Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wesele w "tawernie viking" reda pieleszewo

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
aniela25
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Mam pytanko. Czy ktos miał albo wie jak wyglada wesele w tawernie?Szukałam fajnego miejsca na wesele gdzies na 70 osob, no i znalazłam ale nie wiem czy tam warto robic.Czy jest dobre jedzonko ,obsluga.kto wie niech cos napisze. Z góry dziekuje.
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Na weselu tam nie byłam, ale dwa pierwsze wizyty były ok (obiad), a przy trzeciej podano upieczoną, ale w środku zamrożona golonkę i tłumaczono, że to lato i duży ruch i już nie mam ochoty tam iść, ale może mieliśmy pecha :)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Będę tam w grudniu na weselu, to powiem jak było. Sprawa "golonka" nie wygląda zachęcająco.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja tam byłem. To nie było wesele, ale dość duże przyjecie (rocznica). Obsługa niezła. Jedzonko też. Zresztą, myślę, że sprawę potraw możesz uzgodnić indywidualnie. Jedynym mankamentem, który przeszkadzał zwłaszcza starszym osobom, to WC na parterze. Impreza odbywała się na pięterku. Z każdym siusiu trzeba było biegać po schodach.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Miesiąc temu byłam na weselu tu
www.wsispokojna.pl

widzę, że mają na stronie menu weselne.Było przyjemnie, dobre jedzenie i możliwość noclegu. Dla dzieci rewelacyjny plac zabaw.Spróbuj tam.
grzechulecki
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Witam.
Byłem na obiedzie weselnym. Na 70 osób to zamały lokal. Obsługa fajna, jedzonko dobre ale lepiej poszukaj coś większego.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A co myślicie o Oazie w Połchowie? Będę tam miała ślub. Wielu moich znajomych tam miało i wszyscy polecają
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze:A co myślicie o Oazie w Połchowie? Będę tam miała ślub. Wielu moich znajomych tam miało i wszyscy polecają
Gratulacje. A powiesz kiedy ten ślub ? Chciałbym (inni forumowicze pewnie tez) złożyc życzenia :)
A "Oazy" w Połchowie nia znam.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=1 ... 9&t=380049 tam też jest kilka wypowiedzi na ten temat.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

STARY1 pisze:
Dorma pisze:A co myślicie o Oazie w Połchowie? Będę tam miała ślub. Wielu moich znajomych tam miało i wszyscy polecają
Gratulacje. A powiesz kiedy ten ślub ? Chciałbym (inni forumowicze pewnie tez) złożyc życzenia :)
A "Oazy" w Połchowie nia znam.
Jasne, wszyscy pewnie chcecie sie wbić :D :lol:

Ok, ok, powiem Wam. ślub w maju 2008 ( wiem krótki miesiąc i nie ma "r", ale nie jestem przesądna).
Ale i tak do maja wszyscy z forum zapomną :)
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ale masz wyprzedzenie za moich czasów wystarczyło 2-ce na zarezerwowanie terminu.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dołączam się do gratulacji;)
A żebyś się nie ździwiła, że będziemy pamiętać;) jeszcze przyjdziemy i brame zrobimy;)
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Alfista pisze:Ale masz wyprzedzenie za moich czasów wystarczyło 2-ce na zarezerwowanie terminu.
Za moich też. Większość wesel, na których byłem odbywała się w domach lub remizach lub świetlicach, no parę było w restauracjach, ale to było kiedyś.
Niedawno rozmawiałem ze znajomymi, którzy wydają córkę za mąż, to już teraz zarezerwowali termin w ośrodku wczasowym w Jastrzębiej Górze. A ślub ma być we wrzesniu. I wcale nie mieli dużej swobody w wyborze terminu.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dorma, wbijemy sie bez kłopotu. Po pólnocy, gdy towarzystwo juz bedzie lekko....nikt nie zauważy, że przybyło 25-30 nowych cioć i wujków ze strony pana młodego, czy panny młodej (jak kto woli)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

STARY1 pisze:...gdy towarzystwo juz bedzie lekko....
Byłem kiedyś na weselu bezalkoholowym - impreza była zarombista i do białego rana :wink:
Oczywiście gratulacje i najszczersze życzenia dla Dormy i wybranka.
ODPOWIEDZ