coś nowego na głowie, ale sama nie wiem co. To dopiero utrapienie dla fryzjerek hehehe :lol:
asiu_nia
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ps.może rety i może bzdety,ale napisalam tu nie po to by dyskutować o gustach,wiadomo że kazda z nas ma swojego ulubionego fryzjera którego bedzie wychwalać, ale wkurza mnie jak ktoś z zawiści próbuje mieszać z błotem po to by zniszczyć kogoś wizerunek i robi z dupy gębę...:)na tym kończe wątek i pozdrawiam wszystkie klientki zadowolone ze swoich fryzjerów:)
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A czy coś wiecie gdzie podziała się pani Ola z punktu w centrum J.P.?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Eryk pisze:A czy coś wiecie gdzie podziała się pani Ola z punktu w centrum J.P.?
w Chylonii teraz "urzęduje", jutro podam Ci nr jeśli chcesz:)
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Poproszę.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

dom towarowy w Chyloni, 1sze piętro box bodajże 60

nr kom: 506 083 881 p. Ola
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wielkie dzięki Ryszard.
pinia201
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Niech ktoś mi powie czego mozna P. Magdzie zazdrościć?!!
Moim zdaniem niczego, ponieważ za takie zachowania i za całokształt to nie wiem naprawde, a najlepiej kogos wypieprzyc i w ogole ?!
A zawisc na pewno padnie na osobe ktora na to zasluguje. po smiechu zawsze przyjdzie płacz!!!!
mat2000
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zazdrościć w sumie trochę można, a jeśli chodzi o tego kogoś to chyba czymś sobie zasłużył na to ,że został "wypieprzony" i w ogóle...
ODPOWIEDZ