Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Stojaki na rowery

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Monis
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Witam!
Czy ktoś się orientuje, czy przy Urzędzie Miasta i przy Miejskiej Bibliotece Publicznej są stojaki do rowerów? Muszę załatwić pewną sprawę a rowerkiem było by szybciej ;)
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Przy bibliotece jest.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

przy urzędzie chyba też
Monis
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dzięki! ;)
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Przy urzędzie też, dzisiaj widziałam :)
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Ja wielokrotnie NIE korzystałem ze stojaków przy urzędzie bo zamaist tego bezpieczniejsza jest ławka obok stojaka.
Ten stojak to typowa 'wyrwikółka', odradzam przypinanie roweru za koło, chyba że po powrocie wolicie zobaczyć przypięte koło bez roweru.
Za stojak uznać mogę coś co pozwala przypiąć się za ramę np wysokie odwrócone 'U' wbetonowane w ziemię.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

ArturB pisze: Ten stojak to typowa 'wyrwikółka', odradzam przypinanie roweru za koło, chyba że po powrocie wolicie zobaczyć przypięte koło bez roweru.
Naprawdę takie rzeczy się zdarzają ??? :shock:
reda29
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

reda29 pisze:
ArturB pisze: Ten stojak to typowa 'wyrwikółka', odradzam przypinanie roweru za koło, chyba że po powrocie wolicie zobaczyć przypięte koło bez roweru.
Naprawdę takie rzeczy się zdarzają ??? :shock:
Powiem tak:
1) W Redzie od lat zostawiam rower nie zapiety w roznych sytuacjach. Nigdy mi go niekt nei ukradl, tu jest podobnie jak na Bornholmie gdzie NIKT nie zapina w ogole rowerow, a i tez nikt NIE kradnie ich choc są jakieś mityczne historie ze komus gdzie N lat temu kts cos ukradl w formie ludowych opowiesci.

2) W pewnych sytuacjach w miejscach gdzie jest duzo ludzi zawsze zapinam np pod Auchan, Biedronką czy innym marketem i nigdy za koło, bo to bez sensu, odkrecenie srobki albo w nowych rowerach otworzenie szybko zamykacza to 5s. I takie przypianie roweru nie ma sensu.

Obrazek

http://www.wrower.pl/porady/zapiecia/zapiecia.php
http://polskanarowery.sport.pl/msrowery ... adnik.html
Artur
zedil45
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Mi dwa lata temu ukradli rower z przed księgarni...a weszłem może na 5 minut. Tylko że najśmieszniejsze jest to, że ten rower to już z 30 lat miał i ledwo się turlał, ale widać i takie złomy mają popyt :lol:
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Artur dla mnie to zdjęcie SZOK !

Chyba jestem naiwna :(
reda29
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Rower zapinamy minimalnie za ramę i nie linką a U lockiem jak na zdjęciu ew specjalnym łańcuchem do zapinania roweru.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

reda29 pisze:Artur dla mnie to zdjęcie SZOK !

Chyba jestem naiwna :(
Myślę że nie to kwestia postrzegania, dużo osób nie myśli o tym co robi w typowej sytuacji i wydaje jej się intuicyjnie iż np koło jest trwale zwiazane z rowerem a to oczywiscie nie prawda.
Artur
ODPOWIEDZ