Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

meble kuchenne - firma

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

a mozecie polecic architekta wnętrz? z okolic
Mordoklejka
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

A czy ktoś kupował meble kuchenne w MOCHO Studio...

Wpis moderowany. Reklama.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Może ja jestem dziwak, ale nie lubię kiedy sklep pokazuje mi na swojej stronie produkt, a ceny nie podaje. Też będę chciał kupić szafki do kuchni, nawet jeżeli post Mordoklejki to spam ze strony firmy Mocho, to ta firma ląduje na koniec kolejki firm, które będę sprawdzał, bo nie chce mi się specjalnie tam jechać i porównywać (a często są takie firmy, że ceny nie podają, a jak już podjeżdżam, to ceny mają z kosmosu i do domu wracam wkurzony)
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Huherko pisze:Może ja jestem dziwak, ale nie lubię kiedy sklep pokazuje mi na swojej stronie produkt, a ceny nie podaje. Też będę chciał kupić szafki do kuchni, nawet jeżeli post Mordoklejki to spam ze strony firmy Mocho, to ta firma ląduje na koniec kolejki firm, które będę sprawdzał, bo nie chce mi się specjalnie tam jechać i porównywać (a często są takie firmy, że ceny nie podają, a jak już podjeżdżam, to ceny mają z kosmosu i do domu wracam wkurzony)
To nie jest takie proste, aby zamieścić na stronie internetowej pełny cennik oferty. Cena mebla, przykładowo szafki, zależy od użytego materiału: płyta stolarska, mdf czy jeszcze coś innego, użytych akcesoriów, rodzaju lakieru, itd. Na fotce różne wersje mogą wyglądać podobnie, ale ich cena będzie różna ze względu na to, co wyżej napisałem. Niedawno zakład stolarski zakończył wyposażanie naszego nowego mieszkania w meble i wiem, ile było dyskusji nad różnymi wersjami kosztorysów. Oczywiście, mam tu na myśli firmy na przyzwoitym poziomie z szeroką ofertą proponowanych mebli.
ODPOWIEDZ