Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

usługi parkieciarskie w Redzie? POMOCY

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Witam
poszukuję sprawdzonego parkieciarza do cyklinowania parkietu. Jak macie jakieś namiary na firmę lub możecie się podzielić swoimi uwagami w tym temacie to będę bardzo wdzięczny.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Nie pamiętam jak on sie nazywa (chyba Malik), ale mieszka vis-a-vis kościoła w Ciechocinie. Jest nezły.
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Byłem, szukałem i niestety nie znalazłem. może jakieś bliższe namiary nr domu albotelefonu. Nie ma tam wiele domków ale nie chciał bym zakłucać spokoju szukając parkieciarza. Z góry dziękuję.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

To jest dom stojący na rogu ul. Nowej i Świerkowej. Na przeciw (od strony Świerkowej) jest kwiaciarnia, a naprzeciw od strony Nowej jest kościół. Dokładniej juz nie umiem wyjasnic...acha to jest w Ciechocinie
Powodzenia :)
leonek16
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Witam, mam pytanie - jak losy parkietu, zrobione? - jaka jakość wykonania - cena?
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Znalazłem miejsce lacz z panem od parkietu nie udało mi się porozmawiać bo pracje gdzieś. Numeru telefonu też nie dostałem. Pspróbuję jeszcze w wolnej chwili podjechać tam, ale to chyba nie to oco mi chodziło. Potrzebuję kogoś co prowadzi działalność i może wystawić mi fakturę.(do ubezpieczenia)
ODPOWIEDZ