Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sklep rybny w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Przestrzegam wszystkich przed kupnem ryb w sklepie w Redzie.Już trzeci raz z kolei kupiłam nieświeże ryby w tym sklepie. Ekspedientka zapewniała,że są świeże.Tak jak przyniosłam je do domu tak też wylądowały w śmietniku.Mało tego bo kupiłam również sałatkę ,która także okazała się stara. Już kolejny raz nie dam się nabrać.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

A tak swoją droga to chyba jedyny sklep „RYBNY” w naszym dwudziesto tysięcznym mieście?
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Taka reklama oznacza praktycznie powolne zakończenie jedynego sklepu rybnego w Redzie... szkoda by było
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Potwierdzam. W piatek zona kupiła rybe ktora wyladowala w smietniku. Nie byl to pierwszy raz!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:Potwierdzam. W piatek zona kupiła rybe ktora wyladowala w smietniku. Nie byl to pierwszy raz!
Dlaczego nie oddajecie tych ryb z powrotem z informacją, że są nieświeże?
Swoją drogą na hali rybnej w Gdyni, choć niby porządna i z tradycjami też często można się naciąć i kupić stare ryby.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Jeżeli ten sklep ma sprzedawać taki towar to wydaje mi się,że nie ,,szkoda"Wydałam ponad 40 zł czyli wyrzuciłam je w śmietnik no i koszty nowego obiadu.Myslę,że jako monopoliści w naszym mieście po prostu przestali się liczyć z klientem.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A kto powiedzial ze nie oddajemy?
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nie, to nie tak DJORKA mi się wydaje, że jest trochę inaczej, Obroty tego sklepu powolnie acz systematycznie spadają, jednym z powodów jest zapewne takie wciskanie "staroci" ale nie tylko; ważniejsze wydaje mi się że po prostu jest w tym sklepie coraz mniej klientów a my jako naród jemy za mało ryb. Jak oni się mogą utrzymać z tak małej sprzedaży przy tak nietrwałym produkcie... ?Sorry ale ja czasami kupuję w tym sklepie i jak ktoś mi próbuje wcisnąć nieświeżą rybę to się nie dam zrobić , przecież to widać a już na pewno czuć... czy ryba jest świeża czy nie. Z drugiej strony w Auchanie też świeżość ryb nie powala... A poza tym nie ma gdzie kupić w Redzie świeżej ryby. Pamiętam że na targu w chylonii to też różne nieświeże "cuda" sprzedają...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Nigdy nie wolno kupować ryb wypatroszonych tz. tuszek bo one przeważnie są starsze.Szczególnie sledzie.Nieswieżą rybę można poznać po oczach.(czerwone)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:A kto powiedzial ze nie oddajemy?
Skoro "wylądowała w śmietniku" ... ;-)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Pierwszym razem bylem oddac i drugi raz juz nie poszedlem. Sklep pelen ludzi a pani ekspedientka upiera sie przy swoim ze rybka swieza i niewie o co mi chodzi.
Agamtb

12 lat temu

narek pisze:A poza tym nie ma gdzie kupić w Redzie świeżej ryby.
Owszem można - pstrąga :))

Hodowla jest przy ul. Kazimierskiej, mniej więcej na przeciwko ogrodnictwa. Polecam, pstrągi świeżutkie, prosto z wody.
redziaczki pisze:Pierwszym razem bylem oddac i drugi raz juz nie poszedlem. Sklep pelen ludzi a pani ekspedientka upiera sie przy swoim ze rybka swieza i niewie o co mi chodzi.
Ojjj nie popuściłabym
Prosisz szefa / kierownika, straszysz sanepidem i innymi urzędami ochrony konsumenta... :evil:
Ostatnio zmieniony |26 Wrz 2011|, o 13:44 przez Agamtb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Pstrągi z hodowli Redzkiej sa pierwsza klasa :)
Agamtb

12 lat temu

redziaczki pisze:Pstrągi z hodowli Redzkiej sa pierwsza klasa :)
Mam ochotę wypróbować jeszcze hodowlę w Rumi (Szmelta). Chwalą się że woda ma I kl. czystości, no i że na rzece powyżej hodowli nie na żadnej innej "produkcji".
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:Pstrągi z hodowli Redzkiej sa pierwsza klasa :)
A czy mają w ciągłej sprzedaży? I bez problemu można kupić w ilościach niehurtowych?
ODPOWIEDZ