Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ostrzenie noży

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Agamtb

12 lat temu

Jak w temacie - mamy takie cudo w Redzie, a może w Rumi? Jakiś punkt, cokolwiek?
Pytałam w punkcie dorabiania kluczy w Polo Markecie, ale nie ostrzą.... A nie uśmiecha mi się jeździć z całym moim arsenałem tasaków w torebce do Gdyni :)
alex0681
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

w auchan na przeciwko kas jest punkt gdzie ostrzą noże.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

W Rumi Laser-Plus, ul. Jana III Sobieskiego 65 ,przy stacji SKM Rumia Janowo, przy głównej drodze. Ostrzą bardzo dobrze, bo długo są ostre. W Wejherowie też mają punkt na
ul.12Marca.
Właściwie to ja też powinnam zawieźć swoje :idea:
fazi6
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nie lepiej kupić osełke i samemu podostrzyć :wink:
Agamtb

12 lat temu

Dzięki kochani za info :)

fazi6 - przerabiałam już różne osełki, jak również całkiem drogie ostrzałki, takie do użytku domowego. Niestety nie zadowala mnie efekt.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

W Redzie obok Rewala ostrzą noże,tam gdzie jest szewc
fazi6
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Znam ten problem...ale w 100% mogę powiedzieć że to nie wina osełek tylko noże są kiepskiej jakości.
Agamtb

12 lat temu

fazi6 pisze:Znam ten problem...ale w 100% mogę powiedzieć że to nie wina osełek tylko noże są kiepskiej jakości.
Czy ja wiem.....mam kilka takich, co profesjonalnie naostrzone są ostre około pół roku, nawet dłużej... a mam je już kilka ładnych lat i nie uważam, że są kiepskiej jakości (choć jakieś super profi też nie są...) :)
A co to Rewal i gdzie jest? Bo wujek google jakieś dziwne rzeczy pokazuje.... :roll:
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Rewal znajduje się na ul. Mickiewicza , w tych pawilonach handlowych gdzie bankomat PKO BP SA tylko jest usytuowany w środku.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Kup ostrzałkę firmy FISKARS - http://www.nokaut.pl/sztucce/fiskars-os ... sharp.html i zapomnisz o problemach z tępymi nożami. Tylko UWAGA - ostrzyć wyłącznie na mokro - polać ostrzałkę wodą!
Ja kupiłem we Władku w sklepach koło portu ale myslę że to nie problem.
Agamtb

12 lat temu

Finalnie naostrzyłam w Auchan. Niedrogo, porządnie, swoją drogą można tam dorobić klucze, wymienić fleki, zelówki w butach, itp.

Podmiejski - tego fiskars-a albo jakiś jego identyczny odpowiednik też miałam... dla mnie porażka.
I teraz już nie wiem, albo ja kompletnie nie potrafię ostrzyć noży, niczym, albo mam jakieś wygórowane wymagania co do ostrości.... :) :) :)
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Agamtb pisze:Finalnie naostrzyłam w Auchan.
Zostawiłaś czy na poczekaniu naostrzyli?
Agamtb

12 lat temu

Zostawiłam i za 20 min. miałam do odbioru. Ale musiałam Pana trochę "pomolestować", bo chciał na jutro (czyli na dziś)...
ODPOWIEDZ