Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

W którym szpitalu poród?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam jako iż spodziewam sie terminowo dziecka w styczniu i jeszcze nie wybraliśmy szpitala może panie tu obecne pomogą w wyborze gdzie najlepiej i dlaczego
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Puck, najlepszy szpital wg. jakiegos rankigu! Moja zona rodzila tam w kwietniu i byla bardzo zadowolona :) W wejherowie za duzy przemial ludzi :/ Jak cos to pisz, postaramy sie odpowiedziec na pytania
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja słyszałam, że najlepszy jest w Wejherowie. Podobno z Gańska nawet przyjeżdżają. Z Puckiem mam niemiłe skojarzenia przez doswiadczenie znajomej której dziecko tam zmarło przez zaniedbanie jej lekarza, który prowadził jej ciążę
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

a ostatnio słyszałem coś ze w gdyni jest nowy oddział ale nie mogłem nic znaleźc w internecie na ten temat wiec niewiem czy jest to prawda ale poszukam jeszcze raz
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

W Gdyni porodówka obecnie jest tylko w szpitalu w Redłowie. Dosłownie kilkanaście dni temu rodziła tam kuzynka - nie skarżyła się. Wiem, że zastanawiała się też nad Wejherowem, ale wybrała Gdynię ze względu na mniejszą odległość od domu.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Puck dostał nagrodze "rodzic po ludzku" czy cos takiego kilka lat temu, ale trzeba wziać pod uwagę fakt, że gdyby cos poszło nie tak, to szpital w Wejherowie jest dużo lepiej przygotowany i wyposażony, podpieram sie opinią koleżanki neonatologa, która pracowała w Pucku a obecnie jest w Wejherowie
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

szpital w Wejherowie - przerobiony kilka dni temu temat porodu ;) jak najbardziej polecam - szkola rodzenia, sam porod, wyposarzenie , personel i opieka moim zdaniem na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

A jak Wejherowo to tylko pod opieką Marciniaka. Najlepszy lekarz - zna się na rzeczy a do tego tworzy miłą i uspokajającą atmosferę.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Ja tak jak redziaczki polecam Puck, a Wejherowa nie, ale szczerze mówiąc to jak wszędzie - wszystko zależy od tego jak się trafi i czy poród lekki czy nie. Ile porodów, tyle opinii.. Jedni chwalą, inni narzekają zarówno Wejherowo, jak i Puck ;) Najlepiej podjedzcie sobie do obu szpitali, zobaczcie sale porodowe, pogadajcie z położnymi itp.
Ja miałam bardzo ciężki i długi poród i bardzo chwalę sobie Puck i na pewno drugie dziecko też pojadę rodzić właśnie tam.
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja byłam bardzo zadowolona z Wejherowa, z opieki, wyposażenia itp. w Pucku też podobno jest dobrze rodzić,ale jeśli będzie wystąpi jakaś "usterka" , to szpital w Pucku nie jest w pełni przygotowany do odebrania trudniejszych porodów...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Reage pisze:Ja byłam bardzo zadowolona z Wejherowa, z opieki, wyposażenia itp. w Pucku też podobno jest dobrze rodzić,ale jeśli będzie wystąpi jakaś "usterka" , to szpital w Pucku nie jest w pełni przygotowany do odebrania trudniejszych porodów...
Moze i nie jest, ale szpital w Wejherowie tez mial przypadek ze dziecko urodzilo sie z jakimi komplikacjami i nie mogli podjac decyzji o transporcie go do Gdanska, a jak sie juz zdecydowali to bylo za pozno i dziecko umarlo!

Jesli ciaza jest zagrozona to faktycznie lepiej rodzic w szpitalu z dobrym zapleczem, ale jesli wszystko przebiega dobrze to szpital trzeba wybrac odwiedzajac kazdy i rozmawiajac z lekarzami czy siostrami :)

Ja jak rodzilam w Pucku to bylam sama, po porodzie doszla jeszcze jedna dziewczyna, a kolezanka w tym samym czasie rodzila w wejherowie, to byla taka masowka, ze lekarz musial biegac od sali do sali by bylo chyba z 6 porodow na raz...
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ja rodziłam 2 razy w Wejherowie i jestem bardzo zadowolona Jak bym miała jeszcze raz kiedyś rodzić to bez wahania bym wybrała szpital w Wejherowie
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

no widze ze każdy szpital ma swoje dobre i złe strony będe musiał się i tak przejechac i zobaczyc jakie są warunki Fajnie ze tyle osób się wypowiada
ODPOWIEDZ