Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Fryzjer

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:pawelsi wyluzuj,nie podniecaj się tak i tak nikt nie bierze na poważnie takich postów.Zalogowałeś się tylko po to, aby zachwalać jakiś zakład fryzjerski? :)
Jakiś nowy, niedawno otwarty ;)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

No tak, nowy niedawno otwarty, a dziewczyna kolegi zdążyła już tam (jak wynika z posta) być kilkukrotnie ;);)

Ale , żeby nie offtopować powiem,że ja zawsze chodzę do budki naprzeciwko Żabki na Mickiewicza i jestem zadowolony ;)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

No tak, nowy niedawno otwarty, a dziewczyna kolegi zdążyła już tam (jak wynika z posta) być kilkukrotnie ;);)

Ale , żeby nie offtopować powiem,że ja zawsze chodzę do budki naprzeciwko Żabki na Mickiewicza i jestem zadowolony ;)
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Hmm.Osobiście polecam salon Aleksandra w bloku na Al.Jana Pawła II 9.Pierwszy raz ktoś profesjonalnie podszedł do moich kręconych włosów, i w końcu wyszłam zadowolona od fryzjera:)
Reage
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Reage pisze:Hmm.Osobiście polecam salon Aleksandra w bloku na Al.Jana Pawła II 9.Pierwszy raz ktoś profesjonalnie podszedł do moich kręconych włosów, i w końcu wyszłam zadowolona od fryzjera:)
Ta fryzjerka była kiedyś na piętrze w centrum handlowym przy Biedronce.Pani Ola-Aleksandra
misia36
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

ja chodze do pani ani na ciechocinie na poprzecznej kiedys byla tam piwialnia hehe ale obcina genialnie chodz salon wyfiokowany nie jest powiedziala bym ze taka buda z nedza ale czesala mnie na wesele i obcina do dzis i nie poszla bym do nikogo innego .
misia36
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

o nie sory raz dalam sie kuzynce obciac ale to byl raz chodz plakalam trzy dni zanim pokazalam sie pani Ani teraz to juz wlosy mi odrosly hehe

Moderator: Prosimy o używanie znaków interpunkcyjnych oraz polskich znaków - bardzo ciężko się czyta Twoje posty!
Tusia
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ostatnio byłam w salonie Atelie na Semeko i muszę powiedzieć, że pani może i umie ściąć włosy, ale sama obsługa oraz wprowadzanie w błąd klienta nie jest miłe. Dzień wcześniej poszłam się zapytać o cenę i usłyszałam 35zł, na kolejny dzień jak płaciłam cena już się zmieniła i usłyszałam 50zł. Panie fryzjerki przez cały czas chodziły na zaplecze bądź odchodziły na bok i obgadywały wszystkich po kolei klientów, nawet bym powiedziała, że się naśmiewały... Cena oraz zachowanie pań pozostawiają wiele do życzenia... Nie polecam nikomu tego salonu fryzjerskiego.
anieess
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Właśnie zarejestrowałam się na forum, mieszkanką Redy (i ogólnie Pomorza) jestem od lutego tego roku, przeprowadziłam się z Krakowa, gdzie miałam ulubioną fryzjerkę. Jako, że zapuszczam włosy, nie potrzebuję wyjątkowych zabiegów, jak np. strzyżenie połowy długości z długich na krótkie itp. więc w tej kwestii się nie wypowiem. Tuż po przeprowadzce wybrałam się do fryzjerki Ladys na Obwodowej na podcięcie włosów. Stwierdziłam co mi tam, raz kozie śmierć ;) Wyszłam zadowolona, cena też (w porównaniu do tych krakowskich) super. Fryzjerka ok. Dzisiaj byłam tam drugi raz, tym razem na podcięcie - wyrównanie - zapuszczanych włosów i farbowanie wyszłam bardzo zadowolona. Kolor świetny, taki jak chciałam, przycięcie włosów też nie więcej niż prosiłam. Cena bardzo przystępna, a fryzjerka fantastyczna (ponoć pracuje w Ladys od marca), nie nudziłam się nawet sekundy. Znalazłam swój salon :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Do Tusi: Ja tez chodzę to Atelie i moi koledzy (wszyscy z polecenia - pracuje tam ładna moda fryzjerka hehe ;)) i nie dośc że dobrze ścinają to zawsze jest wesoło :) Noa le faktycznie można to różnie odebrać ;)
asia1985
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Jeśli chodzi o Atelie to fakt może dobrze ścinają, ale obsługa fatalna. Nie trzymają się terminów.Ostatnio wyszłam od nich z 1,5 godzinnym opóżnieniem bo p. Marlena plotkowała pół godzinki i miała w d.... swoich klientów ale jak przyszła psiapsiółeczka to była w ciągu sekundy a ja dalej czekałam...
Jakbym chciała wpaść na ploteczki to poszłabym do koleżanki a nie do fryzjera i słuchać jak komentują osoby przechodzące obok młyna.
Z tego co widzę to wśród klientów większość to faceci bo panie są ładne (tylko dwie:))no i zabawne na
"swój "sposób. Ja bym tam męża nie wysłała:)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

No wiesz Asia, pomijając fakt, że to nieprofesjonalne takie plotkowanie i olewanie klienta to mogłaś zwrocić delikatnie uwagę, że czekasz na obsługę wtedy na pewno ktoraś z pań by się Tobą zajęła ;)

Nie mniej ja już mam 3 naklejki a 10 strzyżenie gratis wiec juz dozbieram hehe ;)
asia1985
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Nie omieszkałam zwrócić uwagi ,że mija kolejne pół godziny a ja siedze na fotelu i czekam czekam. Usłyszałam odp. chwileczkę.... i ponownie minęło 20 minut:))
Ja nie jestem upierdliwa, plotkowanie też można przeboleć. Szkoda bo fajnie strzygą i farbują włosy , naprawdę myślałam,że znalazłam swojego fryzjera ale odechciewa mi się ponownie siedzieć 3 godziny zamiast 1,5.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

A mnie wczoraj dopadła nagła potrzeba obcięcia włosów na krótko, więc ok godz 17 zaczełam rajd po redzkich salonach, nigdy w żadnym nigdy nie byłam, nie wiem gdzie są (zawsze w Gdyni chodzę) i jeździłam "na czuja". I tak trafiłam do salonu "Merlin" na os Semeko....jeszcze nigdy nie miałam tak zgrabnie obciętych kłaczków...a jestem wybredna :) Gorąco polecam! Na 100% pożegnałam się wczoraj z moją gdyńską fryzjerką :)
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Tak! Ja również - z polecenia - byłam w ubiegłym tygodniu w salonie Merlin...podziwiam talent i profesjonalizm fryzjerki - pani Asi, która mimo młodego wieku potrafi perfekcyjnie strzyc, gdy ma się wątpliwości- bardzo trafnie doradzi... Nie znam osoby, która wyszłaby niezadowolona z tego salonu :).
Warto też wspomnieć o- coraz częściej pomijanych w innych salonach - wszelkich usługach umilających pobyt :D - kawka, czasopisma kobiece, mycie głowy z masażem itp. Rewelacja! :D
"I nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei..."
ODPOWIEDZ