Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowy sklep mięsny przy ulicy Obwodowej

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
sloneczna87
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czy ktoś już z Was był? w środę 5.10 bylo otwarcie. Ja byłam, jestem zadowolona wędlinki świeże i pyszne. Bardzo mila obsługa. wszystko idzie sprawie i szybko. Bede zagladac czesciej!
Marekk
Forumowicz
43 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

..
Ostatnio zmieniony |6 Gru 2011|, o 21:49 przez Marekk, łącznie zmieniany 1 raz.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

sloneczna87 pisze:Czy ktoś już z Was był? w środę 5.10 bylo otwarcie. Ja byłam, jestem zadowolona wędlinki świeże i pyszne. Bardzo mila obsługa. wszystko idzie sprawie i szybko. Bede zagladac czesciej!
Chyba na prawdę sklep super,skoro słoneczna aż się zalogowała, aby pochwalić :lol:
sloneczna87
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

jak sie jest nowym w miescie od czegos trzeba zaczac :) a sklep znajduje sie kolo budowanego osiedla Semeko, po tej stronie co stacja diagnostyczna jakies 80-100 m dalej w takim nowym budyku :)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

jeśli dobrze zrozumiałem, to znajduje się w najwyższym budynku osiedla Przy Młynie (przy skrzyżowaniu Młyńskiej z Obwodową) naprzeciwko powstającej Aquasfery :)
sloneczna87
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

niezupełnie:P chodzi mi o Reda Park blizej rzeki Reda ( jest w trakcie budowy). Jak jedziemy ul. Obwodowa, w stronę Ciechocina, mijamy skręt na Łąkowa, mijamy stacje diagnostyczna, sklep z rozrusznikami i alternatorami i to jest zaraz przy tym. Dostałam ulotkę i tam było wszystko ładnie wytłumaczone :D
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

jak dobrze rozumiem miejsce nie za bardzo sprzyjające zakupom, oby utrzymali się jak najdłużej ale sceptycznie podchodzę do lokalizacji. Być może towar będzie tak rewelacyjny,że będzie wart spaceru.
Ostatnio zmieniony |7 Paź 2011|, o 11:50 przez kula65, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

kula65 pisze:jak dobrze rozumiem miejsce nie za bardzo sprzyjające zakupom, oby utrzymali się jak najdłużej ale sceptycznie podchodzę do lokalizacji
Dlaczego? W pobliżu jest nowe osiedle (w dodatku rozbudowujące się), po drugiej stronie Obwodowej trochę domów jednorodzinnych, więc chętnych chyba nie będzie mało. O ile oczywiście wędliny i mięso faktycznie będą dobrego gatunku i świeże, bo z tym to różnie bywa.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Moim zdaniem też zła lokalizacja. Wydaje mi się, że w Redzie wszystko musi być "w centrum" gdzieś po drodze , bo jak nie jest po drodze to ludzie poporstu nie nadrobią drogi i takie interesy ne wypalają. Taka specyfika miasta. Ale życzę powodzenia!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Maximreality pisze:Moim zdaniem też zła lokalizacja. Wydaje mi się, że w Redzie wszystko musi być "w centrum" gdzieś po drodze , bo jak nie jest po drodze to ludzie poporstu nie nadrobią drogi i takie interesy ne wypalają. Taka specyfika miasta. Ale życzę powodzenia!
Wychodzi na to, że Obwodową nikt nie jeździ ;-) A to przecież główna dojazdówka dla sporej części Ciechocina czy Mościch Błot. Także do nowo powstających bloków w Reda Park. Nie patrz tylko i wyłącznie przez pryzmat centrum miasta przy Łąkowej czy osiedla Przy Młynie, bo na tych miejscach Reda się nie kończy :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

A jak się nazywa ten sklep?:>
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Faktycznie, też widziałam ten sklep.. ale jeszcze nie odwiedziłam ;) Co do lokalizacji - moim zdaniem w tym budynku będą jeszcze inne sklepy, Reda Park blisko, więc może się rozkręci.. a czy nie jest po drodze? zależy dla kogo ;) Ja akurat mieszkam na Ciechocinie, więc wracam Obwodową do domu i jak zauważyłam ten sklep, to od razu sobie pomyślałam, że fajnie, po drodze będę mogła kupić coś na obiad ;) Pytanie tylko co tam mają i czy będzie warto tam zjechać, czy może lepiej od razu do 'centrum' ;)
sloneczna87
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

moim zdaniem maja całkiem duży wybór wędlin kiełbas, jest świeże mięs, garmażeria ( pierogi, krokiety, itp.) trochę nabiału i ceny całkiem przystępne. ja tam będę zajeżdżać bo mam bliżej niż do Dominika i do "centrum" jak ktoś napisał.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Tylko jeśli to jest mały i początkujący sklep to może mieć problem z szybką rotacją towaru i tu zaczynają się schody, bo albo towaru może brakować ( przy małym zatowarowaniu) albo towar nie zawsze będzie świeży. Sklep mięsny to jest jednak duże wyzwanie.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Sloneczna87 a możesz napisać nazwę sklepu / sieci?
ODPOWIEDZ