Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

meble kuchenne - firma

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Hej,

Czy możecie polecić jakąś firmę robiącą meble na wymiar? Najlepiej tania i dobra ;))

Z góry dzięki!
Sanity
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Witam.
Polecam Mariusza - 668129980. Nazwy firmy nie pamiętam. Są z okolic Elbląga. To trochę inna strefa cenowa. Zapłaciłem u niego za meble 3000 zł mniej niż chcieli wykonawcy z okolicy. Bardzo się chłopak starał. I jak zrobił małą dziurkę w blacie, którą bym pewnie zauważył po dłuższym czasie, to się sam przyznał, że dał ciała i natychmiast zamówił nowy blat na swój koszt. Poza tym potrafił dobrze doradzić, za co warto dopłacić a za co nie. Jeszcze raz polecam.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Hej, dzięki,ale ja tym razem zdecydowanie potrzebuję kogoś lokalnego, bo zasadniczo kuchnię całą mam, potrzebuję tylko dorobić kilka szafek, więc nie będę chłopaków z Elbląga ściągać ;)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

a ten sklep naprzeciwko kościoła ? albo koło rybnego może tam spróbuj :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Moi rodzice wiele razy zamawiali meble i kuchenne, szafy w zabudowie, łóżko i szafki do sypialni w firmie na Łąkowej, na przeciwko stadionu. Są bardzo zadowoleni i ceny tez przystępne i robią na zamówienie tak jak sie chce.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

O Dorma, super.. właśnie natknęłam się na reklamę tej firmy ;) Spróbuję tam. Dzięki!
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Wg mnie niejest zbytnio tanio byłem i dowiadywalem sie

Jutro pojezdze i porówam oferty z innymi sklepami i stolarzami bo własnie jestem na etapie szukania/zamawiania mebli
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

O fajnie, to daj znać później :))
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Jak na wstępną wycenę sklep na łąkowej wypadł jednak całkiem nie najgorzej na przedpołudnie jestem umówiony z jednym stolarzem i dzwonic mają jeszcze z 2 miejsc z wstępną wyceną
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Podpinam się pod temat. Za 2-3 miesiące będziemy robić kuchnię i jestem bardzo zainteresowana dobrą i niedrogą firmą z okolic.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Sporo producentów mebli kuchennych jest w Zelistrzewie k. Pucka.
juleczka
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja kozystałam z usług firmy MINIK-MEBLE. Dobre wykonanie i cena mnie satysfakcjonowała.Polecili mi tą firmę rodzice którzy też są zadowoleni z szafy.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

juleczka pisze:Ja kozystałam z usług firmy MINIK-MEBLE. Dobre wykonanie i cena mnie satysfakcjonowała.Polecili mi tą firmę rodzice którzy też są zadowoleni z szafy.
Pierwszy post hmmmm reklama ????
juleczka
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Może i reklama. Jestem zadowolona z ich usług. A pierwszy post kiedyś musi być. Chciałam zamówić na Łąkowej ale cena mnie przeraziła. Pozdrawiam.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A mi ze sklepów właśnie na łąkowej dali jedną z najlepszych cen a w sklepie z AGD na Jana Pawła dali nr do stolarza i on dał najlepszą cenę ale koniec końców będzie mi robił ktoś zupełnie inny ( nie mój wybór niestety)
ODPOWIEDZ