Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gdzie wyprać autko.

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
groszek
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Macie może jakieś doświadczenia z zakładami czyszczącymi auta,klimatyzacje i wykonującymi ozonowanie.
Chce wyprać całe auto i nie chciałabym mieć pozalewanej , poniszczonej tapicerki.
A słyszałam ,że wiele zakładów robi to własnie nieprofesjonalnie a nie o to nam chodzi.

Pozdrawiam
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja moge polecic myjnie z wulkanizacją w Wejherowie( na przeciwko zrywu) koledze myli samochód w środku i bardzo łądnie im to wyszło a ja tam opony zmieniam 50zł za komlpet bez względu na to czy są to alusy czi stal oraz jaki rozmiar felg koles mówi ze nawet 20 calowe wymieni za 50 zł jak ktoś zainteresowany namiarem to w samochodzie mam ulotkę i wtedy podam
Dodam jeszcze ze mają nówki maszyny do wyważenia każdego koła jest wydruk jak było przedtem i jak jest po wymianie lub wyważeniu
groszek
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Czy chodzi o protektora czy o jakiś inny zakład ? Bo jakoś nie kojarzy mi się nic innego na przeciwko..
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

nie bo ten protektor to jest tuning


MECHANIKA POJAZDOWA | SERWIS OPON | MYJNIA RĘCZNA
Platinum Car
ul.Stefczyka 93
84-200 Wejherowo
TEL.792-067-144

To będzie na pewno tu naprzeciwko zrywu wjeżdża się na drogę z płyt i po chwili w lewo i jest po prawej stronie
lukasz79
Forumowicz
58 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

bardzo tanio i dobrze jest w myjni na przeciwko wyjazdu z Auchan (przy głównej ulicy) taki niepozorny zakładzik w garazu ale jest ok no i ceny bardzo rozsadne
łuki79
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ostatnio w Gdyni parę razy widziałem firmę co podjeżdżała autem i myła auta parowo w środku jak i z zewnątrz.
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

w redzie na puckiej między terwitem a hotelem wasko jest myjnia i też dojeżdżają.
groszek
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

No dziękuję.Ciężko się zdecydować.Polecono mi jeszcze Wejherowo myjnie przy samolocie.Teraz trzeba podjąć decyzje.
Pozdrawiam.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Jak byś próbował tam co pisałem w platinum car to powiedz ze polecił kolega Marcin z taxi od Zafiry może to coś pomoże z ceną ale to tylko szef mnie zna/kojarzy
ODPOWIEDZ