Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

mBANK w REDZIE

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
k2pach
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Nareszcie pomyśleli o mniejszych miejscowościach i otworzyli punkt mBanku w Redzie. Jak miałem jechać do Gdyni i przebijać się przez korki to szlag mnie trafiał.
Punkt jest przy ulicy Gdańskiej przed Polo Marketem (jadąc na Półwysep) mniej więcej na przeciwko Biedronki.
Pozdrawiam,
k2pach
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No proszę, tego bym się nie spodziewał... Reda się rozwija...
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Trochę Was ostudzę......tak naprawdę to jest tylko punkt NIE MA BANKOMATU, NIE MA WPłATOMATU, J E S T P A N I !!!!!!
Pani nic nie może oprócz udzielania ogólnikowych informacji......wszystko tylko i wyłącznie przez m-linię :( Byłam, rozmawiałam bardzo sympatycznie, nic nie załatwiłam........podobno w Redzie nie ma szans na bankomat m-banku, euronetu czy inny obsługujący nasze karty- bo "jesteśmy tylko nieopłacalną sypialnią"......
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

też byłem i Pani dokładnie powiedziała to samo co Ani, podała mi jeszcze jakiś sklep na Obwodowej, i tam w nim mogę wypłacić gotówkę do 200 zł dziennie, można też robić zakupy kartą bez kwoty minimalnej.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zatem piszmy hurtem do euronetu i mu podobnych - jak dostaną wieleeeeee pism w sprawie to może sie obudzą, że silna ekipa płatnicza tu mieszka? ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ania Frania pisze:podobno w Redzie nie ma szans na bankomat m-banku, euronetu czy inny obsługujący nasze karty- bo "jesteśmy tylko nieopłacalną sypialnią"......
Jeśli chodzi o to, co w Redzie jest opłacalne, a co nie, to ta pani z z mBanku z pewnością nie jest kompetentną osobą do takiej oceny. Zainstalowanie bankomatu w Redzie raczej nie jest mniej opłacalne niż zainstalowanie bankomatu na jednym z gdańskich, czy gdyńskich osiedli. Co najwyżej Euronet może mieć jakąś swoją strategię, że instaluje bankomaty jedynie w centrach dużych miast, ale nie oznacza to, że w Redzie tego typu inwestycja nie jest opłacalna.
Pozostaje mieć nadzieję, że pani z mBanku jest tutaj na "rozpoznaniu" potrzeb mieszkańców miasta i jeśli codziennie pojawi się ktoś u niej z pytaniem o bankomat, to w końcu się pojawi.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Faktycznie w Redzie występują "bankomatowe braki" i podpisuję się pod stwierdzeniem, że:
"Zainstalowanie bankomatu w Redzie raczej nie jest mniej opłacalne niż zainstalowanie bankomatu na jednym z gdańskich, czy gdyńskich osiedli. "
Nie rozumiem jak może być nieopłacalne stawianie bankomatu w 20-tysięcznym mieście . Swoją drogą największy nasz bank dla - jak to ktoś ostatnio lubi nazywać - "zwykłych ludzi" czyli PKO BP SA też powinien uruchomić drugi całodobowy bankomat, bo kolejki w sobotę przy bankomacie są większe niż w sklepach, a w niedzielę i tak jest już pusty.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja bym widział bankomaty BZW BK w Redzie;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Niech będzie cokolwiek. I tak będzie lepsze od naszego banku.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

suria pisze:Zatem piszmy hurtem do euronetu i mu podobnych - jak dostaną wieleeeeee pism w sprawie to może sie obudzą, że silna ekipa płatnicza tu mieszka? ;)
A mieszka ? Myślę, że poszczególne banki juz dawno zrobiły rozeznanie i doskonale wiedza co i jak. Z czasem z pewnością to sie zmieni, lecz obecnie...nie sądzę.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Rozeznanie to pewnie maja np. z ilości kart wydanych na tym terenie. Faktem jest jednak, że wiekszość z nas mających np. karty m-banku kasy stara się nie wybierać w miejscach gdzie za 1 transakcję kasują 5zł( czytaj Reda). Inna ciekawostka prosto z Rumi- w odległości ok 200m od siebie są 3 ( takie uniwersalne) bankomaty- stacja lotosu przy dworcu(euronet), stacja BP(euronet) i CASTORAMA ( chyba cash 4you). Ciekawe, jak im się to opłacało??????
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Nie rozumiem dlaczego monopol na Redę ma tylko PKO BP.Przecież są ludzie(do których i ja należę)mający konta w innych bankach.Po własne pieniądze trzeba jeżdzić do sąsiedniego miasta. Wniosek dla Redy jest jeden:TU się nic nikomu nie opłaca.
DAVIDOFF
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Też uważam ze Reda to nie wieś i powinna mieć swoje bankomaty a co do tego banku PKO BP to jak go pierwszy raz zobaczyłem rok temu w środku to myślałem sobie że jestem w innej epoce tak jakby czas w tym banku zatrzymał sie na początku lat 70-tych,uważam że ten bank to dobry materiał na dalsze części filmów typu"Miś"
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

DAVIDOFF pisze:a co do tego banku PKO BP...
Pamiętajmy, że obecna placówka PKOBP ma charakter tymczasowy (przynajmniej tak mówiono wcześniej) i docelowo ma powstać nowy oddział w innym miejscu.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

To prawda lokal PKO BP (ten stary) na kolana nie powalał swoim wyglądem, a właściwie powalał w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Zgadzam się, z tym że w Redzie powinno być więcej bankomatów i oddziałów innych banków.
Tak samo zgadzam sie z tym, że w Redzie powinien być sklep rowerowy, z porzadnymi ciuchami (koszule, garnitury, swetry, spodnie), obuwniczy z szerokim wyborem itd. (pisaliśmy już o tym przy innej okazji)
O tym wszystkim decyduje jednak rachunek ekonomiczny. To sie musi opłacać.
Nie sadze, aby właściciele sklepów, banków celowo omijali nasze miasto. Gdyby był interes juz dawno by tu byli. Tak myślę.
ODPOWIEDZ