Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sklep rybny w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
abba
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam wszystkich użytkowników.
Mieszkam w Redzie ponad 20 lat i przynajmniej dwa razy w tygodniu chodzę na zakupy do sklepu rybnego na ul.Derdowskiego.Jeszcze nigdy nie trafiła mi się nieświeża rybka,a uwielbiam je :) .W lipcu miałam wesele mojej córki i pan Stefan załatwił mi rybki,były przepyszne za co bardzo Panu DZIĘKUJE!! Opinie jest popsuć bardzo łatwo ale naprawić zawsze trudniej ja jednak polecam ten sklep z całego serduszka.Mają zawsze świeże i pyszne rybki!!!
Pozdrawiam użytkowników i Pana Stefana serdecznie!!!!
abba
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

yyy... a pan Stefan to...?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dziwne, pierwszy post na forum i takie uwielbienie dla sklepu rybnego :D Podziwiac, podziwiac :)
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

abba - szwedzkie pasty rybne :lol:
reda29
maja82
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

widać nowi użytkownicy nie mają prawa do wypowiedzi bo pewnie to WŁAŚCICIEL
maja82
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

CHYBA POZYTYWNE OPINIE NIE SA TUTAJ MILE WIDZIANE

Moderator: Proszę nie używać dużych liter!
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Maju, jesteśmy tutaj od dłuższego czasu, zobacz sobie ostatnio zarejestrowanych userów, czasami ktoś się zarejestruje, ale nic nie napisze, czasami zarejestruje się żeby dodać ogłoszenie albo coś, a w ciągu 3 dni zarejestrowały się 3 osoby, które wypowiedziały się tylko w tym temacie i "wsiadają" na tych, którzy coś złego na ten sklep powiedziały. Nie ma takiej tendencji wśród starych użytkowników.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dziekuje :)
maja82
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

ok,ale mogłam od kogoś usłyszec o tej dyskusji wiec jesli mam cos dobrego do powiedzenia to chyba moge
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

maja82 pisze:ok,ale mogłam od kogoś usłyszec o tej dyskusji wiec jesli mam cos dobrego do powiedzenia to chyba moge
Oczywiście, że możesz tylko pytanie na ile inni użytkownicy potraktują twoje wypowiedzi serio ( tak jak napisał Huherko). Takie sytuacje, że ktoś sie rejestruje i od razu wypowiada dwa trzy razy tylko w jednym wątku np reklamując coś a potem cisza- jest bardzo dużo. Więc nie dziw się "starym" użytkownikom, że wobec takich opinii są nieufni.
W każdym razie zachęcamy to wypowiadania sie też w innych wątkach ;)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Nie wiedziałem, że w Redzie jest sklep sprzedający świeże ryby. Gdzie się znajduje?
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Obok Biblioteki Miejskiej, na rogu ul. Derdowskiego i Gdańskiej.
zedil45
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja kupuję w Wejherowie na rynku targowym lub bezpośrednio u rybaków na Mechelinkach....są to sprawdzone przezemnie miejsca i przez znajomych.
A odnośnie sklepu rybnego w Redzie to loteria...raz świeża a raz nie...ale wydaje mi się, że bardzo duży wpływ ma na to ilość kupujących. Nie wystarczy, że się raz kupi rybkę na miesiąć lub rzadziej..Pan sprzedawca w sklepie rybnym, jak widzi że kupiłeś dorsza w środę to w następną środę też ona będzie na ciebie czekała...a teraz wyobraź sobie jak nie przyjdziesz to co niby z nią zrobi...do kosza...Widać nikt niewie ile rybki kosztują.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wczoraj miałem rybę na obiad właśnie z naszego rybnego;) i żyję - ryba była świeża, a mi nic nie dolega;) chociaż jak kupowałem to stracha miałem;)
Fati
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam,
Kupiłam makrele w ostatni czwartek. Była pyszna tyle że mojemu narzeczonemu i mi się strasznie odbijała. Później spytałam się fachowca (pracującego w rybach) o jakość ryby i okazało się że ryba była nie świeża gdyż przy przyrodzeniu nie była sprężysta. Oznacza to że gdy naciśniemy palcem rybę to mięso powinno wrócić do swojej naturalnej postaci a nie się odkształcić. Tak jak to było z moja makrelą. Osobiście to nie znam się na rybie ale kit łatwo wcisnąć nawet w sklepie mięsnym, bo po prostu nie znamy się na produkcie.
ODPOWIEDZ