Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

mBANK w REDZIE

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Mi się wydaje, że Reda jest jeszcze takim miastem, gdzie większości nie potrzeba sklepu z markowymi ciuchami, eleganckimi garniturami. Jakby był taki sklep to na 80% by upadł. Tak samo jest z kawiarniami, każde miasto ma ich kilka, my mamy jedną, ale nie chcą jej dać koncesji na alkohol. Z tego co wiem to tłumów tam nie ma, a no wiadomo że nikt nie będzie dopłacał do interesu.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Otóż to, otóż to....
Myślę, że decydujacy wpływ na taki stan rzeczy ma bliskość Wejherowa, Rumi i przede wszystkim Trójmiasta. Zawsze na poważne zakupy jeździło sie do Gdyni...i to pozostało.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Wszystko zależy od skali. Jeden sklepik z garniturami z pewnością by się nie utrzymał, ale gdyby przy gdańskiej powstało centrum handlowe, w którym sklep z garniturami byłby jednym z 50, to pewnie zjeżdżali się do niego ludzie z całego MTK. Centrum Kaszuby pokazuje, że jak się chce, to można.

No, ale zapominamy o nowopowstającym Auchan. Przecież tam będzie galeria handlowa (z pewnością pojawi się także sklep z garniturami ;)). A tam gdzie hipermarket i galeria handlowa, tam z pewnością bankomat Euronetu ;) Jestem dobrej myśli.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Swoją drogą teraz tak, pomyślałem, że SEMEKO ma coraz więcej mieszkańców, a w tym rejonie nie ma żadnego bankomatu, może oni będą w stanie nam coś załatwić;) Fajnie by było...
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Prawda jest taka, że Reda to typowa sypialnia. Ludzie jadą przeważnie do pracy do Trójmiasta i tam też robią zakupy. Przez kilkanaście lat mojego tu pomieszkiwania widziałem sporo sklepów, które próbowały zaistnieć, jak widać z marnym wynikiem. Był też rowerowy w baraku przy tunelu - a była to filia Pro Sportu z Wejherowa. To co od dawna przeżywa, to osiedlowa spożywka, osiedlowy warzywniak itp. (plus Biedronki) Ale z drugiej strony w tej chwili miasto naprawdę dynamicznie się rozrasta, a wielu ludziom pewnie przejadły się trójmiejskie hipermarkety i może coś nowego miałoby szansę przeżycia. Ale z trzeciej strony :lol: będzie Achuan, tym razem nie jakiś tam Trójmiejski, tylko nasz, lokalny, prawie redzki, i co z tego wyjdzie to zobaczymy.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To prawda, że Reda jest sypialnią. Dlatego nie ma co liczyć na oddziały wielu banków. Ale bankomaty są m.in. dla sypialni. Człowiek przez cały tydzień zajęty od rana do wieczora, wreszcie w sobotę zostając w domu widzi, że lodówka pusta, a w portfelu też nie lepiej. I trzeba iść do bankomatu. To właśnie w soboty są największe kolejki pod bankomatem na Mickiewicza.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Niestety sam wielokrotnie odbijałem się od czerwonej planszy na ekraniku bankomatu. W skrajnym przypadku z czasów 2-ch bankomatów całodobowych PKO BP, oba były nieczynne, ale mówię sobie - Trudo, i tak jadę do Gdyni, wybiorę w Rumi - nic bardziej mylnego. W sąsiednim mieście też czerwone napisiki, kasę udało mi się wyrwać bankowi dopiero w Chyloni. Wielokrotnie w tygodniu bankomat o poranku na Mickiewicza jest pusty. Nie ma lekko, cena cywilizacji :twisted:
k2pach
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Po przeczytaniu waszych maili na temat bankomatu, poszedłem do mbanku i zapytałem o to PANA (Pani siedziała obok). Dostałem odpowiedź, że prowadzą rozmowy z Cash4You i eCard w sprawie bankomatu. Jest szansa, że takowy stanie w Redzie ale nie wiadomo dokładnie kiedy, choć rozmowy są zaawansowane. Podałem mu adres strony z naszym forum i powiedział, że to będzie kolejna karta przetargowa.
Kto jeszcze jest za bankomatem w Redzie niech się dopisuje!
Pozdrawiam,
k2pach
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

jestem za bankomatem euronetu ;) i wplatomat tez by sie przydal
POZdr
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Też jestem za Euronetem :)
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja podpisuję się rękami i nogami ZA euronetem(albo mbank) + dodatkowe 2 głosy moich synów też mających konta w tym banku!!!
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja też jestem za euronetem, do tego dodam głos męża i - jak można psa, który jest bardzo zainteresowany od czasu, jak pani zabrakło gotówki na przysmaki ;) Zawsze to 3 nie 2 głosy :)
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja i moi rodzice za bankomatem Euronetu.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Euronet albo BZWBK 2 głosy
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja jeden głos na BZWBK i głos na Euronet ;)
ODPOWIEDZ